Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Similar topics
    Latest topics
    » Събудих се и си помислих...
    Плажа - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

    » Стаята на Лиса Драгомир
    Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

    » Герои на мороите
    Плажа - Page 3 I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

    » Стаята на Раян (18+)
    Плажа - Page 3 I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

    » Порутиният пост:
    Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

    » Пистата за бягане
    Плажа - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

    » Кино `ProClaine`
    Плажа - Page 3 I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

    » Фризьорския салон `Kashmir`
    Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

    » Басейна
    Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

    Плажа - Page 3 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
    Плажа - Page 3 Svsfv12

    Плажа

    +3
    Lissa Dragomir
    Матеас Аластор
    Алис Денвърс
    7 posters

    Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

    Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Сря Май 25, 2011 7:06 pm

    Усмихнах му се предизвикателно, срещайки погледа му. Обвих ръце около кръста му и го дръпнах към мен.
    - Ммммда. Доста си...разконцентрирващ.- целунах го нежно по врата.
    - И изумително секси, когато си мокър.- още една целувка. Придвижвах се бавно към устните му. Ръцете ми бяха на корема му и аз усещах стегнатите му мускули. Харесваше ми да е близо до мен. Всъщност идеалният завършек на вечерта би бил само един, но...Не бях убедена, че Деймън няма да каже, че "прибързваме" или нещо от този сорт. Засега ми бе достатъчно просто да е до мен.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Сря Май 25, 2011 7:09 pm

    -Оу така ли?Не го знаех,благодаря.
    поместих един кичур от косата й като приближих устни до врата й и дъхът ми се разхождаше по кожата й докато не стигна до ухото й и прошепнах
    -Ти също,сладка.
    усмиханх се доволно и леко захапах върха на ухото й, едната ми ръка се разхождаше по гърба й,а другата на задните й части
    След това допълних:
    -Май ти стига толкова плуване за днес?
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Сря Май 25, 2011 7:25 pm

    Тялото ми потрепери, когато той леко захапа ухото ми. Прехапах устна и извих глава назад.
    - Деймън...ако не искаш да те нападна, тогава ще трябва да спреш.- дъхът ми излизаше леко накъсано. Срещнах погледа му и той ми се усмихна самодоволно.
    - Искаш ли да излезем на сушата?- истината бе, че във водата се чувствах доста обезоръжена. Не можех да мърдам без Деймън да внимава да не започна да потъвам. А в момента и близостта му ми влияше.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Сря Май 25, 2011 7:32 pm

    -Мм добре.
    казах доволно,взех я на ръце и се върнахме на кораба
    Влязохме в една стая. и я оставих бавно на леглото. Отидох до бара и налях две чаши с шампанско.
    -Шампанско за младата дама.
    казах като седнах до нея и й подадох чашата
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Сря Май 25, 2011 8:02 pm

    Усмихнах му се предизвикателно и взех чашата.
    - Наздраве за...-огледах се.
    - Прекрасната вечер.- чукнахме чашите леко и аз отпих. Липсваше само музиката, но така щеше да стане прекалено романтично и аз нямаше да знам какво точно да правя.
    - А сега какво ще правим, г-н Салватор?- взех чашата от ръцете му и ги оставих на нощното шкафче. Бутнах го леко назад и плъзнах ръка надолу по гърдите му. Наведох се и го целунах по устните, след което станах и го погледнах предизвикателно.
    - Влизам да се къпя.- намигнах му и влязох в банята.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Сря Май 25, 2011 8:09 pm

    Хаха,бих й налетял още сега,но реших да изчакам още малко..
    -Ххм.Добре,аз съм приготвил ваната в случай,че си се уморила..
    погледнах я невинно,хванах ръката й и двамат влязохме в банята
    -Заповядайте, г-це Уилямс.
    подканих я като се облегнах на вратата и плъзнах погледа си по тялото й
    -Дано ваната ви хареса.
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Сря Май 25, 2011 8:29 pm

    Обърнах се към него и го погледнах въпросително.
    - Всичко ли си подготвил за тази вечер?- обърнах се към него и скръстих ръце пред гърдите си. Получих само чаровна усмивка в отговор. Въздъхнах и го целунах.
    - Идваш ли?- дръпнах го леко към ваната и се обърнах. Разкопчах сутиена си, но преди да го махна хвърлих още един поглед на Дей, който стоеше до вратата.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Чет Май 26, 2011 1:26 am

    -Мм накарай ме.Аз си мислех да поспя..
    засмях се,естествено,че не мислех това
    -Само да знаеш как ми се спи,нямаш идея!
    казах съвсем сериозно
    -Но, ако нещо ме задържи буден...
    погледнах настрани,а след това отново огледах тялото й
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Чет Май 26, 2011 1:33 am

    Разсмях се.
    - Добре...Но да знаеш, че ти го поиска.- намигнах му и бавно свалих горната част от бельото си. Пуснах я на земята и срещнах погледа на Деймън. Самодоволна усмивка разцъфна на лицето ми. Направих няколко крачки към Дей, които бяха много бавни. Нарочно влагах прекалено много от театралните си умения в походката. Накрая бях на около половин метър от гаджето си и спрях. Вдигнах пръст и го повиках към себе си. Той пристъпи и аз обвих кръста му с ръце, като бавно ги плъзгах надолу. Размърдах леко бедра, така че краката ни да са преплетени и доближих устни до врата му.
    - Още ли искаш да те убеждавам, Дей?- целунах го по шията, след което прокарах език по кожата му.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Чет Май 26, 2011 2:09 am

    Всеки един мускул в мен започна да се напряга.А желанието ми да я имам да се увеличава още повече.Все пак исках да прдоължа малката си игра и се опитах да се контролирам.Приковах я към стената й казах
    -Може би още малко,г-це Никол,справяте се отлично засега.
    доволната усмивка не слизаше от лицето ми
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Чет Май 26, 2011 2:18 am

    Усмихнах му се и го целунах, като на няколко пъти нарочно прекъсвах целувката, за да започнем отначало. Бутнах го леко назад и той отстъпи очуден, след което го дръпнах към себе си, завъртайки се. Сега той бе с гръб, опрян в стената. Погалих челюстта му, като ръката ми се плъзгаше бавно надолу по тялото му. Спрях я на корема му и го дарих с поредната френска целувка. Плъзнах десния си крак малко по-напред и сега той бе между бедрата му. Тялото му потръпна, а пеперудите в корема ми забръмчаха с пълна сила.
    - Искаш ли ме?- хванах ръцете му и ги притиснах леко към стената.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Чет Май 26, 2011 2:36 am

    С всяко движение я исках все повече.Уханието й,допирът й,целувките й,всичко ми харесваше.
    -Хмм...
    усмихнах се доволно и я пристиснах към себе си
    -Нека да влезем във ваната,успя да ме разсъниш.
    хванах ръката й и й помогнах да влезе след което и аз се настаних.Водата беше приятна.Изведнъж усетих как Никол преплита крака около мен и се приближава все повече.
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Чет Май 26, 2011 2:50 am

    Той нали не очакваше да си стоя мирна и кротка във ваната? Засмях се леко на изражението му, когато преплетох крака с неговите.
    - Какво? Студено ми е...- насилих се да изглеждам невинна, когато пропълзях към него. Той се изправи малко и аз се настаних до гърдите му.
    - Сега вече не ми е студено.- целунах го и леко се засмях.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Чет Май 26, 2011 8:30 pm

    -Не беше добра идея да ме предизвикваш да вляза при теб във ваната....-усмихнах се и бързо върнах устните си на вратът й.
    Ръката ми, потъна в огромната бяла пяна, следвайки всяка извивка на тялото й.
    Макар че тялото и беше под водата покрито с огромна пяна, това не представляваше особено голяма трудност за мен.Водата беше изключително топла и приятна.Пръстите ми танцуваха по кожата й, стигайки до онази част от нея която беше най възбудена, тя обаче рязко сви краката си.
    -Хайде скъпа отпусни се.-казах тихо, тя ме послуша и отпусна краката си.
    -Така е по-добре.-говорех тихо срещу устните й.Пръстите ми с леки движения обхождаха мястото, а и водата помагаше да са съвсем леки и дразнещи.От устите й се отдели стон, само й се усмихнах в отговор и продължих да докосвам, няколко леки движения след малко няколко бързи и така редувах темпото.
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Пет Май 27, 2011 1:00 am

    Изтръпнах при докосването му. Той прокара ръка по тялото ми, а аз се извих леко. Той продължи надолу и съвсем скоро стигна онази специална част от мен. За миг се паникьосах и свих рязко крака, но той ме убеди да се отпусна. Направих го, но някак си предпазливо. Пръстите ми погалиха съкровеното място и аз извих тяло в дъга. Той се усмихна и продължи, като на моменти забавяше темпото, а на моменти го забързваше. Стоновете от устните ми се засилваха, а трепетите на тялото ми зачестяваха. Едва си поемах дъх и имах чувството, че всеки мускул в тялото ми вече крещи от удоволствие. Рязко се изправих и прекрачих Деймън, така че да съм с лице към него. Целунах го, притискайки се към него. След няколко мига той продължи да ме докосва, а аз зарових лице във врата му. Вече имах чувството, че не той движи ръката си, а аз тялото си. И наистина...може би бе така. Усещах се, че леките приплъзвания напред и назад, които извършвах не бяха в моя контрол. Опитах се да спра, но не можех. съвсем скоро щях да свърша и Деймън разбра това по усилването на темпото. Впрегнах волята си докрай и дръпнах ръката му. Не исках да свърша...Не още. Целунах го, захапвайки устната му. Продължих надолу по врата му, като плъзгах ръце по тялото му. Накрая стигнах до краката и той потръпна. Самодоволна усмивка се изписа на лицето ми, докато отново докосвах вътрешната част на бедрата. Все още не бях стигнала до неговото съкровено място, но и за това имаше време. Исках да го възбудя.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Пет Май 27, 2011 1:07 am

    Явно й харесваше,оставаше и да не й хареса.Явно и тя бе решила да си поиграе малко. Усещах как мускулите ми сенапрягат и когато тя ме докосна тялото ми за миг изтръпна.Прокарах ръка през косата й като задържай лицето й,придърпах го към устните си и прошепнах
    -А може би беше добра идея.
    след тези думи леко захапах устните й и я притиснах още повече към себе си.С всеки миг я желаех още повече.Скоро нямаше да мога да изтърпя на удоволствието, ако продължаваше така. Сякаш нещо в мен се събуди и не можех вече да контролирам движенията си. Едната ми ръка остана под пяната като държеше кръста й,а другата обхождаше тялото й. Корема,гърдите,шията,а устните ми танцуваха по тялото й.
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Пет Май 27, 2011 1:32 am

    Харесваше ми да ме докосва. Ръцете му оставяха огнени следи след себе си, карайки ме да жадувам за следващото движение, а моите все още обхождаха бедрата му и си личеше, че и на него му харесва допирът ми. Когато Дей ме притисна още по- плътно към гърдите си, аз изстенах. Вече бяхме толкова близо, че усещах биенето на сърцето му така, сякаш бе мое. Целувах врата му, като не спирах играта между телата ни. Накрая не спрях и стигнах до мястото между краката му. Когато го докоснах Деймън изстена, а тялото му видимо потръпна. Усмихнах му се самодоволно и се върнах на врата му.
    - Искам те...- захапах леко ухото му.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Пет Май 27, 2011 1:40 am

    -О,аз повече,красавице и смятам да те имам.
    казах самодоволно като я взех на ръце и излязохме от ваната,през цялото врме докато я носех тя не спираше да ме целува,а тялото ми на потръпва.Отидохме до леглото и я поставих да легне в средата.Бавно се настаних върху нея,като целувах всяка част от тялото й.Изправих се на колене и я взех в скута си.Тя обви крака около кръста ми,целуна ме страстно и тогава рязко проникнах в нея.Ръцете ми не спираха да шарят по тялото й, а устните ми по лицто й. Темпото не можеше да е бавно,просто не можех да се контролирам, когато съм с нея. Забързваше се все повече и повече,а удоволствието също нарастваше със светкавична скорост.Стоновете й огласяха стаята, а това ме мотивираше още повече.
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Пет Май 27, 2011 2:13 am

    Той ме хвана на ръце и ме занесе до леглото, като аз през целият път/около 2 минути/ не спирах да го целувам. Не можех да му се наситя. Когато стигнахме до дюшека, той ме постави да легна и се изправи на колене. Станах и аз, до известна степен и той ме прегърна. Притиснах се към него и с едно рязко движение, Дей проникна в мен. Изстенах от удоволствие и леко го одрасках с нокти. Извих врата си и той ме целуна. Ръцете ми шареха по гърба му и...малко по-надолу, като го притисках към себе си.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Пет Май 27, 2011 4:27 pm

    Бях груб и не си налагах бавно темпо, а стоновете й ме караха да се побърквам и да я искам все повече и повече....
    Целунах я като леко захапвах езика й....усещайки ноктите й, които силно се забиха в кожата на гърбът ми.Не ме болеше, просто ме караше да бъда по-груб с нея.Знаех,че колкото по-бързо е темпото-толкова по-бързо ще свърша, но не можех да се удържам. Притисках я все повече ъкм себе си,езикът ми проследяваше очертанията на гърдите й, и когато устните ми стигнаха до най-чувствителната част от тях леко го захапах. След това малко мъчение се отправих към раменете и врата й. А най-накрая заключих устните си с неяйните за поредната страстна целувка, като същевременно темпото се засилваше още повече.
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Пет Май 27, 2011 5:20 pm

    Не можех да издържам вече на удоволствието. Деймън се движеше все по-бързо, карайки ме да стена още по-силно. Устните му обхождаха тялото ми, оставяйки огнени следи след себе си. Краката ми обвиваха кръста му, притискайки го към тялото ми. Извивах се, като ноктите ми се впиваха болезнено в гърба му. Знаех, че трябва да спра, но не можех. Сякаш действията ми вече не бяха контролирани от мен, а от Деймън. Дланите ми обхождаха тялото ми, а бедрата ми погалиха неговите. Не можех да му се наситя. Знаех, че след секса той няма да си тръгне или да се чувства гузен, но сякаш се опитвах да бъда максимално близо до него.
    Кулминацията наближаваше, а стоновете ми се засилваха. Устните ми сами намираха тези на Дей и аз жадно ги изпивах.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Пет Май 27, 2011 5:41 pm

    Цялата бе обгърната от мен.Сякаш аз движех тялото й,контролирах го. А как,не ми ясно като дори своето не можех. Обгърнах гърба й с ръце и легнахме на леглото и в този момент настъпи момента на върховното удоволствие.С един рязък тласък..Усетих всичко,чувствата в мен се сливаха и разделяха. Стонът й огласи цялата стая. Последен тласък,последна целувка,изпълнена с безсилие и умора. Отпуснах се до нея като дишах тежко и на пресекулки. Сърцето ми все още биеше така учестено,сякаш щеше да изхвърчи. Преплетох пръсти с нейните и я целунах нежно по рамото.
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Пет Май 27, 2011 6:18 pm

    Последния тласък бе така жадуваната кулминация. Стонът ми на удоволствие огласи стаята. С Деймън легнахме на леглото и аз го придърпах към себе си за момент, заравяйки глава в извивката на врата му. Дъхът, който излизаше на пресекулки, пареше кожата му. В този миг имах чувството, че мога да полетя. Сякаш телата ни се сляха, бяхме едно. Върховното удоволствие продължи няколко секунди, след което Дей се отпусна на леглото до мен. Личеше си, че е много изморен. Той нежно целуна рамото ми, а аз извърнах глава в неговата посока и срещнах погледа му. Макар всяко едно мускулче в тялото ми да ме болеше от изтощение, аз се насилих да се приближа до приятеля си. Легнах на една страна и погалих бедрото му. Той потръпна, а аз нямах сили за нищо повече и се отпеснах на възглавницата. Не ми се спеше, не исках да затворя очи. Просто не можех да мърдам...много. В момента кожата на Дей бе свръхчувствителна и знаех, че всеки един допир го кара да потръпва. С усилие се размърдах и плъзнах крака си по неговия. Прегърнах го през кръста, като след миг го целунах и по бузата.
    - Знаеш ли, че си идеален?- усмихнах му се и отново се отпуснах върху завивките.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Пет Май 27, 2011 6:27 pm

    -Хм,знам,но благодаря,скъпа.
    усмихнах се самодоволно
    С последни сили я придърпах към мен,тя положи глава на гърдите ми и прекара ръка през стомаха ми,а аз преплетох пръсти с нейните.
    -Ти също,Никол.
    наклоних леко глава и я целунах по челото
    -Невероятна си.
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Пет Май 27, 2011 6:37 pm

    Усмихнах се леко, притваряйки очи. Спеше ми се...много. Не знам как, като до преди две минути само бях изморена. Дишането на Дей се бе нормализирало вече и да усещам как гърдите му леко се издуват бе много успокояващо. Дей хвана ръката ми и пръстите ни се преплетоха. Съвсем леко го стиснах в отговор, така че да разбере, че ми е приятно. В момента бях потънала в мой си свят, където нищо друго нямаше значение освен аз, Деймън и леглото.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа - Page 3 Empty Re: Плажа

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите