Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Стаята на Матеас Аластор I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Стаята на Матеас Аластор I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Стаята на Матеас Аластор I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Стаята на Матеас Аластор I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Стаята на Матеас Аластор I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Стаята на Матеас Аластор I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Стаята на Матеас Аластор I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Стаята на Матеас Аластор I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Стаята на Матеас Аластор I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Стаята на Матеас Аластор 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Стаята на Матеас Аластор Svsfv12

Стаята на Матеас Аластор

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 12:43 am

Две легла,защото в единично не се побира.
Стаята на Матеас Аластор Deluxe_room_1
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Окт 04, 2010 12:54 am

Матеас влезе,беше целия в кал и засъхнала кръв. Съблече се и влезе в банята. Водата го успокояваше и облекчаваше няколкото не зарастнали рани и новата грамотевица,която проклинаше. Мислеше си,че тук няма да е толкова сложно и толкова трудно и няма да има опасности освен с непослушни ученици.
Водата се стичаше той стоеше под душа и се опитваше да се успокой,адреналина му идваше в много.
След като излезе сложи една кърпа на кръста си. И извади от шкафа си една чаша и сипа една чаша уйски. Не го бе правил от много дълго време и я бе скрил нелагално,за да не му я отнемат. Но имаше нужда от това.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Пон Окт 04, 2010 1:05 am

Лежах в леглото си заблеяна в тавана , когато открих, че мислите ми се въртят основно около една доста щура и опасна идея.А именно как да се добера до стаята на МАт.Измуших се изпод завивките , навлякох набързо чифт дънки и една тениска и се измъкнах тихомълком от стаята.Минах през охраната незабелязано.Имах тренинг и не се оказа проблем за мен.Стигнах крелото на пазителите и с радост останових, че ще успея да се изкатеря по дървото пред сградата.Хванах се за един от клоните и след няколко подскока се озовах пред прозореца му.Единственият светещ.Имах късмет и щях да си спестя търсенето.
-Матт!-хочуках на прозореца
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Окт 04, 2010 1:15 am

Чуваше се шум на вън все едно някой се качваше по дървото после се почука на прозореца,виждаше се силует.
Остави чашата на шкафа и се с няколко крачки се озова до прозореца. Отвори и бе може би приятно изненадан да види Алис.
Подаде и леко ръка за да може да я издърпа на по стабилно място,а и да не я види някой. След това затвори прозореца и затана с гръб към него.
Сложи ръцете си пре гърдите си леко свити и каза:
-Така сега идва ред на въпроса...-леко се закашля-Какво правиш тук и как...
Но усети как хавлията почти,щеше да се отвърже и я хвана. След това леко отскочи назад,взе едни панталони и се шмугна в банята. След 1 мин се появи с панталон.
-Та...-леко се закашля-до къде бях стигнал?
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Пон Окт 04, 2010 8:14 pm

Мат ми помогна да вляза в стаята.Чак когато стъпих на пода забелязах , че беше само по хавлия, но тя тръгна да се свлича и прекъсна въпросът му.
-Ами, май беше започнал да питаш какво правя тук-опитах се да докарам ангелскко изражение.-И тъйкато определено този въпрос няма да ми се размине ,ще ти кажа , че съм тук..-заекнах
Защо бях тук?Дали просто зашото ми беше скучно и си търсех опасни приключения?Или
-Ами исках да те видя-изтърсих на на глас -Ъм...през повечето време се виждаме на тренировки , но тогава не е същото, защото аз трябва да съм ти ученичка и да се държа като такава..
Най вероятно щеше да ми се скара , че съм излязла от стаята си след вечерния час, че съм постъпила ужасно глупаво като съм се покатерила, само за да го видя.Погледнах го с очакване .
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Окт 04, 2010 9:06 pm

Той леко се приближи към нея,като я придърпа с една ръка,за нейното кръстче и я допря до себе си. Целуна я,да копнеше за тези устни и най-сетне ги бе вкусил. Можеше да се пристрас. С другата си ръка отмести кичур от косата и което се свлякло по лицето и и я огледа добре. Да,беше невероятна...
-Ако не те обичах,щях да ти се скарам...
След това я целуна още веднъж и каза:
-Но определено се радвам,че се промъкна,за да те видя...
Притисна я към себе си,като обхвана целото и кръстче с ръцете си и леко я дигна от земята,за да не се надига тя.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Пон Окт 04, 2010 9:17 pm

-Радвам се , че се радваш, защото и аз се радвам-засмях се.Много объркано , но предполагах , че той бе разбрал.
Обвих ръце около врата му и продължих да го целувам.Бях копняла толкова дълго за тази целувка , че сега ми се струваше още по сладка.Или поне в началото.Ставах все по-настойчива и дишането ми се накъса.
-искаш ли да спра?-попитах и се отдръпнах
Знаех , че не е редно.Че той ми е учител и още безброй неща, но ни есках да мисля за тях.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Окт 04, 2010 9:25 pm

Толкова му бе приятно,че се водеше по нейните чувства и щом спреше и той спираше. Макар и да не искаше,когато тя спря той леко се въспротиви. Но след това я премести на леглото остави я там,седна до нея издиша леко,за да се успокой и каза:
-Когато си готова ми кажи,аз ще те разбера,няма да те насилвам ако не искаш.
След това прокара ръка през лицето и той бе по голям и трябваше да я разбере,а и все още не бе убеден,че тя го желае,че е готова и че го иска.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Пон Окт 04, 2010 9:34 pm

Вместо да му отговоря отново го целунах.Това , че бяхме на леглото бе в мой плюс -така не се налагаше да се надигам на пръсти.Предположих , че той е разбрал какъв е отговорът ми, а ако не беше, щях да се постарая да разбере.
Преди да продължа обаче се отдръпнах леко и го погледнах в очите.Виждах всичко , от което се нуждаех-разбиране и любов.Всякакви съмнения веднага се изпариха вече кристално ясно знаех какво искам.
После отново го цулунах по -настойчиво от всякога.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Окт 04, 2010 9:44 pm

Леко я придърпа към себе си. Като леко я погали,като леко разкопча блузата си и почти я свали. Наслади се на прекрасната гледка но след това я придърпа и я целуна,за първи път тя го гледаше от високо позволи и да се почувства силна. Прегърна я,целуна я по връта и каза тихо на ушето:
-Обичам те!
Галеше я нежно по гърба,кожата и бе толкова нежна. Не можеше да и се насити.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Пон Окт 04, 2010 9:52 pm

За пръв път го чух да казва тези думи.И преди бе показвал , че държи на мен, но не бях сиурна ,че см гу чувала да казва "обичам те".
-Това е най-хубавото , което някой ми е казвал.-примигнах изненадано.-Аз също те обичам-Уссмихнах му се и го целунах.
Скоро дънките, които бях облякла само преди минута се оказаха на пода.Придружени и от обувките ми.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Окт 04, 2010 10:00 pm

Обхвана я леко след това я постави да легне. Искаше да и се наслади,за това си позволи да си поиграе малко,галеше я и я целуваше,наслаждаваше се на нейната близост. Гореше от желание но искаше да и е хубаво.
Цлувките му също бяха настоятелни осъзна се чак след няколко и леко забави. Беше му много трудно не знаеше,не искаше да я нарани. Не бе сигурен напълно дали трябва да го направи. Но аромата на нейната кожа просто го побърка.
Още веднъж я целуна,продължително. Погалия я леко я погали по лицето погледна я с леко питащо лице,дали е готова?
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Пон Окт 04, 2010 10:11 pm

Харесваше ми и не исках да спира и когато това се случи го предърпах отново към себе си.Целунах го настоичиво и скоро и останалите ми дрехи отхвърчаха и връщане назад нямаше.
-Готова съм-промърморих и го гризнах по ухото
Исках да го чуе , за да е сигурен и за да не се колебае.Отново впих устни в неговите в очакване , на това което той трябваше да направи.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Окт 04, 2010 10:17 pm

Той я целуна още веднъж,леко и нежно я погали. Беше на път да направи нещо,от което нямаше връщане. Тя беше все още дете...
Но не можеше да мисли така за нея. Недвеси се леко над нея,леко я погали по лицето. Желнието му бе много голямо но не бе сигурен в това. Целуваше я непрестано не знаеше,какво ще последва. Притисна я към себе си и връщане нямаше. Леко стисна зъби и леко и прошепна на ухото:
-Прости ми!
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Пон Окт 04, 2010 10:25 pm

-Мат, аз го искам.Трябва да сме заедно в това, което правим и не искам да гледаш така на нещата.-продължих с целувките.
Отново обвих ръце около врата му и имах чувството, че ще екплодирам в ръцете му.Испитвах толкова много емоции-и за всички причината бе Мат.
-Казах ти, искам го-задъхано казах
Дишането ми стана съвсем накъсано
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Окт 04, 2010 10:40 pm

Това последно трептение и желанието от нейната страна го накараха да продължи. Леко проникна,като я остави да си поеме дъх...
Целуна я по устните,не знаеше дали я е заболяло,дали тя ще го помоли да спре,за секунда се спря,погледна я и я погали. Може би не бе времето да спира точно сега но въпреки опита в секса,нямаше опит с това да прави любов.
-Добре ли си?
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Пон Окт 04, 2010 10:47 pm

Изстенах съвсем тихо, когато той проникна в мен.
-По-добре не съм била-промърморих доволно .
Отново го целунах и обвих крака около кръста му, подканвайки го да продължи.Не можех да повярвам , че това се случва и си мислех , че е сън.Но толкова реален сън определено беше реалност.
-Обичам те ,Мат-отново му казах въпреки накъсаното си дишане.
Бях сигурна, че вече го знае, но исках да му го кажа докато можех.Защото животът на пазителите висеше на косъм и никой не знаеше какво може да се случи
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Окт 04, 2010 11:05 pm

По лицето и разбра,а след като обви краката си около него. Всичко бе ясно и той продължи да се движи. Това беше толкова дългоочаквано,че не можеше да здържа емоциите си повече. Беше невероятно усещане,може би никога не се бе чувствал така.
Целуваше я като се наслаждаваше на всяка целувка,все едно е некрат. Цялото му тяло се бе напрегнало,за да и хареса,галеше я и не бързаше,всяко движение се наблюдаваше в нея. Харесваше му да я гледа,толкова невина и още повече че с това я караше да се чувства добре.
След това думите,който знаеше но толкова му харесаха. Леко истена и прошепна на ухото и:
-И аз теб,безумно...
Всяко движение беше беше пламено,а всяка целувка страстна.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Пон Окт 04, 2010 11:14 pm

Отначало всяко движение бе бавно , но с течение на времето започнахме да се движм по-бързо.Забих нокти в гърба му и не откъсвах устни от неговите.Усещах го с всичките си сетива.Вкусът на устните му, чувах дишането му, което също като моето бе накъсано, аромата му и допирът на кожата му.Притиснах се по-силно към него , а тялото ми се движеше в синхрон с неговото.Всяка клетка от тялото ми изгаряше от страст в този момент.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Окт 04, 2010 11:19 pm

Още малко и върховенството на това действие,щеше да се случи. Движенията му се засилваха,от желанието му. Още я целуваше,радваше се на кожата и под ръцете си но не можеше да се здържи повече. Наблюдаваше и искаше да и достави и на нея удоволствей. За това леко забави,погледна я и я целуна. Не биваше да бърза искаше да и покаже онова върховно чувство...
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Пон Окт 04, 2010 11:43 pm

Мат отново забави темпото и аз реших да го следвам.Както при тренировка.От движенията му разбирах , че иска и аз да участвам активно в това.И така и правех.Следвах го и ми харесваше.Целувах го все по-жадно и продължавах да дишам тижко и да стена в ръцете му.Когато бях с него се чувствах завършена.Без него бях празна.Сега когато телата ни се сляха, отново бях цяла и щастлива.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Пон Окт 04, 2010 11:49 pm

Движениета се засилиха отново. Толкова се бе омаял,че не можеше да здържи вече колминацията. За това не спря да я целува,не спираше да я опсипва с целувки. След още няколко минути,невероятната колмнация дойте. За миг се откъсна от тялото си толкова бе хубаво и не заменимо.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Пон Окт 04, 2010 11:58 pm

Тялото ми се разтресе и още едно стенание се откъсна от устнте ми.Това , което изпитах не можеше да се сравни с нищо от това, което бях преживяла до сега.Той ме подлудяваше и ме караше да се чувствам страхотно.Опитах се да бъда тиха, но се оказа доста трудно предвид това което изпитвах в момента.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Матеас Аластор Вто Окт 05, 2010 12:03 am

Легна до нея като я прегърна и я зави с одялото,за да не и е студено. Още се чувстваше невероятно и няколко минути не можеше да говори,след това време каза:
-Ако искаш можеш да се искъпеш,има хавлия в банята и можш да облечеш една от майте тениски.
Целуна я по челото и каза:
-Обичам те!
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Алис Денвърс Вто Окт 05, 2010 12:17 am

Прегърнах го силно после тихо му казах
-Аз също те обичам-изправих се и се шмугнах в банята.
Докато стоях под силната струя на душа имах възможност да помисля какво се бе случило.Първо избягах от стааята си , после нахълтах в стаята на Мат, а останалото щеше да остане завинаги в съзнанието ми.спрях водата и взех една от хавлиите в банята.После излязох и взех тениската, която трябваше да облека.Следкато бях напълно готова легнах до Мат.
-Нали не мислиш, че това беше грешка-попитах го тихо
Исках да знам ,че той не съжалява, но все още не го бях чула от него.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Стаята на Матеас Аластор Empty Re: Стаята на Матеас Аластор

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите