Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Стаята на Раян (18+) I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Стаята на Раян (18+) I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Стаята на Раян (18+) I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Стаята на Раян (18+) I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Стаята на Раян (18+) I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Стаята на Раян (18+) I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Стаята на Раян (18+) I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Стаята на Раян (18+) I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Стаята на Раян (18+) I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Стаята на Раян (18+) 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Стаята на Раян (18+) Svsfv12

Стаята на Раян (18+)

2 posters

Страница 1 от 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Пон Мар 28, 2011 10:25 am

Спалнята
Стаята на Раян (18+) Carla-Ridge-residence-11

Банята
Стаята на Раян (18+) Bathoom-interior-design%2B-London


Последната промяна е направена от Раян Шелски на Съб Юли 30, 2011 7:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Вто Май 31, 2011 12:58 am

Раян ме заведе в стаята си и аз пристъпих леко плахо вътре. Огледах се и...уоу. Бе доста голяма. Погледът ми се плъзна по мебелите и аз отидох до един от прозорците, докато той затваряше вратата.
- Хубава стая.- спуснах щорите на прозорците, като леко ги открехнах, за да влиза светлина. Раян ме погледна странно, а аз леко се засмях.
- Какво? Ще ме обучаваш, нали?- обърнах се към него и се приближип.
- С какво започваме?- наклоних леко глава, срещайки погледа му.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Вто Май 31, 2011 1:01 am

Изръмжах леко.
-Все още не съм казал, че ще го направя... - Погледнах я. - Ох, добре де, ще го направя... Но докато си толкова близо не мога да се концентрирам. - Целунах я нежно и се отръпнах с крачка назад.
-Сега, първо работата, после удоволствието. - Това бе главното ми правило, когато започнах да тренирам и знаех, че ако не искам докато се защитава да се нарани сама трябва да се придържам към него. За съжаление докато тя беше в стаята това беше много по трудно отколкото си мислех, че ще бъде.
-Освен ако не искаш да зарежем обучението...

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Вто Май 31, 2011 1:14 am

Повдигнах вежда, гледайки го предизвикателно. Приближих се с кръчка към него, слагайки длани на гърдите му.
- А защо не ги съчетаем?- целунах го бързо, след което се отдръпнах.
- На мен ми е приятно да тренирам с теб.- намигнах му, отстъпвайки няколко кръчки назад. Той каза, че е нужно да има разстояние между нас и аз му го осигурявах. Поех си дълбоко дъх и се опитах да застана в бояна позиция, при което той се разсмя. Добре, определено изглеждах глупаво. засмях се на свой ред, спирайки с жалките опити да направя каквото и да е без да знам как.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Вто Май 31, 2011 1:20 am

Поклатих глава. Това щеше да бъде много, ама много трудно.
-Добре, като за начало ти трябва концентрация и внимание, а чак тогава ще минем на бойни техники. - Замълчах и се опитах да се концентрирам. Бавно превъртях моя първи урок, но определено щеше да е трудно да го повторя. Огледах стаята и разбутах дивана плътно към стената, щеше да ни трябва доста място.
-Така, сега ще затвориш очи и бързо ще се завъртиш в кръг докато кажа "стоп". Ще направя няколко възможно най-безшумни стъпки из стаята, а ти ще трябва да определиш къде се намирам спрямо теб. - Погледнах я и се усмихнах. - И да знаеш, че това ще е най-лесната част от всичко, на което трябва да те науча.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Вто Май 31, 2011 1:46 am

В началото не можех дори да повярвам, че някой го може, но след това кимнах и затворих очи. Завъртях се бързо, а той...дали изобщо помръдна? Заслушах се, но чувах само собственото си дишане. След още малко...добре де, много концентрация, започнах да долавям и туптенето на сърцето си, но от Раян нито следа.
- Сигурен ли си, че още си в стаята?- попитах на малко по-висок глас, в случай, че бе излязъл. Добре...Може би трябваше да се опитам все пак. Заслушах се отново и накрая се обърнах настрани, отваряйки очи.
- Тук си!- примигнах няколко пъти...Пред мен имаше само...стена.
- Или пък не...- обърнах се рязко, а той стоеше зад мен със самодоволна усмивка.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Вто Май 31, 2011 2:17 am

Ох никак нямаше да е лесно. Приближих се към гърба и и опрях ръце на рамената и придърпвайки я към средата на стаята.
-Сега искам да се концентрираш. Трябва да изчистиш съзнанието си. Не е толкова трудно. - Отдръпнах се и отново повторихме всичко и този път без успех. Лиса се спря пред леглото ми и отвори очи, а аз отново бях зад нея. Обърнах я и нежно я целунах.
-Поне е забавно да те обучавам, а и мога да ти се наслаждавам. - Повторих целувката и с крайна неухота се отдръпнах.
-Чуй ме Лис, много го мислиш. Остави се празнината да те изпълни и ще усетиш и най-слабото движение...

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Вто Май 31, 2011 2:34 am

- Да се оставя празнината да ме изпълни? - засмях се леко и го целунах.
- Как като единственото, за което си мисля си ти?- въздъхнах и се дръпнах, макар да не исках. Никога нямаше да успея ако не се насилех да спра да търся Раян из стаята. Добре, след още няколко опита вече си представях стригой, а не прекрасния морой, в чиято стая бях. Мисълта да бъда с гръб към стригой ме ужасяваше повече от всичко и точно това ми помогна. Завъртях се и този път го чух. Подскочих и рязко се извъртях, отваряйки очи. Пред мен бе Раян, а аз си изкарах акъла. За жалост имах картинно въображение и много детайлно виждах онова чудовище, което би трябвало да е на мястото на приятеля ми. Подскочих, отдръпвайки се назад, а след няколко секунди се отпуснах, връщайки се на мястото си.
- Извинявай...Просто си мисля за глупости.- поклатих леко глава, изблъсквайки образа, попаднал в съзнанието ми да ме плаши.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Вто Май 31, 2011 2:57 am

Засмях се. Поне сега имахме някакъв напредък. За моменто това бе достотъчно. После щяхме да продължим с това упражнение, а сега мислех да минем на следващото. Усмихнах и се.
-Хей браво, това беше много добре. Най-важното е никога да не забравяш, че стригоите могат да са навсякъде, както и хората които им служат. - Прегърнах я нежно. - Не искам да ти внушам страх, просто трябва да знаеш. - Внезапно ми дойде малко странна идея. Ухилих се дяволито и се отръпнах с няколко по-големи крачки.
-Мисля че не си достатъчно стимулирана...

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Вто Май 31, 2011 3:35 am

- Раянннн?- погледнах го изучаващо.
- Какво си намислил?- повдигнах вежда, срещайки погледа му. нямах си и на идея какво е намислил, но исках да разбера. Прехапах устна и понечих да се приближа към него, но той ме спря. Добре...Сега вече наистина исках да знам какво точно планува. Скръстих ръце пред гърдите си, чакайки да направи нещо. Той само се усмихна самодоволно. Изражението ми изразяваше искрено любопитство и донякъде нетърпение, защото просто ме глождеше отвътре да разбера. Наистина изглеждаше така, сякаш "изненадата" ще ми хареса...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Вто Май 31, 2011 6:57 am

Беше забавно да гледам как изгаряше от любопитство. Все пак реших да не я мъча прекалено много... Ухилих и се до уши.
-За всяко едно нещо, което усвоиш ще свалям по една дреха от себе си... - Първоначално мислех за е само това, но след като го казах се сетих и за още нещо.
-А за всеки неуспешен опит ще обличам обратно по нещо. - Огледах се. Бях с дънки, тениска и риза отгоре...
-А и ще започнем от следващото усвоено неща и дори и да не успяваш, няма да се обличам повече отколкото съм сега. - Протегнах се и я придърпах отново към мен, така че да мога да я гушна.
-Какво ще кажеш? Мисля, че това е добър стимул, но ако ще е разсейващо за теб по-добре да не го правим. Трябва да можеш да мислиш.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Вто Май 31, 2011 7:52 am

Разсмях се. Идеята ми харесваше. Така наистина щях да имам по-голям стимул за упражненията.
- Съгласна.- той ме придърпа към себе си и аз обвих ръце около кръста му. Целунах го нежно, наслаждавайки се на близостта ни, защото знаех, че след малко ще трябва да се върнем към тренировките. Налагаше ми се да се издигам на пръсти, за да срещна устните му, но си заслужаваше. И наистина след няколко минути и двамата се отдръпнахме на известно разстояние един от друг, като аз отново застанах в центъра на стаята.
- Сега какво следва?- усмихнах се на Раян. Искрено се надявах да успея с упражнението, пък и новата игра наистина ме стимулираше.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Вто Май 31, 2011 10:49 am

Лиса имаше още повече ентусиазъм и аз се усмихнах.
-Сега искам да огледаш внимателно всичко в стаята и да се опиташ да попиеш и най-дребния детайл. - Изчаках я да запомни какво и казвам. Беше ми трудно да и обесня какво трябва да направи, но се надявах да успея. - Трябва да опиташ от един поглед да запомниш възможно най-много детайли за всичко. Най-уязвими тук са прозореца и врата... Тъй като си морой, няма да минаваме разпределението на пазителите. - Огледах се и спрях погледа си на леглото.
-Иди да легнеш. По корем, сякаш спиш. Аз ще съм стигои, който те напада, а ти трябва да ме цапардосаш с нещо.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Вто Май 31, 2011 2:20 pm

Кимнах леко и започнах да оглеждам стаята. Но той явно не бе довършил с описанието на задачата, а когато го направи, се извърнах рязко към него.
- Няма да те ударя!- бях сигурна, че ще се стигне и до такава част от обучаването, но се надявах да я пропуснем някак си. Въпросът бе, че не очаквах да е толкова скоро.
- Моля те, не ме карай да го правя, защото наистина не искам.
Самата мисъл да ми се наложи да използвам предмет от стаята, за нападение срещу...Раян, бе немислима. Да, щях да разгледам детайлно стаята, но без часта с нападението.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Вто Май 31, 2011 7:52 pm

Изрмжах леко, когато чух отговора и. Е, това не го бя предвидил. И на мен ми беше трудно да ударя учителя си първия път, но бях целеустремен и знаех, че трябва да го направя. Погледнах Лиса сериозно.
-Виж, ако искаш да се научиш, трябва да ме удариш. Ще ме удряш и то много пъти. - Замълчах за миг. - Просто забрави, че това съм аз, мисли за строгоя, който иска да те убие... Мислиш ли, че на мен ми е лесно да те анализирам като мишена? Не, но просто изключи факта кой стои пред теб. Ако откажеш значи не го искаш достатъчно силно.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Сря Юни 01, 2011 12:35 am

- Раян...- започнах срещайки погледа му, но той бе напълно сериозен. "Добре, Лиса, ти можеш. Знам, че не искаш, но това е начина."- опитвах се да се убедя наум. Накрая след няколко напрегнати минути мълчание аз се съгласих.
- Добре, ще го направя...- огледах отново стаята, оптивайки се възприема Раян като стригой, не като човек, когото не бих ударила никога през живота си. Прехапах устна след огледа и легнах по очи на леглото, преструвайки се на заспала. Не знаех дали ще изгаси лампата за по-реалистична атмосфера, но само след секунда той го направи. Осветлението изгасна, а аз пренебрегнах жуженето в корема си. Не чувах нищо, нито стъпки, нито нищо. Не знаех какво точно планира да направи, но аз наистина не усещах присъствието му. Отново се опитах да си представя стригой, а не моят приятел и след няколко опита успях. Но лошото бе, че така само се плашех и не можех да мисля трезво. Не, всъщност мислех много по-практично от обичайното като сега планирах кой е първият предмет, който би ми послужил.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Сря Юни 01, 2011 1:56 am

Разхождах се бавно из стаята надявайки се, че преди всичко тя ще се научи и на търпение. Трябваше да се отпусне и да осъзнае, че стригоя няма да я предупреди предварително, че ще атакува. Не беше същото сега, когато беше предупредена и сигурно вече обмисляше стратегията си. Гласа ми наруши тишината.
-Трябва да мислиш, винаги трябва да можеш да се ориентираш къде е врата или прозореца, за да можеш да се измъкнеш. Сама не би могла да победиш стигои. Можеш само да се надяваш да се измъкнеш от хватката му и да побегнеш, за да доведеш помощ. - Спрях да говоря и я оставих да се опитва да проследи стъпките ми. Бях безшумен, по нисък от тревата, по тих от вятъра. Спрях и се покашалях, така че да се ориантира къде съм.
-Не мога Лиса, не мога да те нападна. Страх ме е да не те нараня... - Замълчах и видях как тя се обръща в тъмното. Миг по-късно скочих към нея и тъй като тя не успя да реагира я притиснах с лека хватка към леглото.
-Урок номер едно - никога не се отпускай! Стригоите имат изненадата на своя страна.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Сря Юни 01, 2011 2:20 am

Лежах на леглото със затворени очи, опитвайки се да си представя какво бих направила ако наистина ставах от сън. Раян ми говореше и аз се опитвах да доловя на какво разстояние е от мен, но не можех. той се движеше толкова безшумно! Добре...стригой. Той е стригой. Мисли си като за стригой! Преглътнах, готова за атаката. Но внезапно се отказа. Обърнах се, готова да споря с него, че не съм толкова чуплива и да не се страхува, но в следващата секунда бях под него, а той ме гледаше в очите.
-Урок номер едно - никога не се отпускай! Стригоите имат изненадата на своя страна.- това бяха думите му. Добре, определено не бях очаквала да ме нападне точно сега. Опитах се да мърдам, но не можех.
- Добре, концентрация. Разбрах.- поех си дъх, опитвайки се да игнорирам близостта ни.
"Това са тренировки! Престани!"- моите опити да не си мисля за Раян като за...Раян, а да го възприемам като стригой.


Последната промяна е направена от Lissa Dragomir на Сря Юни 01, 2011 2:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Сря Юни 01, 2011 2:50 am

Беше трудно да лежа върху нея и да запазя съзнанието си чисто. Още повече се тревожех да не съм и причинил болка при схватката. Наведох се внимателно и я целунах.
-Добре ли си? Не съм те наранил нали? - Вече бях отпуснал ръцеете и те бавно преминаха през косата и. Всяка част на тялото ми крещеше, че я иска, но умът ми казваше ”не”. В крайна сметка се изправих бавно и се отдалечих. Никак не беше приятно да го правя, но знаех, че трябва. За капак знаех, че отново ще трябва да я нападра, а тази идея не беше особено изкушаваща... Проговогих бавно.
-Виж Лин, наистина не знам дали е добра идея. Страшно трудно е да мисля за теб като за мишена... - Този път не се преструвах. Наистина болеше да я виждам от този ъгъл, все пак се възползвах от възможността и отново скочих към нея.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Сря Юни 01, 2011 3:14 am

Усмихнах му се, срещайки погледа му.
- Добре съм, спокойно. Не си ме наранил.- отговорих на въпроса, като нежно докоснах лицето му. Всъщност през главата ми минаваха други идеи, вместо тренировките, но това вече наистина бе нещо, за което определено не трябваше да мисля. Той стана от леглото, отдалечавайки се, след което отново ме нападна. Но този път бях подготвена. Завъртях се настрани и се приземих на земята. Изправих се бързо и се затичах към другата част на стаята. Там нямаше почти нищо, с което да мога да се защитя. Накрая взех първото, попаднало ми пред очите нещо, което се оказа...закачалка?! Извърнах се към Раян и в момента, в който трябваше да го ударя, почти спрях ръката си. Закачалката го докосна едва-едва и знаех какво ще последва. Свих устни виновно. Ако той беше стригой, досега да ме е убил. Просто не можех да го ударя...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Сря Юни 01, 2011 4:59 pm

Погледнах я гневно. Беше се справила страхотно, но трябваше да ме удари, а не да се контролира.
-Лиса, така няма да се получи. Трябва да имаш смелостна да ме удариш... Знаеш, че много от стригоите някога са били морои, нали? Може да си ги познавала... И тях ли няма да смееш да удариш, ще ги оставиш да те убият? - Трепнах при тази мисъл. Не исках нищо да и се случи и именно за това полагах усилие да я науча на достатъчно, че да не може да атакува, но да може да се отбранява. Приближих се и я прегърнах внимателно. - Беше страхотно до часта с удара... Не искам да се повтаря. Ще удряш силно и ще се стараеш да ме нараниш. Точка по въпроса Лиса. - Гласа ми бе твърд и сериозен. Нямаше да търпя възражения, освен ако не искаше да се откаже изцяло от уроците.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Сря Юни 01, 2011 5:29 pm

Свих се в прегръдката му, пускайки закачалката на пода. Трябваше да го ударя...Прехапах устна, опитвайки се да не треперя само при мисълта.
- Добре...Ще...ще се постарая.- гласът ми бе заглъхнал. Отидох отново до леглото и легнах, опитвайки се да не треперя. Не знаех как точно ще успея да го направя, но трябваше. Повечето стригои преди са били морои...А ако наистина познавах някои от тях? Дали наистина щях да имам смелостта да ги нараня? Да...поне така мислех. Щом са стригои, не са мои познати. Трябваше да си го натяквам, в случай, че нещо такова станеше. Но докато разсъждавах Раян бе нападнал и сега бях притисната до леглото. Опитах се да се съпротивлявам и накрая само паднах на земята. Трябваше бързо да стана, но когато веднъж се разсееш, не можеш да поправиш грешката си. В момента, в който се изправих, "стригоят" вече бе пред мен и ме гледаше сериозно. Добре, наистина трябваше да се старая повече.
- Да опитаме отново. Няма да се разсейвам.- наведох виновно поглед към земята.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Сря Юни 01, 2011 6:32 pm

Поклатих глава. Протегнах се и вдигнах брадичката и нагоре.
-Не се притеснява, трябва ти време. Разбирам го. - Прегърнах я и слях устните си с нейните. Знаех, че и е трудно да ме нападне и да мисли за мен като за стригои. Щяхме да опитаме още няколко пъти, като се надявах Лиса да се успокои и да се опита да се концентрира. Отръпнах се и и дадох няколко секунди преднина в обстановката.
-Ей сега се връщам. - Влязох в банята и постоях минута там. Безшумно отворих вратата и я видях да стои с гръп към мен. Знаех, че няма да ме чуе. С тихи стъпки се приближих до нея и нападнах.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Lissa Dragomir Чет Юни 02, 2011 1:47 am

Отвърнах на целувката му, след което и двамата се отдръпнахме. Той влезе в банята за малко, а аз се обърнах към бюрото, разглеждайки предметите на него. Там бе закачалката(моят безуспешен опит да ударя Раян), една доста дебела книга, телефон и още няколко неща. Докоснах внимателно книгата, проследявайки с пръст заглавието. Взех я и я обърнах, прочитайки резюмето. Но чух съвсем лек шум от банята и веднага ми просветна какво става. Раян се опитваше да ме накара да стоя нащрек и този път(изумително за мен), се получи. Отдръпнах се настрани, все още държейки книгата и когато той отиде на моето място, го ударих. Ударих го!
- О Господи!- веднага оставих книгата, приближавайки се до Раян. Как моах да го направя?! Мислех ли изобщо?! Ударът бе доста силен...Докоснах го леко по ръката, опитвайки се да разбера дали не съм го наранила много.
- Боже, Раян, добре ли си? Извинявай, наистина!- прехапах виновно долната си устна, а ръцете ми трепереха.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Раян Шелски Чет Юни 02, 2011 1:57 am

Усмихнах и се. Ударът и наистина беше доста силен, но... Радвах се, че го направи.
-Хей хей, спокойно. - Гушнах я и съвсем леко присвих очи от болка. Само след секунда щеше да ми мине, това беше ясно. - Лис успокой се. Добре съм, а и не трябва да съжаляваш, точно това трябваше да направиш. - Отръпнах се и поразтрих ръката си. - Добре се справи красавице, а сега уговорката. - Подсмихнах се и съблякох ризата си оставайки само по впитата ми тениска. Тя впи поглед в съръшенно оформеното ми тяло. Светлината караше плочките ми да изпъкват още повече.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Стаята на Раян (18+) Empty Re: Стаята на Раян (18+)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите