Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Similar topics
    Latest topics
    » Събудих се и си помислих...
    Басейна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

    » Стаята на Лиса Драгомир
    Басейна - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

    » Герои на мороите
    Басейна - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

    » Стаята на Раян (18+)
    Басейна - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

    » Порутиният пост:
    Басейна - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

    » Пистата за бягане
    Басейна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

    » Кино `ProClaine`
    Басейна - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

    » Фризьорския салон `Kashmir`
    Басейна - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

    » Басейна
    Басейна - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

    Басейна - Page 2 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
    Басейна - Page 2 Svsfv12

    Басейна

    2 posters

    Страница 2 от 2 Previous  1, 2

    Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Lissa Dragomir Пон Яну 16, 2012 5:57 pm

    Раян набързо се облече и излезе пред Пазителите, скачайки във водата. Аз вече бях под душа и бях цялата мокра, но това не ми пречеше да го наблюдавам с интерес. В басейна така и така нямаше хора.
    Мороят се върна след по-малко от секунда и ме прегърна през кръста, слагайки банския ми. Притворих очи, когато усетих ръцете му по тялото си, сега определено не бе момента да се опитва да ме възбуди още повече. Така и така вече горях в агония, той само засилваше нещата и желанието ми. След миг ме вдигна на ръце и аз се стъписах, но той само ме целуна. Добре, това беше...и след миг ме подхвърли нагоре. Сдържах писъка си, не исках Пазителите да нахлуят и да го видях как ме подхвърля. Пък и все още бях без долнището на банския си. След миг бях притисната до стената, а ръката му нежно премина между бедрата ми. Изстенах, поглеждайки го похотливо, след което той отново ме вдигна и ме подхвърли. Стиснах устни, а очите ми щяха да изхвръкнат от орбитите си.
    - Не! Нееееее....дей.- заеквах, когато ме остави на земята. Дланите ми трепереха, а възбусата изчезна за миг .Явно страхът я бе заместил.
    - Знаеш, че мразя това.- все още треперех и направих крачка назад към душа, обувайки и другата част на банския си. Опитах се да се успокоя, след което го погледнах отново по онзи перверзен начин, прехапвайки долната си устна.
    - А ако още веднъж се окажа притисната до стената, ти, мили мой, ще бъдеш изнасилен.- намигнах му и спрях душа. Естествено, беше блъф, но исках да видя дали наистина щеше да провери това.
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Раян Шелски Вто Яну 17, 2012 3:12 pm

    Завъртях се и и се усмихнах. Наистина ли мислеше, че тази заплаха ме притеснява? Та аз можех да правя каквото си поискам с нея, беше толкова слабичка и толкова малка, нямаше дори да забележа, ако се опита да направи нещо. Сигурно щеше да е като галене с перо.
    -Колко си сладка... И наивна. - Ухилих и се от отново е бутнах към стената, като вдигнах ръцете и нагоре. Държах ги само с една ръка и другата оставаше напълно свободна да си играе с нея. Покалих лицето и с усмивка и езика ми се спусна по врата и. Усещах, че леко се опитва да освободи ръцете си, но не беше много разсейващо, почти не го забелязвах. Свободната ми ръка се вмъкна в банския и я погали. Дръпнах глава от нея, но не я пуснах.
    -Лис, наистина ли мислиш, че можеш да направиш нещо? Мога да те държа тук и така с часове без дори да се уморя, а ти си мислиш, че можеш да ме изнасилиш. - Усмихнах и се самодоволно, а ръката ми продължаваше да се разхожда между краката и подлудявайки я отново. Виждах как възбудата измества остналите и мисли, но продължих да говоря.
    -Колкото повече се опитваш да ме предизвикваш, толкова по-дълго наказание ще получиш след това. - Ръката ми стана по настоичива и Лиса започна да трепери. - Няма да ти дам това Лис. - След миг ръцете и бяха свободни, а моите бяха на лицето и. Наведох се търсейки усните и и бавно задълбочавайки целувката, но след минута се отдръпнах. И направих крачка назад.
    - Връщаме се в басейна.

    Раян Шелски

    Брой мнения : 545
    Points : 561
    Reputation : 11
    Join date : 26.03.2011

    http://forrks.forumotion.com/

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Lissa Dragomir Вто Яну 17, 2012 4:34 pm

    Да, явно само аз си вярвах, че ще успея да направя нещо. Всъщност...не, дори аз не вярвах. И в следващата минута се убедих.
    Раян ме притисна към стената, вдигайки ръцете ми нагоре. Той обви китките ми с една ръкаи въпреки опитите ми да се освободя, той май не забелязваше. Свободната му ръка се плъзна надолу по тялото ми и мороят отново започна играта си. Изстенах тихо, когато не спря, а продължи дори по-настоятелно. Тялото ми трепереше в ръцете му, а мислите ми отново бяха опожарени от вълните на удоволствието. Но той, разбира се, нямаше да продължи. Спря, когато колената ми бяха на път да се подкосят и пусна ръцете ми, целувайки ме. Задълбочи целувката и за миг за замислих дъли път няма да промени решението си. Бе абсолютно нечестно да ме оставя тръпнеща от възбуда с думите `Няма да ти дам това това, Лис.`.
    Някой път щях да му го върна. Щях да го докарам до прага на лудостта и щях да спра, о, да, щеше да е мъчение. Дяволска усмивка се изписа на лицето ми, когато той се дръпна, защото вече знаех и кога ще мога да осъществя отмъщението си.
    - Разбира се, нека се връщаме в басейна.- опитах се да си придам невинно изражение, след което отново си теглих един бърз душ и тръгнах към вратата.
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Раян Шелски Вто Яну 17, 2012 4:51 pm

    Завъртях очи. Просто нямаше да се научи, това ми беше ясно.
    -Лис, няма да ти дам да ми го върнеш. - Ухилих и се. Беше прекалено забавно да се ровя в главата и и беше още по забавно, че не можеше да ме изненада с нищо. Мушнах се за секунда под душа и я последвах навън догонвайки я.
    -Ти защо бягаш от мен красаво наивно хлапенце? - Гушнах я леко през кръста и се усмихнах. Не можех да стоя далеч от нея в момента, беше прекалено трудно. Вдигнах я отново на ръце и и се усмихнах дяволито. Видях стрескането в погледа и когато приклекнах сякаш отново щеше да лети в въздуха, но вместо да я хвърля просто я притиснах още по-силно към себе си и целунах челото и.
    -Невероятна си. - Влязохме при басейна и се ухилих на пазителите. Направих няколко крачки и спрях до водата при трите метра. - Сори Лис. - Този път не се поколебах, подхвърлих я силно във въздуха, но така че да се приземи във водата, а не в ръцете ми и скочих вътре. Задържах се на повърхността, докато Лиса изплуваше нагоре и я посрещнах с ухилена физиономия.
    -Обичааам те.

    Раян Шелски

    Брой мнения : 545
    Points : 561
    Reputation : 11
    Join date : 26.03.2011

    http://forrks.forumotion.com/

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Lissa Dragomir Вто Яну 17, 2012 5:51 pm

    Раян ме понесе към басейна на ръце и аз само го изгледах продължително. Не знаех какво да направя, не можех да предвидя действията му. Не можех дори да отгатна какво му е в главата, бе прекалено непредвидлив и изненадващ.
    След миг мороят вече влизаше в басейна и....ме хвърли. Свих се, но не успях да сдържа писъка си. Приземих се след миг във водата и ми трябваха няколко секунди, за да се сетя, че трябва да изплувам. Е, издържах бая време без въздух, затова и не ми бе инстинктивна реакция да си мисля колко бързо трябва да се покажа на повърхността. Заплувах нагоре и след миг вече бях над водата. Раян стоеше до мен и ме поздрави с `Обичам те.` въпреки ядосания ми поглед. Вместо отговор, аз само го изпръсках с вода и той закри очите си. Разсмях се и побързах да се отдръпна, плувайки към другия край на басейна.
    ` И аз теб.`-отвърнах му мислено и когато той се обърна към мен, отново го изпръсках. Сара и Лорън вече бяха във водата и ни наблюдаваха и аз се приближих към тях, заставайки зад Сара. Ако Раян се опиташе да ме пръска, тя щеше да бъде намокрената.
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Раян Шелски Сря Яну 18, 2012 4:16 am

    Лиса изпищя и аз леко се разсмях. Звучеше толкова изплашена за миг. Когато се приземи и изплува предположих, че ще ме прегърне, но вместо това блондинката ме изпръска. Тръгнах към Лиса заплашително, но тя ме изпревари и се скри зад Сара. Аа нямаше да се разберем така, явно щеше да ми се наложи първо да изпръскам и разкарам пазителката. Изръмжах леко.
    -Сара... Съжалявам.
    -Неее - Гласа на пазителката стана писклив и се опита да се дръпне, но Лиса остана зад гърба и. -Раян нее недей. Моляяя те, недеей. - Изпръсках я леко, нямаше как Сара да се отърве. Хванах ръката и и я съборих.
    -Лиис.. До тук си. - Ръцете ми започнахада я пръскат без да и дават възможност да ми отвърне.

    Раян Шелски

    Брой мнения : 545
    Points : 561
    Reputation : 11
    Join date : 26.03.2011

    http://forrks.forumotion.com/

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Lissa Dragomir Сря Яну 18, 2012 5:17 am

    Явно скривалището ми зад Сара не проработи, защото тя бе брутално изпръскана. Свих се, като накрая я пуснах и тя се дръпна встрани, а Раян се зае с мен. Започна да ме пръска без да спира и аз дори не можех да отворя очи. Нямаше място за съпротива.
    Изрънках нещо неразбираемо и се опитах да се предпазя с ръце, но не ми се получи. Накрая се потопих във водата, за да спра за малко пръските, след което излязох със затворени очи и започнах да отвръщам на атаката. Не че имаше голям ефект, просто хвърчаща вода. Докато накрая не чух голям плясък и отворих очи. Раян бе съборен във водата, а Сара стоеше зад него, приготвяйки се да го пръска. Явно това бе нейния момент да си го върне за предишното. Разсмях се и се отдръпнах към ъгъла, за да не преча на разразяващата се битка.
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Раян Шелски Сря Яну 18, 2012 5:34 am

    Лиса се потопи във водата, а аз завъртях очи. Това беше досадно и то много. Приготвих се отново да я атакувам, но усетих как някой скоче върху мен и ме събори. Мамка му Сара... Тъмнокоската започна да ме пръска и сега беше мой ред да се отбранявам. Е аз смятах, че най добрата защита е нападението така че направих някалко крачки към нея и успях да хвана кръста и и обвивайки с крак нейните да я съборя на земята.
    -Няма да се дам. - Натиснах надолу главата и, но след миг я пуснах да изплува. Ръцете и се обвиха около врата ми и усетих как Сара увисна с цялата си тежест на тях, за да ми потопи. Усмихнах и се и и дадох време да се помъчи, но тя сама се отказа след миг.
    -Бързо се предада. Като Лиса. - Ухилех се и седнах на ръба на басейна.

    Раян Шелски

    Брой мнения : 545
    Points : 561
    Reputation : 11
    Join date : 26.03.2011

    http://forrks.forumotion.com/

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Lissa Dragomir Сря Яну 18, 2012 8:12 am

    Наблюдавах разиграващата се сцена отстрани и нямаше как да не се засмея. Лорън вече стоеше до стената на басейна, но вместо да гледа как Раян и Сара се боричкат и се опитват да се победят взаимно, наблюдаваше...мен.
    Размърдах се неловко и се приближих към него, скръствайки ръце на гърдите си. Седнах отстрани на басейна, изпивайки с поглед опитите на Пазителката да събори гаджето ми, но той не се даваше лесно. И все пак беше забавна картинка.
    - Не ти ли е забавно?- обърнах се към дампира, срещайки погледа му за миг. Той само ме изгледа продължително, след което вдигна рамене.
    - Аз съм ти Пазител, Лиса. Дори и да не ми е, ще съм там, където си ти. И г-н Шелски е прав да ме обвинява за всичко, което се случи. Трябваше да поема по-голяма отговорност за теб.- той отново ме изгледа с изражение на закоравял покерджия, след което отклони поглед.
    - Знаеш, че не е така. Не си ти виновен, че аз се инатя за всичко.- направих непринуден жест с ръце, след което отново се загледах в гаджето си. Определено можеше да победи Сара във водата. Или просто тя се даваше. Все пак тя трябваше да може да го защитава, вероятно ако поискаше, щеше да го надвие, но не биваше да го наранява.
    Замислих се как ли успява да балансира между работата и забавленията, след което улових с периферното си зрение, че Лорън все още ме наблюдава, а в погледа му отново се бе появила онази малка искричка, която така и не успях да разгадая.
    - Не бива да се обвиняваш за нищо.- усмихнах му се и за миг май зърнах бледи наченки на усмивка в ъгълчетата на устните му, след което изражението на дългогодишен покерджия отново се появи. Само поклатих невярващо глава, все още усмихвайки се, когато той не ми отговори и не показа емоции. Дали имаше гъдел? Замислих се за миг, след което се приближих към него, слагайки ръката си на рамото му.
    - Благодаря ти...и извинявай.- опитах се да си придам невинно изражение. Ако Раян ни гледаше, щеше веднага да разбере какво съм намислила, но се надявах да не се разсмее и да не развали момента на изненадата.
    - За това!- повиших глас и го бутнах в басейна, скачайки до него. Той определено не очакваше подобно действие от моя страна и аз се разсмях, когато цопнах във водата. Тук нивото на водата бе поне 2 метра и можех спокойно да плувам без да се опасявам, че ще се ударя. Дори Лорън едва-едва стигаше дъното.
    На дампира му трябваха няколко мига, за да се покаже над водата отново, след което аз го изпръсках с вода и той се завъртя с гръб към мен. Използвах момента, за да се опитам да го потопя, слагайки дланите си на раменете му. Оттласнах се нагоре, правейки опит да го потопя обратно, но той само се размърда и аз отново бях във водата. Когато изплувах, едва не си докарах инфаркт. Та той...се усмихваше! Широката усмивка отново озари лицето ми и аз използвах тактиката на Сара, за да го потопя. Обвих с ръце врата му, дърпайки го надолу, ала и този ми опит бе безуспешен. Явно наистина го подценявах. Усетих как ръцете му се плъзват по кръста ми и след миг той ме държеше на ръце над водата, при което аз изпищях и отново бях пусната във водата. Но вместо да се устремя към повърхността, аз заплувах към дъното и просто докоснах крака му. Явно не го бе очаквал изобщо, защото подскочи и падна във водата, при което аз издишах рязко, опитвайки се да не се смея. Маса мехурчета полетяха нагоре и аз чак сега размърдах крайниците си.
    Изплувах и глътката кислород явно ми бе трябвала много, защото белите ми дробове пулсираха. Ала и този ми успех не бе за дълго. Само след миг усетих как нечии ръце се плъзват от двете страни на бедрата ми и се вцепених, но след миг отгатнах намеренията му, а те бяха съвсем чисти и благородни.
    - Не!- почти изпищях, смеейки се, а гласа ми се покачи с две октави. Ала точно тогава бях дръпната към дъното, потъвайки със скоростта на светлината. Отворих очи и въпреки замъглените образи, можех да различавам очертанията на предметите. И гледката, която заварих, ми костваше цялата воля, за да не се разсмея: Лорън стоеше на дъното, седнал по турски и ми се усмихваше. Срещнах погледа му за миг и присвих очи, но той само посочи с пръст нагоре и че скоро ще ни се наложи да дишаме, след което аз се оттласнах бързо към него, приземявайки се отгоре му. Той бе съборен на пода, а мехурчетата започнаха да излизат от устните му. Отново направих грешката да издишам рязко и му подадох ръка, за да стане, при което той ме дръпна нагоре по най-бързия начин, почти избутвайки ме на повърхността.
    Ииии...следваше още една изненада. Точно преди да изплувам, ръцете му отново бяха на бедрата ми и той ме сложи да седна на раменете му. Така и изплувахме, при което аз загубих равновесие и имах наносекунди да дишам, при което отново паднах във водата.
    - Това последното не беше честно!- казах го на пресекулки, дишайки задъхано, докато кашлях вода, вече на повърхността. И въпреки това, се смеех.
    - Както и да ме събаряш на дъното.- той ме изгледа с дяволска усмивка, след което наклони глава на една страна, тръскайки я.
    - За Бога, Лиса, имам вода в ушите.- той измрънка и аз отново прихнах, съвсем забравила за другите двама от групичката ни, които в момента ни гледаха изненадани.
    Усмихнах се широко на Раян и Сара и направих същото като Пазителя си- наклоних глава, изстисквайки водата от косата си. Чувствах се...мокра. Не, много мокра. Сякаш водата бе влязла под кожата ми и една малко разочароваща мисъл се стрелна през съзнанието ми:`Стига толкова с басейна за днес.`, но побързах да я отхвърля. Не бях единствената тук, затова и отново погледнах гаджето си за мнение.
    - Какво ти се прави?- все още изстисквах косата си, а водата ми стигаше до кръста(вече бях на по-плитката част), а очите ми вероятно бяха много зачервени от подводното гледане.
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Раян Шелски Сря Яну 18, 2012 2:51 pm

    Продължих да пръскам Сара, но само след миг тя спря да се отбранява.
    -Чакай, Раян... Чакай... ЧАКАЙ!!! - Накрая и се наложи да го извика, за да и обърна внимание. Спрях се и се завъртях поглеждайки я въпросително. Нямаше да спра, но изражението и определено си струваше.
    -Виж. - Дампирката ми посочи другия край на басейна, където Лорън и Лиса се боричкаха. - Раян, искам почивка, сега е наш ред да гледаме шоу. - Пазителката се набра на ръба на басейна и седна отгоре, а аз нямаше как да не и призная, че е права. Струваше си да се гледа това. Набрах се при нея и седнах с усмивка. Лорън определено беше много внимателен с Лиса, не можех да не му го призная, а и тя не можеше да му направи абсолютно нищо. Бях сигурен, че и за него е доста лесно да се задържи на повъхността, докато тя прави някакви мижави опити да го събори. Засмях се гръмогласно, беше прекалено забавно. Под водата следях какво правят ръцете на пазителя и при второто слагане на бедрата и, едва се сдържах да не изръмжа. Как си позволяваше... Раменете ми се изправиха и мусколите ми се стегнаха вече имах огромно желание да стана и да го удоша. Усетих нечия ръка на рамото ми и се обърнах към Сара, която явно ме беше викала, но не и бях обърнал внимание.
    -Раяяян? Най-накрая се обърна помислих те за мъртав. - Тя ми се усмихна, а аз само поглатих глава, за да и покажа, че не ми е до шеги. - Раян стига. Те просто си играят както аз и ти до преди малко, не се връзвай моля те. - Сара млъкна и ми даде думата, но аз продължих да мълча. - Добре искаш ли да махна Лорън от там?
    -Не... - Дълбока въздишка се отрони от устните ми. - Те се забавляват, тя се усмихва, това е най-важното. - Кимнах, за да се убедя сам в собствените си думи. Те наистина просто си играеха, но не беше както аз и Сара. Аз и Сара не се обарвахме, особено тя мен. За разлика от това ръцете на Лорън бяха на бедрата на гаджето ми. Завъртях очи, но си наложих да се усмихна, не исках Лиса да види какво съм си мислел до сега. Блондинката и Пазителя явно бяха свършили с играта, защото тя се обърна към мен с въпрос какво ми се прави. Цопнах при нея във водата и се усмихнах. Вдигнах главата и нагоре и видях колко червени бяха очите и.
    -Лис, някой казвал ли ти е, че под вода не хубаво да се гледа прекалено дълго време. - Усмихнах се и целунах нежно челото и. - Ии не знам какво ми се прави, ако искаш можем да се приберем в академията? - Усмихнах и се, не исках да улови в изражението ми плана да се случат лоши неща на Лорън, когато влезем в съблекалнята.

    Раян Шелски

    Брой мнения : 545
    Points : 561
    Reputation : 11
    Join date : 26.03.2011

    http://forrks.forumotion.com/

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Lissa Dragomir Чет Яну 19, 2012 4:38 pm

    Раян скочи при мен в басейна и аз му се усмихнах. Все още имах размазани петна пред погледа заради гледането под вода и предполагах, че очите ми са червени.
    - Академията ми звучи добре.- кимнах му леко и го целунах, ала за кратко. Отдръпнах се и се запътих към края на басейна, за да се кача горе. Бях видяла как Лорън и Сара се качиха и реших, че едва ли е толкова трудно.
    Вдигнах ръце и хванах ръба, опитвайки се да се набера. Уви, ефекта бе...никакъв. Че и по-зле. Чух смеха на Раян след миг зад мен и въздъхнах уморено.
    - Ще мина по стълбите.- пуснах се и тръгнах към стълбите, когато гаджето ми ме хвана през кръста и ме занесе до предишната ми позиция. Опитах се да не мисля за това как ще трябва отново да ме вдига нагоре и просто затворих очи за миг, след което усетих как мускулите му се напрягат и той ме сложи да седна на ръба. Завъртях се и станах, а той за по-малко от секунда също беше горе.
    - Благодаря.- изчервих се леко и отклоних поглед, тръгвайки към съблекалните. Сара вървеше до мен и двете успяхме да се преоблечем за по-малко от 5 минути...
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Раян Шелски Чет Яну 19, 2012 5:32 pm

    Видях жалкия опит на Лиса да се набере на ръба на басейна и се засмях. Радвах се, че не се беше досетила какво ще се случи на Лорън в момента, в който се скрием от погледа и. Когато чух, че ще мина по стълбите завъртях очи и я пресрещнах на средата на пътя и улавяйки я през кръста. Явно щеше да се наложи аз да я изкарам от басейна. Приближих се до ръба и я повдигнах слагайки я да седне на него. След ми се набрах и аз също бях горе. Хвърлих поглед на изчервена ми приятелка и усмивката ми стана още по широка. Беше толкова малка и сладка... Засмях се и проследих с поглед как със Сара влязоха в събелекалнята. Влязох в мъжката и побързах да се преоблека, докато Лорън още изобщо не се беше усетил къде се намира. Дадох му малко време, определено не исках да се карам с него докато е гол, така че изчаках и той да се оправи и го погледнах. Облегнах се леко на врата и я заключих, ако Лиса решеше да провери защо се бавим, едва ли искаше да влезе и да завари това, което смятах да направя. Погледа на дампира се вдигна, когато чу щракването на ключа и аз просто му се усмихнах. Беше толкова наивен ако си мислеше, че ще му простя и ще забравя всичко...
    -Мислеше, че Лиса ще те спаси ли? - Гласа ми беше съскащ и подхождаше идеално на ироничната ми усмивка. - Този път няма да оставям толкова лесно забелязващи се следи. А ако все пак Лиса ги види, на теб ще ти се случат доста по-лоши неща и сега ще разбереш защо. - Засмях се леко и направих крачка към него принуждавайки го да отстъпи към стената. Естествено той можеше да се опита да ме отблъсне назад, но нямаше да нарани един морой. Така беше възпитан. Повдигнах тениската му нагоре, с което си получих шокираното му изражение. Беше ясно, че си няма никаква идея както ще му се случи и очевидно беше доста изплашен. Затворих се миг очи концентрирайки се, все пак не исках да прекаля. Усетих огъня в мен и след миг го запратих срещу кожата му, първоначално без да го докосва. Държах го само на няколко милиметра от него и си личеше, че това доста го притеснява. Накрая играта ми омръзна и оставих огъня да докосне кожата между корема и гърдите му за няколко секунди, след което просто го загасих. Имаше следа от изгорено и ми беше ясно, че го боли.
    -Ако Лиса го види ще ти се случат по лоши неща, защото няма никаква допустима причина, освен басейна от който си тръгваме, за да си без тениска пред моята - наблегнах на думата - приятелка. Не ме карай да продължавам с по сериозни рани по теб. - Отдръпнах се и тръгнах към врата, но точно преди да я отворя го погледнах отново. - Надявам се, че бях достатъчно ясен. - Излязох и заварих Лиса и Сара вече напълно облечени да ни чакат. Усмихнах им се и прегърнах блондинката целувайки я нежно.
    -Много сте бързи красавице. Тръгваме ли?

    Раян Шелски

    Брой мнения : 545
    Points : 561
    Reputation : 11
    Join date : 26.03.2011

    http://forrks.forumotion.com/

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Lissa Dragomir Пет Яну 20, 2012 3:32 am

    СъсСара се облякохме за много кратко време и аз дори имах възможност да си изсуша косата преди да излезем. Мислех, че Раян и Лорън вече ще са там, но явно пак щяхме да ги чакаме.
    Направих няколко крачки, стигайки до вратата, и се огледах. Не, нямаше и следа.
    - Нали не мислиш, че...?-не довърших, обръщайки се към Сара, която само ме изгледа продължително, след което поклати отрицателно с глава.
    - Не, той не би го нпаравил. Пък и няма защо.- тя вдигна леко рамене, след което ми се усмихна. Да, това успя да ме успокои...горе-долу.
    След няколко минути и двамата излязоха от мъжката съблекалня, напълно облечени, а Раян изглеждаше щастлив. Срещнах погледа му и той ми се усмихна, поздравявайки и двете ни с Пазителката. Дойде и нежно ме целуна, при което ми се наложи да примигам няколко пъти. Не очаквах да е радостен, дори ми се струваше прекалено лъчезарен. И все пак нямаше как да не се зарадвам, че е в добро настроение. Прегърнах го нежно, отвръщайки на целувката му, а когато се отдръпнахме един от друг, държах ръката му.
    - Да се прибираме.- усмихнах му се и погледнах крадешком към Пазителя си, който отбягваше погледа ми. Намръщих се за миг, наблюдавайки го как се движи и дали не накуцва, след което реших, че просто си въобразявам и не се доверявам на гаджето си. Той нямаше да направи някоя глупост, знаеше, че така само ще се скараме и ще ме нарани, не би го направил. Стиснах лекичко ръката му, усмихвайки се на мороя, след което всички се запътихме към асансьора, а съвсем скоро и към изхода на мола...
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Басейна - Page 2 Empty Re: Басейна

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 2 от 2 Previous  1, 2

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите