Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Similar topics
    Latest topics
    » Събудих се и си помислих...
    Плажа I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

    » Стаята на Лиса Драгомир
    Плажа I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

    » Герои на мороите
    Плажа I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

    » Стаята на Раян (18+)
    Плажа I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

    » Порутиният пост:
    Плажа I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

    » Пистата за бягане
    Плажа I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

    » Кино `ProClaine`
    Плажа I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

    » Фризьорския салон `Kashmir`
    Плажа I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

    » Басейна
    Плажа I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

    Плажа 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
    Плажа Svsfv12

    Плажа

    +3
    Lissa Dragomir
    Матеас Аластор
    Алис Денвърс
    7 posters

    Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

    Go down

    Плажа Empty Плажа

    Писане by Алис Денвърс Пон Юли 05, 2010 10:17 pm

    Когата дампирите нямаха тренировки,те често идваха тук ,за да се насладят на слънчевите лъчи.
    Плажа Tqld_4mile_beach_port%20douglas
    Алис Денвърс
    Алис Денвърс
    Админ и дампир новак
    Админ и дампир новак

    Брой мнения : 1038
    Points : 1275
    Reputation : 8
    Join date : 02.07.2010
    Age : 28
    Местожителство : някъде там..

    https://vampire-academy.all-up.com

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Матеас Аластор Сря Сеп 01, 2010 3:19 am

    Музика,закачен плеъра на голямата му ръка. Бягаше от поне два часа можеше да издържи много дълго така. Беше целия в черно и с черен потник. Бягаше и не обръщаше внимание на нищо.
    Но изведнъж се обърна и видя морето,беше толкова красиво. По дяволите искаше да замени целия си живот,за да бъде за малко свободен,да има деца да може да има нормално семейство.
    Въздъхна след това седна на пясъка,за да почине малко. Обичаше пясъка под пръстите си и обичаше да слуша морето
    Матеас Аластор
    Матеас Аластор
    Старши пазетил
    Старши пазетил

    Брой мнения : 602
    Points : 616
    Reputation : 1
    Join date : 26.08.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Lissa Dragomir Сря Сеп 01, 2010 4:04 am

    Разхождах се по плажната ивица и гледах вълните. Бях с морскосиня рокля под коляното и бели сандали, които държах в ръка. Косата ми се пилееше по гърба от вятъра в лицето ми. Усмихнах се и си представих какво би било ако бях човек. Замислих се за техния начин на живот. На някои им бе доста трудно. Разтръсках глава и прогоних тази мисъл. Не исках да си мечтая за чужд живот. Исках да гледам вълните и да забравя за всичко и всички. Самата вода ме успокояваше. Продължих напред и седнах на един дънер. Свих крака и постоях така известно време, но скоро чух лек шум и тръгнах отново по брега. В далечината видях мъж. Мисля, че бе дампир. Тръгнах към него и скоро той ме забеляза.
    - Здравей! Аз съм Лиса.- представих се и му подадох ръка, като се усмихнах.
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Матеас Аластор Сря Сеп 01, 2010 4:22 am

    Премигна леко се ококори,защото го откъснаха от мечтите му. Обърна се я видя едно момиче,явно беше морой,защото беше много нежна. След това леко се закашля и каза:
    -Аз съм Матеас Аластор...
    Леко премигна не му бе ясно,защо тя е сама:
    -А,мога ли да попитам защо сте сама?
    Матеас Аластор
    Матеас Аластор
    Старши пазетил
    Старши пазетил

    Брой мнения : 602
    Points : 616
    Reputation : 1
    Join date : 26.08.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Lissa Dragomir Сря Сеп 01, 2010 4:32 am

    Отворих уста, за да кажа нещо, но и аз не бях убедена, че знам защо съм сама. Реших да се пробвам да отговоря нещо смислено.
    - Ами аз...реших да се поразходя просто.- усетих, че започвам да се изчервявам. Много смислено обяснение, няма що.
    -И моля те нека си говорим на "ти".-усмихнах му се колебливо и седнах на пясъка, макар и не до него. Сетих се, че пропускам най-важната част от едно запознанство.
    -Ъ..Приятно ми е да се запознаем.-свих се и зареях поглед сред вълните. Наистина ме успокояваха...
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Матеас Аластор Сря Сеп 01, 2010 4:40 am

    Не бе убеден,как се говори с морой. Рядко говореше с тях и това да говориш на "ти" с морой си бе направо кошмарно. Той леко премигна. Беше доста странно. Леко я погледна и след това каза:
    -В...-леко се закашля,защото се сети,че това е Лафонте Драгомир,леко се закашля и почти може би му приседна-Ти не бива да си сама,трябваше да предупредиш,че излизаш...
    Драгомир отдавна не бе виждал някой от нейното семейство. Леко премигна и каза:
    -Е,не съм много добър в комуникацията си с моройте...
    Матеас Аластор
    Матеас Аластор
    Старши пазетил
    Старши пазетил

    Брой мнения : 602
    Points : 616
    Reputation : 1
    Join date : 26.08.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Lissa Dragomir Сря Сеп 01, 2010 4:48 am

    Погледнах го и задържах погледа му няколко секунди. Гледах го изучаващо. Заиграх се с една мидичка и известно време стояхме така. Аз гледах към морето и се чудех как точно да формулирам думите си.
    - Какво трябваше да направя според теб? Не искам другите да се притесняват за мен или да ангажирам дампир да е постоянно с мен. Дори исках да се науча да...-прекъснах изречението, защото ми стана смешно. Спомних си физиономията на Роза, когато и го предложих. Разсмах се леко и видях, че Матеас ме гледа леко стреснато. Сподавих смеха си в кашляне и довърших.-Исках да се науча да се бия, но за жалост...ами нямах възможност.-прехапах устна и продължих да въртя мидичката из пръстите си, докато накрая я счупих без да искам. При счупването се бях порязала и сега просто гледах капките кръв на пръста си. Тръснах ръка и се обърнах към дампира.
    - Ами ти? Какво правеше тук?
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Матеас Аластор Сря Сеп 01, 2010 5:00 am

    Леко се засмя на сладките приказки. Беше по голям от нея но,когато видя,че и тече кръв се обърна,като изкара една кърпичка с бродирани инициали. Посегна към нея и огледа раната:
    -Ще мине бързо но трябва да сте...-разклати глава- Да си по внимателна.
    Ръцете му бяха доста големи но доста внимателни и нежни. Внимателно овърза пръста. Прибра плеъра в джоба си и каза:
    -На скоро пристигнах в училището...-вдигна рамене и каза-Просто трябва да тренирам.
    Тя беше доста красива млада дама. Той леко се отдръпна и каза:
    -Да се биете,според мен можете но не и с миди.
    Матеас Аластор
    Матеас Аластор
    Старши пазетил
    Старши пазетил

    Брой мнения : 602
    Points : 616
    Reputation : 1
    Join date : 26.08.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Lissa Dragomir Сря Сеп 01, 2010 5:16 am

    Засмях се и наведох леко засрамена глава.
    - Имаш чувство за хумор. А и аз не съм тук от много отдавна.-"макар вече да те е нападал стригой"-довърши едно гласче в главата ми. Как можех винаги сама да си разваля настроението? В такива моменти направо се мразех. Завъртях ръка и огледах красивата кърпичка.
    - Благодаря.- кимнах с глава към Матеас.И тогава част от мозъка ми заработи. Той бе пазител. Прехапах гуздно устна и погледнах към него обнадеждена.
    - Ще ме научиш ли да се бия? Или поне на някоя хватка?- направих жест с ръце,както по карате филмите.
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Матеас Аластор Сря Сеп 01, 2010 5:29 am

    Той се усмихна и каза:
    -Може би но ме е страх,че съм прекалено силен и мога да ви нараня.
    След това каза:
    -Но ще ви науча на една хватка която,ще ви послужи,дори когато никой ви хване за ръката. Казва се хватката на Худини. Имал един известен илюзионист,който се е измъквал от всички клопки.
    След това леко хвана ръцете и но се оказа че ръцете му са много големи и може би нямаше да се получи. Леко изхъмка и каза:
    -Да кажем,че е по слаб от мен. Завъртате ръката си и измъквате най-тънката част там където се свързват пръсти ми но когато не очаквам.
    Е,получи се може да се каже но наистина ако бе свил ръце никак нямаше да се получи. След това се отдръпна,не искаше да е близо около момичета,защото бе доста чувствителен и каза:
    -А другата хватка е да хванете кутрето на опонента си и да го извиете назад. Но не го прилагайте на големи хора има риск от провал.

    Матеас Аластор
    Матеас Аластор
    Старши пазетил
    Старши пазетил

    Брой мнения : 602
    Points : 616
    Reputation : 1
    Join date : 26.08.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Lissa Dragomir Сря Сеп 01, 2010 5:39 am

    Разсмях се, представяйки си се опъваща кутрето на някой стригой. Бях сигурна, че щях да го поваля. Но все пак това можеше и да ми е полезно в някои ситуации. Когато вече бях успяла да се съсредоточа върху ситуацията погледнах към Матеас.
    - Благодаря ти.- направих няколко крачки напред и се обърнах към Мат.
    - Искаш ли да се разходим?-докато го казвах видях слънцето на хоризонта. Залязваше. Не можех да се насладя на красивата гледка, защото очите ме боляха. Примигах няколко пъти и се обърнах обратно. Все още чаках отговора на мъжа.
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Матеас Аластор Сря Сеп 01, 2010 5:51 am

    -Е,щом нямате придружител,а аз съм на близко няма как да ме спрете,щом вие тръгвате,значи и аз тръгвам.
    Засмя се леко стана подаде ръка и каза:
    -Шегувам се но до някъде.
    Залеза наистина бе красив не го бе забравил за миг помнеше го. Бе малък когато беше на брега но не го бе забравил:
    -Нищо не се е променило,само малко дампирите но мисля,че завръщането ми,ще е за добро.
    Кимна той и каза:
    -И все пак не те питах къде ти се ходи?
    Матеас Аластор
    Матеас Аластор
    Старши пазетил
    Старши пазетил

    Брой мнения : 602
    Points : 616
    Reputation : 1
    Join date : 26.08.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Lissa Dragomir Сря Сеп 01, 2010 6:01 am

    Замислих се.
    - Ти избери. Сега ти си водачът.-усмихнах се и направих няколко крачки напред, като си мислех за семейството ми и за Лени-моят голдън ретривър. Наложи ми се да го оставя, когато заминах. Но толкова много исках да го видя. Образът пред очите ми бе толкова реален. Имах чувството, че ако го извикам по име ще дойде при мен. Вече се колебаех дали да не се прибера само за няколко часа. Започнах да омотавам края на кърпичката около пръста си, за да си отвлека вниманието. И подейства. Мат тъкмо казваше нещо...
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Матеас Аластор Сря Сеп 01, 2010 6:22 am

    Той леко поклати глава и каза:
    -Не знам,от скоро съм тук и не знам какво има.
    Вървеше бавно. Искаше му се да бъде на нейно място искаше да може да има семейство и пр. Може би винаги им е завиждал но не го показваше усмихна се леко и каза:
    -Сигурно ти липсва дома?
    Матеас Аластор
    Матеас Аластор
    Старши пазетил
    Старши пазетил

    Брой мнения : 602
    Points : 616
    Reputation : 1
    Join date : 26.08.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Lissa Dragomir Сря Сеп 01, 2010 2:17 pm

    О, дома ми липсваше и то много. Но просто не исках да влошавам настроението и на двама ни с мрачни мисли. Затова просто щях да им ги опиша.
    - Майка ми се казва Анджелика. Тя има черна коса и сиви очи. А баща ми- Робърт- е рус, но с много тъмни очи. Аз съм взела и от двамата по малко. Преди да замина ми купиха куче. Тогава все още не се знаеше, че ще идвам тук, защото не проявявах никакъв афинитет към нито един от елементите. Но през времето, докато си бях вкъщи, този голдън ретривър на име Лени ми стана доста добър приятел.- усмихнах се вяло.
    - А твоето семейство? Липсва ли ти?-погледнах към него и се сетих, че трябваше и да избера място за разходка.
    -Ъ...има една много красива поляна. Тя е недалеч оттук. Не много далеч. Никога не съм ходила, но са ми разказвали за нея. Сигурна съм, че ще я намерим. Съгласен ли си да отидем там? - погледнах го леко виновно. Поляната изобщо не бе близо, но за сметка на това бе изумителна.
    Lissa Dragomir
    Lissa Dragomir
    Морой с елемента дух
    Морой с елемента дух

    Брой мнения : 967
    Points : 1015
    Reputation : 12
    Join date : 09.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Нед Май 22, 2011 2:22 am

    -Хм.Добре,нека играем по твоите правила.
    кимнах като я хвнаах за ръката и започнахме да тичаме
    След като се отдалечихме й казах:
    -Сега затвори очи и ме остави аз да те водя.
    тя се съгласи и хвана здраво ръката ми
    Исках да я заведа на може би най-хубавото място тук.Да види колко може да бъде красива природата.Въпреки,че бях толкова надут и се мислех за голямата работа, все пак оценявах малките неща.След като пристигнахме на определеното място,я взех на ръце за да не усети пясъка.Вървях още около 2-3 минути,след което се качихме на един кораб. Оставих я на носа на кораба и казах.
    -Можеш да отвориш очи,сладка.
    Прен нея се откри тази гледка.
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Нед Май 22, 2011 2:59 am

    Не знаех къде отиваме, но Дей нарочно ме държеше със затворени очи. Предполагах, че изненадата ще ми хареса, но наистина любопитството ме глождеше. Накрая той ме взе на ръце и аз просто се отпуснах в прегръдката му. Сложих глава на гърдите му и слушах равномерното му дишане. което само по себе си бе странно, защото аз тежах. би трябвало поне да се задъха. но не...Това бе Деймън, той можеше всичко. След около 10 минути той ме пусна и аз леко се олюлях, но бързо се закрепих на крака. Отворих очи, той ми позволи и ахнах.
    - Господи...Деймън, красиво е...- приближих се до перилата на кораба и захрих уста с ръка. Луната светеше, а морето отразяваше лъчите и. Глледката бе...невероятна. Обърнах се и в момента, в който щях да кажа колко щастлива ме прави изненадата му, видях плажни кърпи и един бански. Застинах за миг, след което погледнах към Дей, който на свой ред ми се усмихваше самодоволно.
    - Не...не си го и помисляй.- погледнах го с надеждата да звуча заплашително, но само се расмях...
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Нед Май 22, 2011 3:03 am

    Добре де.Бях подготвил всичко още от преди. Реших,че с малко плуване ще стане по-забавно.Затова бях осигурил и бански.
    -Дааа красавице,точно това си мисля.
    хвърлих банския в ръцете й и се приближих бавно
    -Нали можеш да плуваш?
    повдигнах вежда като се усмихнах мило
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Нед Май 22, 2011 3:10 am

    - Ъ...да...разбира се.- погледнах го невинно. Ако ми се наложеше да вляза във водата щях да се паникьосам...или да се удавя. Преглътнах и влязох в една задна стаичка, за да се преоблека. След минута-две излязох като нарочно застанах така, че да ме види.
    - Е как изглеждам? - намигнах му със самодоволна усмивка.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Нед Май 22, 2011 3:17 am

    Докато я чаках се бях загледал някъде в морето.Толкова беше успокояващо..Изведнъж чух "Е как изглеждам?" Обърнах се и щом я видях просто онемях...беше...секси!
    -Ъъ..азз..ъх!
    Деймън спри д асе държиш като идиот
    -Прекрасно!
    успях да кажа една свързана дума,браво на мен!Определено ми беше трудно да й устоя..но все пак трябваше да изчакам.Не исках да развалям момента.
    -Е,готова ли си за малко плуване?
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Нед Май 22, 2011 3:21 am

    Прехапах устна. Мамка му!
    - Разбира се.-приближих се към него, опитвайки се да не избягам в задната стаичка отново и да се скрия някъде.
    - Но преди да вляза във водата...Искам да знаеш, че наистина се забавлявах. А ако се удавя, вината не е твоя.- пропуснах частта с "Деймън, обичам те.", защото така шансът да се удавя от шок се увеличаваше тройно. И преди той да успее да реагира, аз скочих във водата. Замахах упорито с крака и ръце, но не се издигах над водата. Все така бях на около метър под нея. Съсредоточих се и се опитах да плувам в синхрон. не се получаваше. Бях като мокра котка, трепереща и в паника. Само дето не крещях. Продължих да се боря с водата, като с ужас разбирах, че кислородът ми се изчерпва.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Нед Май 22, 2011 3:32 am

    Какво?!Ама тя не може да плува?!Бързо захвърлих дрехите си на пода и скочих във водата.Гмурнах се и я извадих над водата.
    -Дишай,хайде,дишай.Съсредоточи се.
    хванах лицето й като се опитвах да я успокоя,това момиче да не би да не беше в ред,защо не ми каза,че не може да плува
    След като изкашля всичката вода,която беше поела я взех на гърба си и се качихме на кораба.Оставих я на едно от леглата в стаите и казах
    -Сега как си?Защо не ми каза,че не можеш да плуваш?!Изкара ми ангелите, Никол!
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Нед Май 22, 2011 3:36 am

    Деймън ме изкара над водата и ме накара да дишам. Всъщност той почти ме принуди да дишам. Пък и не можех да откажа на такава прекрасна възможност да оживея.
    - Да, добре, дишам.- закашлях се, все още борейки се за глътка въздух. Той ме занесе на кораба и ме остави на едно от леглата. Притворих очи, все още кашляйки. Обърнах се на една страна, слагайки ръка на челото си.
    - Не знам защо не ти казах. Реших да пробвам дали наистина ще се науча да плувам така. В повечето случаи неволята учи. реших да го пробвам.- вдигнах леко рамене, обръщайки се към него.
    - Пък и аз обичам водата, стига да не е много дълбоко. И да има за кого да се държа.- дори се опитах да се усмихна. Не се получи и аз се отказах, отново вдишвайки на малки глътки.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Деймън Салватор Нед Май 22, 2011 3:39 am

    -Ти знаеше ли,че можеш да умреш?!Ъхх.Ядосваш ме!Знаеш ли как се притесних!
    започнах буквално да й се карам...
    -Повече да не си го направила.Ще ми казваш всичко!Вместо неволята,аз можех да те науча,а сега можеше да умреш!
    продължих...
    -Поне..по-добре ли си?
    смекчих малко тона си и седнах на леглото до нея
    -Имаш ли нужда от нещо?
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Никол Уилямс Нед Май 22, 2011 3:49 am

    Стоях и го гледах с известно подозрение в очите.
    - Да, татко, добре съм. И обещавам никога повече да не правя така. Няма да се излагам на опасност, защото съм добро момиче.- изправих се, гледайки го с иронично изражение.
    - Стига, Деймън. Знаеш, че аз не съм такава. Не внимавам и не премислям нещата. Деймствам импусивно, а след това...-вдигнах рамене. Срещнах погледа му.
    - Питаш ме от какво имам нужда? Спри да се тревожиш толкова...- доближих се още малко до него, изчаквайки го да се успокои.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Плажа Empty Re: Плажа

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите