Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Гората:. I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Гората:. I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Гората:. I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Гората:. I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Гората:. I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Гората:. I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Гората:. I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Гората:. I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Гората:. I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Гората:. 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Гората:. Svsfv12

Гората:.

+4
Матеас Аластор
Е Дж. МакКълън
Joanne Baldwin
Алис Денвърс
8 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Гората:. Empty Гората:.

Писане by Алис Денвърс Нед Юли 04, 2010 1:45 am

Учениците често бяха от часовете и се скитаха из гората.
Гората:. Green%20Forest%201
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Пон Юли 12, 2010 1:19 am

Нямаше какво да правя. Не ми се учеше, не ми се тренираше. А ако някой учител ме видеше все с едното щеше да трябва да се заема. Затова аз избягах. Скрих се в гората. Не че беше много гъста и нямаше да ме намерят, просто там ми харесваше. Затова навлязох навътре, за да не съм на най-очевидното място, и седнах до едно дърво, опряла гръб на дънера му. И въпреки, че се криех, много ми се щеше да намеря някой тук и да се спася от скуката.
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Пон Юли 12, 2010 1:49 am

Реших да се разходя.Някъде далеч от училището,макър че учебната година още не беше започнала,и имах прекалено много време за да се позабавлявам с някого на спокойствие,или просто сам.Реших да потренирам,за да съм във форма,когато някой ми се изпречи на пътя.Свалих тениската си и започнах да обикалям около дърветата,исках да развия скорост.След което спрях.Направих няколко коремни преса,а след това си направих нещо като лост и започнах да си вдигам,след като минах двеста спрях да ги броя.След малко чух стъпки,обърнах се и видях едно момиче.
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Пон Юли 12, 2010 2:02 am

И ето че желанието ми се сбъдна. Вече не бях сама. В един момент всичко беше абсолютно тихо, а в следващия сред дърветата прозвуча тих звук. Стъпки. А аз естествено се отправих към шума. Той ме отведе до едно момче. Не можах да видя лицето му, беше с гръб, но след такива тренировки мускулите му бяха изваяни. Не ми обърна никакво внимание. Тренираше и беше много концентриран. Не че това ми попречи да го прекъсна.
- Здравей!- казах аз весело и зачаках да ми отговори.
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Пон Юли 12, 2010 2:04 am

Обърнах се и видях едно момиче.
Беше симпатично и усмихнато,точно такова момиче се надявах да срещна тук.Обърнах се към нея и я погледнах,усмихнах се след което я поздравих.
-Здрасти! - казах и се обърнах да потърся тениската си,ен я намерих,реших да я потърся по - после сега трябваше да обърна внаминаие на момичета.
-Казвам се Е Дж. МакКълън! - представих се и подадох ръка на новодошлата.
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Пон Юли 12, 2010 2:16 am

Здрависахме се. Аз се бях ухилила като идиот. Може да има нещо общо с липсата на тениска.
- Джоан, - представих се и аз. Беше сладък. С тъмна коса и тъмни очи. - Какво те води тук? - попитах сочейки гората наоколо. Тъп въпрос. Лесно беше да се разбере, че тренира. Е, поне опитвах да завържа разговор.
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Пон Юли 12, 2010 2:19 am

Усмихнах се на момичето след което отново се обърнах.Но тази тъпа тениска не се намираше никъде.
-Ами...тренирам,искам да съм във форма. - казах и започнах да се смея.Сигурно от страни съм изглеждал много смешно,но на мен това не ми правеше впечатление.Обърнах се отново,след което директо погледнах момичето в очите.
-Ами ти? - казах и се усмихнах. - Какво прави едно самотно момиче тук?
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Пон Юли 12, 2010 2:28 am

- Ами...-започнах аз. Какво точно правех? И аз не знаех.-...криех се. Исках да остана за малко сама. Тъкмо щях да ставам да си издирвам компания. - обясних накрая.
Той продължаваше да се оглежда. И аз се огледах, но не видях нищо, което да ми прикове погледа.
- Търсиш ли нещо?
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Пон Юли 12, 2010 2:31 am

Усмихнах се.Също като нея и аз търсех компания,която да ме избави от скучния живот.Усмихнах се,след което се огледах отново.Явно тя забеляза това,защото ме попита какво търся.
-Ами... - усмихнах се. - ...търся си тенската! - казах накрая и се ухилих. - Нали не е особено приятно да седя полугол?
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Пон Юли 12, 2010 2:44 am

О, ако питаше мен... Но случая не беше такъв. Тръгнах да обикалям около него и за търся тениската. Междувременно водех вътрешен спор. Накрая смелата част от мен спечели.
- Искаш ли да се разходим някъде? - попитах. - Като намерим тениската де... - плямпах нервно аз.
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Пон Юли 12, 2010 2:47 am

Много ми харесваше да съм в нейната компания,щеше да е наистина забавно да търсим тениската.Усмихнах се и двамата тръгнахме да я търсим под дърво и камък.
-Преди да тръгна да тичам,метнах някъде тениската си! - казах и се засмях.
Пред момичето имаше някакъв издаден нагоре корен,тя щеше да се спъне.Затичах се към нея и точно преди да падне я хванах.
-Извинявай,ама..щеше да се спънеш!
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Пон Юли 12, 2010 2:56 am

-Ооо...- промърморих аз. Глуповата усмивка изплува на лицето ми. - Мерси!
Не че исках да се отдръпна, но трябваше. Отстъпих крачка назад и продължих да търся из гората с пламнали бузи. От една страна падането беше нещо хубаво - все пак макар и за кратко беше толкова близо, че имах чувството, че ще се загубя в черните му очи. От друга си беше тотален катаклизъм. Бях се показала като глупава хлапачка, която не си гледа в краката и не може да върви, без да се пребие. Искрено се надявах да забележи само първото.
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Пон Юли 12, 2010 2:59 am

Огледах се.Не намирахме глупавата тениска,явно се беше изпарила.Трябваше да се върва или утре или да продължа сега.Но точно в този момент,не ми беше до това да търся някаква загубена тениска.Близоста между мен и Джоанн беше перфекна.Започвах да я харесвам и то ужасно много.Трябваше да търся други начини,да я впечатля,но как,трябваше да измисля нещо и то непременно.Усмихнах се,след което седнах на едно паднало дърво.Потупах мястото до себе си.
-Остави тъпата тениска,нека си починем,а и не ти прави проблем,нали?
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Пон Юли 12, 2010 3:05 am

-Нее - казах аз съвсем спокойно и седнах до него. Случая с изчезващата тениска явно бе изоставена от детектив МакКълън и детектив Болдуин. Опънах ръце назад и се подпрях на тях. Погледнах нагоре. През листата на дърветата съвсем леко прозираше светлина. - Е, какво ще правим? - попитах след кратко мълчание.
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Пон Юли 12, 2010 3:08 am

Погледнах я.Беше ужасно близо,може би сега щях да направя нещо,което да я впечатли,но какво?
Реших да започна тема с това,какво харесва.
-Какви момчета харесваш? - попитах я. -имам впредвид,какви момчета харесваш с какво може да те впечатли едно момче? - попитах я и се огледах. - Питам просто така,защото няма какво да си говорим.
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Пон Юли 12, 2010 3:14 am

- Нека помисля, - казах аз. Сведох поглед към тревата.- Няма точно определен тип. Предполагам като го видя, ще знам, че това е той. Колкото до това какво ме впечатлява...трябва да е или нещо толкова банално, че да стане романтично, или нещо оригинално. - Погледнах го с усмивка. - А ти? Какви момичета харесваш? - попитах. Искрено се надявах да съвпадам с описанието.
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Пон Юли 12, 2010 3:19 am

Усмихнах се.Но нямаше отново как да я впечатля.Имаше нещо,което трябваше да обмисля сам.Явно нямаше скоро да мога да я впечатля.
-Ами,харесвам всички момичета,мразя нахалните. - каза той.След което решиэ да напарвя нещо,което дори не очаквах. - Искаш ли да правим нещо? - попитах я. - Нещо,което да е забавно,имам впредвид,нещо,което да ни позволи да се...сближим? - казах като се надявах да не прозвуча нахално.
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Пон Юли 12, 2010 3:30 am

Чудех се какво точно иска да каже.
- Съгласна - отговорих. Странното беше, че гласът ми остана спокоен, дори не трепна, остана необезпокоен от бурята от чувства в мен. - Какво по-точно? - попитах все още усмихната. Чак сега осъзнах, че бавно, но сигурно се приближавам към него. Нъкланях се, сънтиметър по-сънтиметър, съвсем несъзнателно. Почервенях като домат, но не се отдръпнах.
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Пон Юли 12, 2010 3:33 am

-Ами.. - започнах,и се приближих до нея. - ...мислех за нещо,като... - опитах се да измисля оправдание,но всъщност незнаех какво да направя.Усмихнах се и се приближих до нея.Бяхме ужасно близо. - ...всъщност. - отново се приближих,растоянието между нас се смаляваше ужасно. -...всъщност няма какво да правим,просто,незнаех какво да.... - на сантиметър бяха носовете ни. - ...измисля. - Казах,а носовете ни се сблъскаха.Но въпреки това не се отдръпнах,кожата `и беше много мека,дори да нямах особена възможност да я изследвам.
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Пон Юли 12, 2010 4:58 pm

Беше толкова близо.Разстоянието между нас се топеше като масло на повърхността на слънцето. Носовете ни се докоснаха. Спрях да дишам. Не смеех да помръдна и на милиметър. Ами ако ме сметнеше за нахална? Ами ако ме отблъснеше? Сърцето ми заплашваше да изскочи. Мислите летяха из главата ми. Не можех да се концентрирам. С цялото си сърце се надявах да знае какво прави, защото аз не знаех.
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Пон Юли 12, 2010 11:21 pm

Погледнах я,наклоних леко глава,бях готов за първата целувка,когато телефона ми иззвъня.Ядосано го вдигнах,оказа се,че е едно дете от училището,което се е загубило,упътих го,след което се обърнах към момичето.Сденахме на дънера,след което започнах.
-Кажи ми нещо което обичаш? - започнах. - Имам впредвид предмет или място,или нещо,което много ти харесва!.? - казах и я поглднах усмихнато.
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Вто Юли 13, 2010 2:21 am

Обичах толкова много неща, а трябваше да избера само едно. Няма шанс.
- Обичам...обичам сладолед! - оповестих и се засмях за секунда. - Обичам водата. Обичам вятъра... - Спрях се преди да съм го отегчила. - Ами ти? Какво обичаш? - Чудех се дали имаме общи интереси. Не че нещата, които изброих се брояха за интереси. Не съм забелязала особена любопитност към състава на сладоледа например. И все пак.
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Вто Юли 13, 2010 2:32 am

Огледах се след което я погледнах.Тя имаше доста общи неща с мен.Усмихнах се,след което се приближих до нея.
-Аз също харесвам тези неща. - казах най - искрено,след малко станах и се затичах.Върнах се замалко. - Изчакай ме тук,ще се върна преди да си казала "Дампир" - казах и се усмихнах.Затичах се,след малко се върнах,а зад себе си държах двете си ръце.В едната носех шоколад,а в другата цвете,което се надявах да `и хареса.Приближих се,след което `и ги дадох.Тя ме погледна.Точно в този момент си помислих,че ще метне цветето и шоколада в лицето ми и ще избяга на някъде.Бавно седнах на дървото,след което се приближих и я погледнах.
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Joanne Baldwin Вто Юли 13, 2010 2:45 am

Той изчезна на някъде, като каза, че ще се върне преди да съм казала дампир. Аз естествено реших да проверя.
-Д...А...М...П...- и вече го виждах да се връща с ръце зад гърба. Подаде ми един шоколад и едно красиво цвете. Не знаех какво да кажа. До сега никой не ми беше подарявал цветя просто ей така. Без повод. - Ъ...мерси. - Казах аз и отново се изчервих. Пресегнах се, за да хвана ръката му, но я задържах във въздуха за момент. "Ами ако не иска да ме хваща за ръка?" помислих си и понечих да отдръпна ръката си. Но друга част от мен се обади. "Най-много да се отдръпне. Нищо страшно." Поех си въздух и хванах ръката му.
Joanne Baldwin
Joanne Baldwin
Admin

Брой мнения : 890
Points : 986
Reputation : 6
Join date : 05.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Е Дж. МакКълън Вто Юли 13, 2010 2:57 am

Усмихнах се,когато тя се зарадва на подаръците ми,сигурно се чудеше какъв е повода,но аз нямаше нужда да `и обяснявам,повода беше,че срещнах едно от най - готините момичета в житова си,дори най - готиното.Тя хвана ръката ми,след,което я отдръпна.Изчервих се,за малко успях да усетя кажата `и,но не си я спомнях все още много добре.Посегнах и хванах ръката `и.Беше мека като коприна,усмихнах се,и погледнах ръм ръцете ни.След което вдигнах поглед,погледите ни се засрещнаха.Аз отново се изчервих,като първия тъпак,който вижда готино момиче.Лицата ни бяха на сантиметри.Приближих се до нея,готов да я целуна.
Е Дж. МакКълън
Е Дж. МакКълън

Брой мнения : 23
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Гората:. Empty Re: Гората:.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите