Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Гората:. - Page 4 I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Гората:. - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Гората:. - Page 4 I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Гората:. - Page 4 I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Гората:. - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Гората:. - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Гората:. - Page 4 I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Гората:. - Page 4 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Гората:. - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Гората:. - Page 4 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Гората:. - Page 4 Svsfv12

Гората:.

+4
Матеас Аластор
Е Дж. МакКълън
Joanne Baldwin
Алис Денвърс
8 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Catcher Block Съб Дек 11, 2010 7:38 pm

Тя бе благодарна и това доста добре го отрази като ми заговори отново на 'ти'. Бе ме попитала дали ми харесва в Академията, но преди да успея да отговоря каквото и да било, тя вече бе легнала по гръб в снега и шаваше с ръце и крака. Предполагам, че това, което правеше е нещо забавно, а и след като ми предложи да се присъединя към нея нямаше как да откажа. Първо седнах и потънах в натрупания сняг. Задните ми части си имаха свое мнение, което бе различно от моето. Те искаха топлина, а аз - веселие. Но нали целта оправдава средствата, така че те ще ме разберат. Легнах изцяло и едва тогава промълвих отговора на първия й въпрос.
-Ще ти кажа само, че това първо впечатление ме кара да се замисля колко ли е хубаво мястото отвъд стените. - натъртих на думата 'първо' надявайки се тя да се сети, че все още дори не съм влезнал в "Св. Владимир". -Впрочем, предполагам си дампир, нали така? Понеже едва ли един морой ще опъва тетива в гората застрашавайки нечий живот. - казах го с насмешка разбира се и реших да размърдам крайниците си както правеше Алис. За моя изненада бе наистина забавно!
Catcher Block
Catcher Block

Брой мнения : 59
Points : 60
Reputation : 0
Join date : 29.11.2010
Age : 39
Местожителство : Scotland

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Алис Денвърс Съб Дек 11, 2010 8:03 pm

-Не си влизал в Академията?!-изненадах се аз
Той каза, че това е първото му впечатление .Значи наистина не бе прекрачвал прага на голямата сграда във векториянски стил, която с грамадните си размери и странни кули навяваше призрачни усещания.
Все още лежах на земята и движех ръце и крака.Но ставаше все по-студено.
-Може да не ти ампутират ръката, но не искам да стана причина да хване пневмония или заушка/нямах прпедстава каква е тази болест, но звучеше опасно/А и ти каза, че не си виждал Академията, така че ако искаш можем да влезем вътре..-предложех му все още забила поглед напред
Продължаваше да вали .Това беше хубаво.Обичах боевете със снежни топки, които се организираха по това време на годината.Е, след един такъв миналата зима отнесох прозореца на дирекцията , но не бях виновна аз а внезапно появилият се вятър...чудя се защо никой не ми повярва...
Лежането в снежната преспа ми харесваше и все пак все още не бях чула мнението на Кечър.
-Е, какво реши?Ще отанем тук и ще се молим да не ни нападне заушката или ще влезем вътре?
По това време на годината Академията беше доста празна.Всеки нанякъде за ваканцията..
Пак пропусках нещо..Да!Другата част от въпроса ме.
-Дам, дампир съм-ухилих се глуповато аз
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Catcher Block Съб Дек 11, 2010 8:21 pm

Синеокото момиче се бе досетило от думите ми, че не съм влизал в Академията, което я издигна в очите ми, добавяйки й качества като умна и пресметлива.
Тази дампирка, както тя потвърди, ме разсмиваше. Тя твърдеше, че ще ни нападне заушка, без дори да подозира, че всъщност това е вирусно заболяване, което се проявява най-често с не гнойно възпаление на слюнчените жлези и че източник на заразата е всъщност болен и тя се предава по въздушно-капков път. Вярно е, че болестта имаше смешно наименование, но все пак ... Реших, че възможността, която ми предлага, а именно да разгледам Академията с гид, не бе за изпускане.
-Ами не знам какво чакаме. И без това има части от тялото ми, които в самото начало на снежния ангел се бунтуваха. Пълен напред, госпожице Денвърс. - прозвучах като някакъв коравосърдечен пират при произнасянето на последните ми думи. Оставаше само да срещна някого и да го приветствам с "Ахой", определено биха ме помислили за лунатик.
Catcher Block
Catcher Block

Брой мнения : 59
Points : 60
Reputation : 0
Join date : 29.11.2010
Age : 39
Местожителство : Scotland

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Алис Денвърс Съб Дек 11, 2010 8:37 pm

Изправих се бързо и изтупах снега, който бе полепнал по мен.
-Тъй вярно-започнах да се смея-Няма да се даваме на заушката!
Най-вероятно в момента се излагах жестоко, употребявайки названието на болест, на която не познавах дори симптомите.Е, какво пък.Днес достатъчно се изложих като го прострелях.
-Добре от къде ще започнем?От столовата-нормално бе да изтърся такава глупост, все пак аз и храната бяхме доста нагъсто.Аз я обичах-предполагах и тя мен.Така че яденето ви бе едно от любимите занимания.Но все пак столовата не бяха добра начална дестинация.
-Хъм...-продължих след кратък размисъл-има едно място, което ще ти хареса
Хванах го за ръката и зо задърпах на пред.Беше топла, за разлика от моета.Изведнъж ми хрумна ,че може да съм го притеснила с това мое внезапно дйствие.Пуснах го , а доматената червенина изби по бузите ми...Трябваше да и призная все избираше най-подходящия момент да се намеси и да ме изложи.
-Ъм... освен , ако не искаш да започнем от някое място , което ти се иска да видиш...-казах , сещайки се ,че той може би ще иска да започнем от библиотеката или нещо такова, а не от мястото, което изплува в съзнанието ми
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Catcher Block Съб Дек 11, 2010 8:54 pm

Като първа дестинация ми предложи столовата, което прозвуча добре и коремът ми бе на път да се съгласи, когато внезапно нещо й просветна и ме хвана за ръката, дърпайки ме напред. Ръката й бе студена, но все пак нежна. Макар че, можех да усетя няколко леки наранявания, които лъкът й бе причинил. Изведнъж усетих как ръката ми остана празна. Тя явно ме бе пуснала. Зачудих се защо и забелязах как цялата бе поруменяла.
-Ъм... освен , ако не искаш да започнем от някое място , което ти се иска да видиш... - каза тя и причината бе явна. Алис не бе сигурна, че това, което е наумила бе за мен.
-Ще се оставя в ръцете на една опитна дампирка да ме разведе. Пък и къде бих искал да бъда? - рекох аз, хващайки отново ръката й.
Catcher Block
Catcher Block

Брой мнения : 59
Points : 60
Reputation : 0
Join date : 29.11.2010
Age : 39
Местожителство : Scotland

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 10:26 pm

След напълно не нужната драма с Лиса излязох от кампуса и отидох в гората.Там щях да събера мислите си.Повече от ясно беше,че казах Катрин не заради уискито,а заради самата Катрин.А дори не знам защо...може би наистина ми липсваше,но дано да не беше така.Бях още в началото на гората.Изведнъж чух някакъв шум,започнах да се озъртам.Изведнъж усетих,че зад мен има някой.Обърнах се я видях!Не,това не можеше да е истина!Не можеше това да бъде тя..Извиках като я сграбчих за раменете:
-Катрин?!
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Никол Уилямс Нед Май 15, 2011 10:31 pm

Ох...Това училище бе скрито вдън земя! Не го намирах от половин час и започнах много да се изнервям. А тежките ми куфари не улесняваха положението. Е, всъщност бе един куфар и не тежеше чак толкова. Другите ми неща вече бях в академията. Но изведнъж чух шум и тръгнах към посоката, от която идваше. видях момче...Не, мъж. Определено не беше момче и се надявах да може да ми каже къде е. Но когато тъкмо щях да го докосна по рамото и да го попитам, той се обърна светкавично и ме стисна за раменете.
- Ауч! Махни се от мен!- опитах се да го отблъсна.
- Разкарай се, по дяволите! боли ме.- той отслаби хватката си.
- Нямаш ли обноски? Н езнаеш ли, че не е възпитано да се налита на хора в гората?!- с бързо движение на ръцете си го накарах да ме пусне. Отдръпнах се назад, гледайки го злобно.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 10:34 pm

-Но ти...ти..
Не можех да продължа изречението си,това Катрин ли беше или ми се привиждаше.Изглеждаше точно като нея.Разтърках очи защото помислих,че вече започвам да халюцинирам,но не.Тя си стоеше там и ме гледаше злобно.
-Ъъъ..аз...извинявай.Просто...няма значение.Съжалявам.
усмихнах се виновно като се отдръпнах от нея
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Никол Уилямс Нед Май 15, 2011 10:45 pm

Разтъркях местата, където ме бе държал. Все още леко ме боляха, но не толкова силно.
- Е, какво прави морой като теб сам-самичък в гората?- усмихнах му се. Ако щях да питам за посоката, то поне нямаше да е толкова грубо.
- Нали знаеш, че е препоръчително да си с Пазител.- той не ми позволяваше да срещна погледа му. Да, беше доста унил.
- Станало ли е нещо? И коя е Катрин?- засмях се леко. Явно доста си приличаме с нея, след като той почти получи инфаркт като ме видя. Знам, че понякога плаша хората, но не мислех, че мъж като него ще се изплаши. Усмихнах му се, а той чак сега срещна погледа ми.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 10:49 pm

Още не можех да осъзная какво става.Чух само въпросът й"Коя е Катрин"
-Катрин...амии тя..Не е важна.
Казах почти без капка чувство.Чувствах се разочарован от това,че не е Катрин,но от дръга страна се чувствах и спокоен,че не е тя.
-А какъв беше другият ти въпрос..не го чух..?
усмихнах се на една страна и впих поглед в лицето й,изучавах го..беше досущ като нея...
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Никол Уилямс Нед Май 15, 2011 10:58 pm

Засмях се.
- Да, убедена съм, че не е важна, затова ти почти изпадна в истерия, когато ме видя.- саркастичната ми усмивка нямаше равна.
- А другият въпрос бе какво правиш тук, защо си сам и накъде е училището? И освен ако нямаш много належаща работа, ще ми покажеш ли къде е?- срещнах погледа му и се опитах да изглеждам невинна. Естествено, изглеждах така, сякаш го предизвиквам. Е, добре.
- Моля те...- приближих се към него и наклоних глава на една страна, изучавайки лицето му. Накрая го заобиколих, прокарвайки пръст по рамото му. Засмях се на реакцията му.
- Не ям хора...честно! Е, само понякога, но теб няма да те нападам.- крива усмивка се появи на лицето ми и аз се облегнах на едно дърво.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 11:01 pm

Държеше се точно като нея.Така предизвикателно и уверено в себе си.Точно това ме привличаше в Катрин през всички тези години. Но сега нямаше да позволя отново да си играят с мен.Приковах я към едно дърво като дъхът ми се разхождаше по врата й,а след малко устните ни бяха на милиметри.
-Убеден съм в това.
казах твърдо
-Да, ще ти покажа къде е.А колкото до Пазителите,о моля те,толкова са досадни.
Отпуснах хватката си и застанах пред нея
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Никол Уилямс Нед Май 15, 2011 11:10 pm

За миг го изгледах стъписано.
- Браво.- изимитирах ръкопляскане.
- Очудваш ме, драги.- отново се облегнах на дървото.
- Малко хора могат да ме изненадат, честито!
Оттласнах се от облегалката си и се приближих с бързи стъпки към него. Спрях се на сантиметри от него и срещнах погледа му, гледайки го предизвикателно.
- А сега ще ми покажеш ли къде е училището или предпочиташ да правим друго?- погледът ми се плъзна по тялото му. Не беше зле...Никак дори! За морой си изглеждаше направо супер. Но естествено, аз нямах предвид, това, което казах. Нарочно го правех. Обожавах игричките, изглежда той също им бе фен.
- Натам ли е?- обърнах се на една страна и го заобиколих наполовина.
- Или натам?- озвърнах се на другата страна, макар все още да не го изпусках от погледа си.
- Или...-минах зад гърба му.
- Натам...- прошепнах в ухото му, слагайки ръце на раменете му. Той се обърна светкавично , а аз се отдръпнах също толкова бързо с прословутата си самодоволна усмивка на уста.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 11:21 pm

-Хаха.Май си падаш по игричките..В прочем как ти е името?
повдигнах вежда и кръстосах ръце
-Щом явно ще сме в една академия би трябвало да си знаем имената.
започнах да обикалям около нея
-Или поне за сега само имената.
прошепнах в ухото й като прокарах пръст по гърба й и останах зад нея докато тя ми даде отговор
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Никол Уилямс Нед Май 15, 2011 11:26 pm

- Сигурен ли си, че искаш да ми знаеш името? Не предпочиташ ли да ме наричаш Катрин?- обърнах се и се приближих към него. Срещнах погледа му и се усмихнах.
- А какво ще стане ако наистина ти кажа, че съм Катрин?- повдигнах леко едната си вежда...
- Деймън, липсваше ми.- стъписаният му поглед ме накара да се усмихна. Отдръпнах се и отново се облегнах на дървото. Гледах го как ме изучава и се усмихвах доволно. Знаех името му, защото той бе известен благородник, пък и го бях виждала на снимки. както казах, бяха ми разказвали за него. А аз си играех добре ролята и с малко повече късмет, той щеше да ми повярва.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 11:33 pm

Добре,тя съвсем ме шашна.Но..не.Това не беше Катрин,можех да го усетя.Не беше същата жена.Наистина изглеждаше като нейно копие,но познавах твърде добре Катрин.Това не беше тя.
-Добре си играеш ролята,но не достатъчно.
намигнах й и доволната усмивка се прокрадна по лицето ми
-Ако ще идваш с мен тръгвай,защото аз няма да те чакам,драга.
казах и тръгнах напред като дори не се и обръщах за да видя къде е
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Никол Уилямс Нед Май 15, 2011 11:42 pm

- Добре де, добре. Няма да тичам, забави темпото.- тръгнах след него. Нямах намерение пак да се губя из гората.
- Деймън...Спри се де.- наистина ми бе трудно да тичам с куфар в ръка и неудобно облекло. Накрая той савсем малко забави темпото, така че аз горе-долу да мога да го настигам.
- Никол. Името ми е Никол.- представих се. Поне това можех да му кажа.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Деймън Салватор Нед Май 15, 2011 11:49 pm

-Хубаво.
казах троснато като дори не я поглеждах,защото ако я гледах не знам какво щях да направя
-И ти си си виновна,че не можей да бързаш.Да не беше тръгнала с кокили.Отиваш в академия,а не на модно ревю.
намигнах като отново не я и погледнах
След още няколко минути вървене се озовахме пред академията.
-Е,това е.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Никол Уилямс Нед Май 15, 2011 11:58 pm

- Не ми се сърди, не ти отива.- застанах пред него, срещайки погледа му.
- Не ме избягвай, Деймън. Сърди ми се ако искаш, но не ме игнорирай. Най-мразя да ме игнорират.-пуснах куфара си на земята и бавно се приближих към него.
- Какво има? Знам, че не ми се сърдиш за игричката...- усмихнах му се предизвикателно. Той упорито не искаше да срещне погледа ми, но накрая му се наложи. Стоях пред него все пак. Приближавах се бавно, като накрая спрях на сантиметри от тялото му. "Добре, той е много секси!"- бяха единствените ми мисли в момента. Бях убедена, че погледът ми показва много точно тези мои мисли и все пак не помръднах от мястото си.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Деймън Салватор Пон Май 16, 2011 12:05 am

-Махни се от мен, ако обичаш.
казах твърдо и я отместих с ръка като стиснах зъби
-Тук ли ще стоиш или ще отиваш на модното ревю?
повдигнах вежда и се измсях подигравателно
-Хайде,припкай напред.Доведох те до тук,друга работа с теб нямам.
усмихнах се и започнах да вървя в обратната посока като се надявах да не тръгне след мен,защото ако направеше не отговарях за действията си
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Никол Уилямс Пон Май 16, 2011 12:16 am

Никой мъж не ме бе отблъсквал преди. По принцип аз им казвах да се разкарат.
- Деймън...Кажи ми защо толкова бягаш от мен и ще те оставя на мира.- заобиколих го, така че отново да съм пред него и скръстих ръце на гърдите си.
- Защо бягаш?- задържах погледа му за още няколко секунди. О да, определено му лазех по нервите.
- Какво има...Пак ли ще ми кажеш да се разкарам?- наклоних настрани глава и отпуснах ръце до тялото си.
- Хайде де...- приближавах се към него. Исках да реагира по някакъв начин, било то и да ме отреже отново.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Деймън Салватор Пон Май 16, 2011 12:23 am

Не можех да се сдържам вече!Всичко в мен напираше и крещеше да го направя.Притиснах я силно към едно дърво като не ми пукаше от това,че я боли. Просто впих устни в нейните.Нито беше нежно,нито мило.Беше грубо и изпълнено с гянв,но все пак беше целувка.След като отделих устни от нейните й казах без капка чувство.
-Сега би ли се разкарала?!
не,аз не го казах,аз го изкрещях
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Никол Уилямс Пон Май 16, 2011 12:32 am

Оставих го да си излее гнева. Макар да ме болеше, можех да не се оплаквам от това.
- Ако искаше да се разкарам, нямаше да направиш това.- отговорих му с мъркащо гласче, пренебрегвайки факта, че той ми крещеше.И както си седях мирно и кротко, просто хванах якето му и го дръпнах към себе си. Той не успя да се дръпне навреме и аз го целунах. Съ сигурност не можех да нарека целувката ни внимателна или нежна, но пък не си падах по такива неща. Използвах силите си и Дей бе отблъснат от мен и закован за най-близкото друго дърво. Приближих се към него, спирайки на милиметри от устните му.
- Давай...Ако все още искаш да се махна ми кажи...-наведох се и прошепнах в ухото му:
- Искаш ли да си тръгна, Деймън?- дъхът ми пареше врата му.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Деймън Салватор Пон Май 16, 2011 12:39 am

Ъгх.Напрегнах се колкото мога.Казвах си че ще й устоя.Нямаше да позволя да бъда манипулирван отново.Продърпах я към себе си и отново я целунах.След целувката казах:
-Можеш да си тръгваш.И внимавай да не паднеш на тези неща,които си обула, наречени обувки.
изражението ми беше повече то сериозно,сега нито знаех какво ще стане,нито какво да правя...бях тотално объркан..Отново успя да се намеси в живота ми...След толкова години през които мислех,че съм я забравил,тя с едно движение успя да се завърне отново..А дори не знаех защо Никол изглежда като Катрин...
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Никол Уилямс Пон Май 16, 2011 12:53 am

Разсмях се.
- Добре, щом така искаш. Знам къде не съм желана, макар в твоят случай да е точно обратното и ти продължаваш да се инатиш.- вдигнах рамене, след което му се усмихнах накриво.
- Но да знаеш, че наистина нямам желание да тръгвам.- докоснах гърдите му с пръст и за миг го задържах там. Срещнах погледа му и се загледах в устните му.
- Добре...тръгвам си.- отстъпих назад, все още с лице към него.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Гората:. - Page 4 Empty Re: Гората:.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите