Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Стаята на Деймън(+18) I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Стаята на Деймън(+18) I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Стаята на Деймън(+18) I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Стаята на Деймън(+18) I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Стаята на Деймън(+18) I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Стаята на Деймън(+18) I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Стаята на Деймън(+18) I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Стаята на Деймън(+18) I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Стаята на Деймън(+18) I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Стаята на Деймън(+18) 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Стаята на Деймън(+18) Svsfv12

Стаята на Деймън(+18)

4 posters

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Пет Май 13, 2011 5:19 am

Стаята на Деймън(+18) Tumblr_lfqqejU3XQ1qc9cn2o1_500


Последната промяна е направена от Деймън Салватор на Съб Юни 04, 2011 5:40 am; мнението е било променяно общо 1 път
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Пет Май 13, 2011 4:36 pm

Пристигнахме и нарочно спрях малко по далече от входа на академията.Помогнах й да слезе,след което е хванах за руцете за да не падне и се съсредоточих в очите й като казах бавно за да ме разбере:
-Сега ще те нося на ръце,а ти ще се правиш на заспала, нали? Ако някой ме пита защо те нося,ще кажа че спиш.Затова по пътя нито дума и моляте бъди със затворени очи, и ако обичаш не се смей.
Повторх й думите си два пъти в случай че не е разбрала нещо.Тя кимна в отговор на съгласие.Взех я на ръце и вървяхме по коридорите на академията.За щастие никой не ме попита какво има,само си шушнеха нещо и ни гледаха странно.Щом стигнахме до моята стая и влязохме я оставих да легне на леглото като казах:
-Сега вече можеш да отвориш очи.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Пет Май 13, 2011 4:41 pm

През цялото време си опитвах да не се разсмея. Накрая това ми костваше много усилия. Но пък ми беше приятно Дей да ме носи. Бях отпуснала глава на гърдите му и слушах как сърцето му бие. Усещах и как мускулите му се напрягат от услието и на няколко пъти се борех с желанието си да го накарам да ме пусне. Когато стигнахме в стаята му, или така предположих, то ме остави на леглото и чак тогава аз отворих очи. Отново ми трябваха няколко секунди, за да фокусирам образите и ми се наложи да се изправя бааааавно, защото иначе щях да падна. Но все пак успях и се гордеех със себе си. Усмихнах се и се огледах. Присвих очи и така горе-долу разгледах стаята му.
- Хубава стая.- опитах се да се приближа към един рафт с книги, но в последният момент се отказах. Току-виж залитна и съборя нещо. Обърнах се и....
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Пет Май 13, 2011 4:50 pm

Погледът й изучаваше стаята ми, а аз стоях отстрани и я наблюдавах.Беше пияна и...беше секси.Аз също бях пиян...не чак толкова колкото нея,но все пак бях пиян. И естествено в такива моменти ми идваха само простотии в главата,но какво ми пука.Когато тя беше с гръб към мен тихо се прибилижих и застанах зад нея.Когато тя се обърна леко се стресна,а аз отново я целунах.Обвих ръцете си около кръста й като бавно се спускаха по-надолу.Дъхът ми се разхождаше по врата й.Щом стигнах до ухото й прошепнах:
-Искаш ли да играем на една игра?
след тези думи леко захапах устните й, след което отново я целунах
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Пет Май 13, 2011 4:56 pm

Дъхът ми излизаше накъсано, а целувките на Деймън ме опияняваха.
- Зависи каква ще е, господин Салватор.- целунах го на свой ред. Ръцете ми се плъзгаха по гърба му, изучавайки тялото му. Телата ни бяха притиснати, а ако той не ме държеше, аз щях да падна. но не заради алкохола. За миг се откъснах от него, срещайки погледа му. Хванах якето му и го махнах.
- Не ти ли стана топло?- попитах с предизвикателен поглед и отново го целунах. Косата ми, която до преди половин час бе прилежно вързана на кок отзад, сега се пилееше по раменете ми. С бързо движение махнах шнолата и тя издрънча на пода.
- Каква е играта?-целунах врата му и леко захапах ухото му. Наслаждавах се на допира му и очаквах да отговори на въпроса ми едновременно.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Пет Май 13, 2011 5:05 pm

-Хм..
казах доволно като откъснах устните си от нейините
-Имам няколко усповия:1. Махаша тази рокля или ми оставяш честта аз да го анправя (така ще е по-добре) 2.Лягаш на пода и не мърдаш 3.Наслаждаваш се.
След тези думи отново я приковах към стената,а устните ми целуваха нежно деколтето,шията и устните й.
-Съгласна?
повдигнах вежда и впих поглед в очите й
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Пет Май 13, 2011 5:09 pm

Засмях се предизвикателно.
- Ако искаш да играя по правилата, накарай ме де.- срещнах погледа му и след няколко секунди той отново впи устни в моите. Придърпах го по-близо до мен, опитвайки се да махна ризата му. Или блузата, там каквото се явяваше. В момента не ми пукаше особено какво точно е, важното бе, че го искам извън нея.
- Това да не е завързано за теб?- или той не ми позволяваше, или блузата/ризата наистина отказваше да се махне. Не я виня. И аз на нейно място бих отказала.
Целувките ставаха все по-страстни, а Дей все по-настройчив. Това ми харесваше. Не знаех как точно ще реагира на думите ми за правилата и изгарях от желание да разбера. Ето, че скоро и това стана...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Пет Май 13, 2011 5:16 pm

-Хм.Щом казваш добре.Заемам се веднага.
Нямх намерение да си играя точно на тази игра в момента.Тя беше пред мен и я исках.Обърнах я с гръб към мен като я притиснах към тялото си,и бавно започнах да свалям презрамките на роклята й като събличането беше придружено с малки и постоянни целувки по гърба й.След миг роклята се озова на земята.Обърнах я с лице към мен и казах:
-Нека ти помогна за ризата.
Хванах ръцете й,които впрочем трепереха, и бавно й помогнах да разкопчае копчетата.След това се отдръпнах малко назад и огледах тялото й.Доволната и палава усмивка веднага намери място на лицето ми.
-Мм...так май е много по-добре?
приближих се с бавни крачки към нея като пръстите на едната ми ръка бавно се спускаха по гърба й,а другата зарових в косите й.След поредната целувка я взех ия поставих на бюрото като хванах тила й с ръка и започнах да я целувам навсякъде.Целувките нито бяха нежни,нито бавни.Ставаха все по-настървени и страстни.С всеки миг я исках все повече.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Пет Май 13, 2011 5:26 pm

В момента, в който казах, че нямам против да махне роклята, той се зае. Цялото ми тяло трепереше, а аз упорито се опитвах да накарам това да спре. Не се получаваше... Но наистина останах доволна от гледката, когато той махна ризата си. Предизвикателна усмивка се появи на лицето ми и когато той се приближи, впих устни в неговите. Жадувах за допира му, всяко негово докосване разпалваше непознат огън в мен. Плъзнах ръце по кръста му, като бавно ги придвижвах надолу. Съвсем скоро стигнах до бедрата му и той леко потръпна. Когато Дей премина на врата ми одрасках кожата на гърба му. Не знаех дали го боли, но се надявах да не е така. Дъхът ми пареше раменете му. Зарових пръсти в косата му и притворих очи.
-Ти си....съвършен.- едва го прошепнах. Извих тяло в дъга, позволявайки му да има пълен контрол над мен.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Пет Май 13, 2011 5:36 pm

Добре,принзавам.Биваше си я.И то много.Тялото й беше като изваяно,кожата й толкова нежна и мека.С всяка целувка секаш ме изгаряше.Продължихме така още няколко минути след което казах:
-Е,нека се върнем към играта.
Отдръпнах се от нея и от шкафчето си зивадих бутилка с уиски,лимон и сол.Сложих ги на пода като се приближих към нея.
-Моля да заповядаш на пода.
замсях се за няколко секунди, след което допълних
-Е,нямам текила,но и с уиски става.
повдигнах рамене и я целунах за последно преди тя да легне на пода
-Така.Сега просто ще лежиш и ще държиш това парченце лимон в устата си.
Тя изпълни това,което й казах.Преди да започна играта захапх с зъби сутиена й и с едно дръпване той се озова на земята.
-Нека започнем.
казах доволно
-Взех бутилката с уиски и посипах малко от алкохола по корема й,посипах малко сол под гърдите й.С бавни движения езикът ми обиколи всяка една мокра диря от алкохола,след това се отправи към солта под гърдите й.При всеки допир тя потреперваше.С целувки придружени от разхождащият ми се език стигнах и до устните й.Взех лимона от устните й и го изядох.Определено беше кисел затова впих устните си в нейните.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Съб Май 14, 2011 2:22 am

Не знаех какво точно прави, но ми харесваше изражението му. Легнах на пода, а усмивката през цялото време не слизаше от устните ми. Не очаквах да махне...ъм, всъщност да разкъса сутиена ми и при действието потръпнах. Игнорирах внезапният импулс да се свия на топка и останах така, очаквайки да направи нещо. Едва ли играта се състоеше само в това да ме съблече. Когато изсипа малко алкохол по мен вече не се сдържах и се опитах да стана. беше ми интересно какво прави, но той ме бутна надолу.
- Какво правиш?- казах през смях. Съвсем скоро получих лимон в устата си и той започна да...Не успях да довърша, стъписана от действията му. Тялото ми трепереше, а от устните ми се отрони леко стенание при първият допир. Преглътнах мъчително, извивайки тяло. Накрая той взе лимона и ме целуна. Хванах раменете му и го притиснах към себе си. Прегънах леко краката си, за да мога да преплета бедрата си с неговите и се завъртях. На него не му остоваше друго, освен и той да направи същото. Сложих ръка на гърдите му, за да остане легнал, а в отговор получих странен поглед. Засмях се леко и отново го целунах страстно.
- Няма само аз да съм по бельо.- заех се с колана на дънките му. Смъкнах ципа и след още няколко секунди, джинсите бяха на пода, на около метър от нас. Прокарах бавно пръсти по голото му тяло, изучавайки реакциите му при допира ми, наслаждавайки се на чертите на лицето му. Мисля, че му беше приятно. Наведох се и с целувки се придвижих до устните му, след което го оставих да води парада...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Съб Май 14, 2011 2:32 am

Игричките, които прилагаше ми харесваха с всяка секунда все повече.Но реших и аз да си поиграя.Рязко се обърнах и тя беше отдолу.Бързо навлякох ризата и панталона си,взех бутилката с уиски.Пуснах уретбата и зазвуча това. Заедно с бутилката се качих на стълбите и започнах да танцувам. Да,май вече наистина бях пиян.Но какво пък,важното беше,че се забавлявах и то много.
-Май ще ти се наложи отново да ме събличаш!
провикнах се като отпих огромна глътка от усикито
-Ела,красавице!
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Съб Май 14, 2011 2:59 am

Въздъхнах театрално и се изправих, взимайки сутиена си от земята. За мой късмет презрамката просто се бе откопчала, а не бе скъсана, така че успях да си го сложа. Чак тогава се приближих към Деймън с бавни стъпки. Все още бях много пияна, но пък бавните стъпки и искрящият предизвикателен поглед ми се получаваха. Вътрешно се гордеех със себе си.
- И пак ли ще трябва да се мъча с копчетата на ризата ти?- изимитирах разочарована физиономийка и скъсих разстоянието помежду ни още малко. Целунах го, но много скоро прекратих целувката и се се завъртях, така че да съм от другата страна на стълбите.
- Хвани ме де...- оплезих му се и се опитах да се закрепя права.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Съб Май 14, 2011 3:06 am

-Ъър,защо си облече сутиенааа,беше по-хубава без него!
изръмжах недоволно,изобщо не мислех какво говоря
-Миличка,пиян съм,не искам да те гоня има риск да падна!
казах сериозно,след което отново отпих от усикито
-А за ризата,мне,ако не виждаш е откопчана за да не се затрудняваш толкова.
засмях се като леко залитнах и се отправих към нея,взех я на ръце и я поставих на огромното легло и се настаних върху нея
-Мм ето ме.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Съб Май 14, 2011 3:37 am

- Ти ли ще паднеш? Аз не мога да видя, че ризата ти е откопчана, какво остава за останалото...-разсмях се. И все пак той ме хвана на ръце и ме занесе на леглото. Легнах и прокарах ръце по гърдите му. Махнах ризата му и я хвърлих настарани.
- Моля те, не я обличай отново.- и двамата се разсмяхме, а аз го целунах. Опитвах се да махна панталоните му, но бяхме прекалено близо и не можех. Накрая се отказах и продължих да го целувам...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 1:05 am

-Трудно ли ти е?
казах през смях
-Чакай,сега ще ти помогна.
Изправих се на колене и откопчах колана и компчето на панталона
-Сега си ти,красавице.
намигнах като с едната си ръка я повдигнах и тя обви ръце около врата ми,а другата зарових в косите й.Притиснах я здраво към себе си и с едната ръка откопчах сутиена й,а след секунди вече беше някъде из стаята
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Нед Май 15, 2011 2:57 am

Усмихнах се доволно и отново легнах на леглото, придърпвайки Деймън към себе си. Завъртях се плавно и той последва примера ми. Самодоволна усмивка се появи на устните ми.
- Нещо против да ти отнема дънките?- засмях се леко и придърпах панталона му надолу. Хвърлих го назад и бавно пропълзях по гърдите му нагоре. Целунах го нежно, като само след миг се отдръпнах. Продължих по врата му, опитвайки се да игнорирам треперенето на тялото си. Знаех какво предстои и го исках, но...По дяволите, той ще е да ми е първият и изпитвах страх. А не биваше.
- Деймън...- прошепнах в ухото му, обмисляйки как да продължа. Накрая така и не казах нищо. Осъзнавах, че провалям момента, но нямаше какво да направя по въпроса. Исках да се уверя, че знача нещо за него...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 3:08 am

Нещо не беше наред.За да се уверя дали е това, за което си мислех я попитах:
-Кажи красавице?Какво има?
погалих челюстта й след което я целунах нежно
-Какво притеснява,принцесата?
повдигнах вежда в очакване на отговор като отново впих очите си в нейните
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Нед Май 15, 2011 3:37 am

Насилих се да му се усмихна.
- Не е нищо важно....Просто аз..ъм...-поех си дълбоко въздух.
- Девствена съм.- затворих очи, очаквайки реакция от негова страна. Той не каза нищо, а когато отворих очи, ме гледаше изучаващо. Сложих длани на лицето му, срещайки погледа му.
- Но...искам да променя това тази вечер.
Завъртях се, изненадвайки го и сега той бе отдолу. Прокарах длани по тялото му, съвсем леко одрасквайки кожата му.
- Искам теб...- срещнах погледа му и го целунах, зад потвърдя думите си с действия. Сега трепереното почти спря, оставяйки ме на мира.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 3:51 am

Така си и мислех.Е,не ми беше за пръв път, така че..Щеше да е интересно.
-Хмм..
казах доволно
-Не се притеснявай,всичко ще е страхотно.
казах убедително като помилвах ръката й
Преместих я точно в средата на леглото като тя обви крака около кръста ми и не спираше да ме целува.Навсякъде.Добре,това момиче ме подпудяваше.Ръцете ми не спираха да шарят по тялото й.Спуснах се към гърдите й като с език правех въртеливи движения около най-чувствителната част от тях,а накрая леко я захапах.Тя изстена от удоволствие,което ме мотивираше още повече.Смятах да я накрам да се чувства така,както никога до сега.
С бавни движения се преместих към долната част от бельото й.Захапах единият му ъгъл с зъби и бавно започнах да го свалям по краката й.Накрая и то се озова на земята.Върнах се към областта под кръста.Езикът ми извършваше бавни и плавни движения.Тя присви леко бедрата си,а аз казах.
-Просто се отпусни,мила.Не мисли за нищо.
След още няколко минути се върнах към устните й.Мда,липсваха ми.Последва отново страстна целувка,след което бавно пробикнах в нея.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Нед Май 15, 2011 4:12 am

Той ме побъркваше. Огънят, който бушуваше в тялото ми, в кръвта ми се засилваше дори само от допира му. Когато вече и двата бяхме голи/ той беше свалил и своето бельо/, тялото ми отново затрепери. Но аз се опитвах да дишам равномерно, трудно се постига, когато Деймън е до теб, и горе-долу ми се получаваше. Целувките му бяха все по-страстни и накрая дойде кулминационният момент, той проникна в мен. Изстенах и стиснах чаршавите. Стараех се да не се извивам, но това бе почти невъзможно. Усещаш болка и удоволствие едновременно. Очите ми бяха затворени, а по лицето ми се четеше наслада. След няколко секунди се отпуснах малко и успях да срещна погледа му. Обвих тялото му с бедрата си, подканвайки го за още. В очите ми се четяха пламъчета, а усмивката ми бе предизвикателна. Плъзнах ръце по мускулите на ръцете му, искайки още от него. Чувството бе невероятно, неописуемо...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 4:19 am

Когато тя стисна чаршафите с ръце отново й казах да се отпусне.Исках да усети максималното удоволствие.Постепенно забързвах темпото,но не много.Стараех се да бъда внимателен,но това бе трудно постижимо.Бях до едно време..от тогава не можех да контролирам тялото си.Темпото се забързваше все повече,а стоновете й огласиха цялата стая.Притисках я все по-силно към себе си.Исках да усети всичко.Усещах как ноктите й се забиваха все повече в гърба ми,чак до болка.Но болката и удоволствието се съвместяваха идеално.Всеки следващ тласък беше по-бърз и по-силен.Устните ми обикаляха по цялото й тяло.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Нед Май 15, 2011 4:28 am

Не можех да опиша случващото се. Той бе толкова невероятен. Болеше ме, признавах, но удоволствието вземаше връх. Исках го...
В началото Деймън бе внимателен и контролираше тялото си, след това усили темпото и натиска, карайки ме да се разтапям в ръцете му. Устните ни бяха слети през повечето време, ръцете ми шареха по мускулите му, усещайки как те се напрягат. Стенех, комбинация от болка и удоволствие. И накрая огънят, който бушуваше в мен изригна. Ноктите ми се запиха в плътта му, а тялото ми се изви като дъга. Бяхме толкова близо един до друг, а аз имах чувството, че ни дели огромна пропаст. Дъхът ми излизаше толкова накъсан. Имах чувството, че ще полетя. След няколко мига се отпуснах на възглавниците, а умората започваше да намира своето място в тялото ми. Целунах Деймън, който все още не бе изпитал това удоволствие. Виждах го в очите му, а ръцете ми го подканяха да продължи. Исках да почувства същото, което и аз...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 5:42 am

С всяка секунда удоволствието се усилваше.Виждах,че вече се е уморила,но не се предава.Което ми харесваше,тя ми харесваше.Бях го правил много пъти,но сякаш с нея беше различно.Сякаш не беше просто секс,а и нещо повече.Но в този момент не можех да мисля.Исках и мислех само и единствено за нея.С всяко докосване сякаш изгаряше кожата ми.Усетих,че скоро ще свърша,а не исках,затова намалих малко темпото,исках да е колкото се може по-дълго.Едва тогава се съсредоточих върху нея.Устните й бяха изсъхнали,а доволната усмивка не слизаше от лицето й.След определено време и двамата лежахме на леглото, дишайки тежко.Едвам можех да си поема въздух.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Lissa Dragomir Нед Май 15, 2011 6:06 am

След още няколко минути и той успя да усети това върховно удоволствие. Деймън се отпусна на леглото до мен, и двамата дишахме едва-едва. Взех един чаршаф и го увих около себе си, защото без близостта на Дей до мен, ми ставаше студено. След още няколко минути се обърнах настрани към него и започнах да описвам кръгове с пръст по гърдите му. Изучавах лицето му още известно време, накрая се надигнах и го целунах. Отпуснах се на леглото до него и притворих очи. Нямах сили за нищо...Просто се отпуснах и заспах.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Деймън(+18) Empty Re: Стаята на Деймън(+18)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите