Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Странното дърво: - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Странното дърво: - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Странното дърво: - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Странното дърво: - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Странното дърво: - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Странното дърво: - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Странното дърво: - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Странното дърво: - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Странното дърво: - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Странното дърво: - Page 2 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Странното дърво: - Page 2 Svsfv12

Странното дърво:

5 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Дейлън Мориган Блъдроял Съб Сеп 04, 2010 12:24 am

Умислен ,кръстосвах училището и се опитвах да привикна с обстановката.Залутах се из безбройните градини на кампуса като се оглеждах и опитвах да запамеття всяка незначителна подробност на това удивително място.Под ръка носех кожния си тефтер с програмата за предстоящите часове и карта на училището,която секретарката ми надраска набързо върху една салфетка.Та не беше талантлива художничка,а и аз самият не бях добре ориентиран,затова се лутах като муха без глава.Тишината около мен бе нарушена от весел момичешки глас:
-Как се покатери там?-попитах невярващо русото момиче и на свой ред и се усмихнах
Дейлън Мориган Блъдроял
Дейлън Мориган Блъдроял
Морой с елемента вода
Морой с елемента вода

Брой мнения : 54
Points : 65
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Съб Сеп 04, 2010 12:38 am

Засмях се леко и реших, че е време да сляда. Стъпих на един по-нисък клон и на един още по-нисък. Накрая се залюлях и скочих на земята пред него. Ставах все по-добра, макар ръцете да ме боляха.
- С доста усилия и риск за живота.-усмихнах му се широко.
- Аз съм Лиса. Приятно ми е.- подадох му ръка. Вече бях убедена, че е морой. Бялата кожа, походката, очите, излъчването.Да, всичко си беше на място. Но не бях убедена, че е ученик.
- Учител ли си? Имам предвид сте. Учител ли сте?- не исках да се държа неуважително с един учител, ако беше такъв разбира се.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Дейлън Мориган Блъдроял Съб Сеп 04, 2010 12:49 am

-Можеш да ми говориш на ти.-усмихнах и се
Луната бе изгряла туко-що и хвърляше светлина върху бледото и лице.Беше красива.Дори много.Но изглеждаше млада,значи бе ученичка.Още по-добре ,щях да я виждам в часовете си.
-Джеймс Уайт.Преподавател по антична поезия-поех ръката и аз и я задържах малко по-дълго от необходимото
Внезапно се сетих нещо.
-Лиса?Драговир?-попитах аз ,проздрял,че тя може би е от кралска фамилия.Сведох глава в знак на почест
Дейлън Мориган Блъдроял
Дейлън Мориган Блъдроял
Морой с елемента вода
Морой с елемента вода

Брой мнения : 54
Points : 65
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Съб Сеп 04, 2010 1:05 am

Стоях вцепенена, чудейки се какво да правя. Може би трябваше да си измисля някое фалшиво име, за да не ме третират като кралска особа.
- Аз...ами...моля те изправи се. Аз съм просто една ученичка. Нищо повече. Какво ще кажеш да се поразходим?- погледнах го и погледите ни се срещнаха. Усмихнах му се уверено.
- И...приятно ми е господим Уайт.- отстъпих назад и направих реверанс. Когато се изправих се засмях леко. Все още чаках отговора му за разходката.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Дейлън Мориган Блъдроял Съб Сеп 04, 2010 1:17 am

-С най-голямо удоволствие.-усмихнах се искрено изненадан.Повечето кралски особи бяха надменни ,но та бе различна.Дори направи лек реверанс,което искрено ме изненада.Осъзнах ,че я неотмествам поглед от нея вече няколко минути,но когато се опитах да го направя ,просто не успях.Имаше нещо в нея -изглеждаше толкова невинна и ..красива.
-Ти водиш-казах като се поосъзнах-не съм много ориентиран .Пристигнах преди няколко часа и още разознавам
Дейлън Мориган Блъдроял
Дейлън Мориган Блъдроял
Морой с елемента вода
Морой с елемента вода

Брой мнения : 54
Points : 65
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Съб Сеп 04, 2010 1:32 am

Все още се усмихвах.
- Добре. Ще те разведа из градината. Забележителна е. Дървото е само малка част от нея. Макар и то да не отстъпва по красота.- при последните си думи го погледнах, като наблегнах на красота.
- Хайде.- хванах го нежно за ръката и съвсем леко го дръпнах напред. Той още стоеше на едно място.
- Е...какъв ще е първия ни урок по антична поезия? Или това е тайна?-Вървяхме един до друг, а аз не спирах да се оглеждам. На лунна светлина всичко придобиваше друг цвят. Обожавах да излизам навън по това време. А и отново не нарушавах правилата- бях с учител. Аз съм късметлийка. Погледите ни с Джеймс се срещнаха и аз му се усмихнах лъчезарно. Той все още не ми бе отговорил.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Дейлън Мориган Блъдроял Съб Сеп 04, 2010 1:45 am

-Мисля да не ти кажа-усмихнах и се -Ако го направя ,има опстност да не дойдеш...а това няма да ми хареса-изтърсих съвсем несъзнателно последните думи
Та аз я бях мидял само преди няколко минути.Не беше нормално да се чувствам така.Но тя бе наистина красива.Русата и коса се стелеше като водопад и имаше нещо загадъчно в нея.
-Тук наистина е красиво...-отбелязах ,все още забол поглед в нея.
Дейлън Мориган Блъдроял
Дейлън Мориган Блъдроял
Морой с елемента вода
Морой с елемента вода

Брой мнения : 54
Points : 65
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Съб Сеп 04, 2010 1:58 am

Усетих как се изчервявам.
- Ти...ще бъдеш разочарован ако не дойда?-попитах го неуверена. Трябваше да се убедя, че наистина го е казал. Имах чувството, че си въобразявам. Можех да прекарам цялата нощ с него, разхождайки се из градината без да почувствам умора. Не можех да опиша чувството. Беше нещо доста странно- сякаш адреналина ти ту се покачва, ту слиза. Усетих се, че вървя без да гледам пътя. Гледах към Джеймс. Примигнах няколко пъти и отклоних поглед. Червенината по бузите ми не искаше да си отиде. Сякаш щеше да си остане там вечно. Правех всичко възможно да я прикрия- въртях глава, няколко пъти тръснах глава и косата ми се разпиля по лицето, но нищо не помагаше. Бях сигурна, че рано или късно Джеймс ще забележи. Бях толкова погълната от мислите си и от мъжа до мен, че напълно изолирах околната обстановка. Спънах се в нещо, най вероятно в крака си и полетях към земята.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Дейлън Мориган Блъдроял Съб Сеп 04, 2010 2:07 am

Не откъсвах поглед от нея.Беше се изчервила толкова сладко.Усетих ,че полита към земята и протегнах ръка към нея.Издърпах я моментално.В опит да я предпазя издърпах малко по-силно отколкото трябваш и така тя си озова само на няколко сантиметра от мен,но не се отместих.Харесваше ми да е близо до мен.
-Добре ли си?-попитах притеснено и отместих един кичур паднал върху лицето и.
Дейлън Мориган Блъдроял
Дейлън Мориган Блъдроял
Морой с елемента вода
Морой с елемента вода

Брой мнения : 54
Points : 65
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Съб Сеп 04, 2010 2:20 am

Очаквах,че като падна ще боли, но това така и не стана.Вместо това се озовах в прегръдката на Джеймс на сантиметри от лицето му. Брей! Трябвало е да се спъвам по-често. Единственото,което виждах в момента бяха очите му. Нищо друго нямаше значение. Знаех, че опасността да бъда отблъсната винаги съществуваше и в момента я чувствах като огромна пропаст, но рискът си заслужаваше. Наведох се напред и го целунах- леко и нежно. Устните му бяха меки и топли. Целувката трая само секунди, след което се отдръпнах от него и срещнах погледа му. Направих крачка назад.
- Извинявай, аз...Не искам да си изваждаш грешни помисли за мен. Просто много те харесвам.-Картите бяха хвърлени на масата. Наведох глава, очаквайки да ми се ядоса.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Дейлън Мориган Блъдроял Съб Сеп 04, 2010 2:25 am

Усмихнах и се.Беше наистина сладка.Така се притесни от целувката.А не трябваше,защото на мен ми хареса.Устните и бяха по-сладки отколкото си предтавях.
-Аз също..имам предвид да...-запънах се аз
Вместо това повдигнах брадичката и я и целунах отново.Този път по-дълго.Имах чувството,че целият ми свят експлодира.Това момиче ме подлудяваше.
-Ако искаш да спра,кажи ми...
Дейлън Мориган Блъдроял
Дейлън Мориган Блъдроял
Морой с елемента вода
Морой с елемента вода

Брой мнения : 54
Points : 65
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Съб Сеп 04, 2010 2:56 am

Не знаех кое чувство е по-силно- изненадата или опиянението. Не мислех, че целувката му е харесала. Изобщо не си мислех, че ще ме целуне отново. Не казах нищо, просто обвих с ръце кръста му и се притиснах в него. Ето какво било да усещаш пеперуди в корема. Не можех да мисля трезво, нито да кажа нещо смислено.
- Не...недей.-отговорих му едва поемайки си дъх. Сърцето ми биеше със сто километра в час. Никога не бях изпитвала подобни чувства преди. Да, и преди съм имала гаджета, но никога не съм усещала такива трепети. Когато целувката свърши и двамата просто стояхме и се гледахме в очите.
- Знаеш ли, че имаш най-красивите очи на света?-казах най-накрая и леко му се усмихнах.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Дейлън Мориган Блъдроял Съб Сеп 04, 2010 3:01 am

Примигнах изненадано.
-Никога не биха моги да се сравняват с твоите...-прошепнах тихо-звездите бледнеят пред твоята красота...
Не откъсвах очи от нея.Мъчех се да запомня всяка подробност от нея.Очите ,устнике,косите...смехът и.
-Притеснява ли те това,че съм по-възрастен от теб?-попитах тихо
Боях се от отговора.Бях на 27 ,а тя най-вероятно намаше дори 18.Но това ,че бе по-малка не ми пречеше-.
Дейлън Мориган Блъдроял
Дейлън Мориган Блъдроял
Морой с елемента вода
Морой с елемента вода

Брой мнения : 54
Points : 65
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Съб Сеп 04, 2010 3:24 am

Разсмях се.
- Всъщност съм на 18. И не ме притеснява.- честно казано това не ми бе минавало през ума.- Ако ме притесняваше нямаше да сме тук.- прошепнах в ухото му. Хванах го за ръка и го поведох напред. Накрая се озовахме на същото място откъдето бяхме тръгнали- странното дърво.
- Е...твой ред е да измислиш къде ще ходим.- гледах го предизвикателно с лека усмивка на уста. Облегнах се на стъблото и лек вятър разпиля косата ми. Джеймс ме гледаше изшитателно. Протегнах се и откъснах едно от цветчетата на дървото. Започнах да си играя с него, когато той заговори...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Дейлън Мориган Блъдроял Съб Сеп 04, 2010 3:35 am

-Щом не те притеснява-усмихнах се но вътрешно бях леко притеснен-Докато не завършиш ще трябва да се крием.Аз съм учител и директорката няма да се поколебае да ме уволни...Не искам да те загубя ,Лис-казах
-Нов съм тук и не познавам мястото .Ще ти се наложи ти да ме водиш-засмях се аз-Все още се губя и трудноо се ориентирам.Но се надявам ти да бъдеш моята карта и да ме поразведеш наоколо.-казах все още неспокоен ,че тя ще ме отблъсне.Такова момиче можеше да има всеки и едва ли щеше да избере мен.Това означаваше постоянно криене.Аз бях съгласен ,но предполагах ,че тя няма да ме иска и това ме караше да се чувствам изгубен
Дейлън Мориган Блъдроял
Дейлън Мориган Блъдроял
Морой с елемента вода
Морой с елемента вода

Брой мнения : 54
Points : 65
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Съб Сеп 04, 2010 4:03 am

Приближих се към него и обхванах лицето му с ръце.
- Това няма да се случи. Успокой се. -Прегърнах го и затворих очи. Знаех, че ще ни се наложи да се крием, но това нямаше значение. Опитах се да разведря обстановката.
- Знаеш ли, в това има известна корупция.Ти ще си любимия ми учител.- засмях се. Макар да се чувствах прекрасно, усещах и умората.
- Искам да мина през залата със захранващите. Ако искаш ще се разделим, но можеш да дойдеш с мен, ако искаш.- погледнах го с най-милия поглед, на който бях способна.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Дейлън Мориган Блъдроял Съб Сеп 04, 2010 4:49 pm

-Нямам намерение да се отделям от теб-усмихнах и се аз
Не можех да повярвам ,че тя не ме изостави.В момента имах чувството ,че ще полетя.Беше се стъмнило съвсем скоро и повечето ученици все още спяха,затова я хванах за ръката Едва ли някой щеше да ни види.
-Ти водиш-казах и все още изненадан ,че това е реалност
Бях я срещнал едва преди около час ,а вече знаех,че тя е момичето.Въпреки разликата в годините.
Дейлън Мориган Блъдроял
Дейлън Мориган Блъдроял
Морой с елемента вода
Морой с елемента вода

Брой мнения : 54
Points : 65
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Вто Май 24, 2011 7:46 pm

Разхождах се без опредена цел. Накрая стигнах до това дърво и спомените запрехвърчаха през съзнанието ми. Усмихнах се леко и сложих ръка на стъблото. Бях зарязала обикновеното си облекло-рокля, и сега бях с дънки. В компект с потник и ботуши. Така че ако щях да се качвам на дървото, то имаше по-малка вероятност да падна. Добре, щях да рискувам. Прехапах устна и се изкатерих, макар да знаех, че това ми начинание изглежда като самоубийствен опит. Накрая седнах на един от клоните, проверявайки дали случайно не е решил да се чупи. Имах късмет, днес нямаше да падам. Погледът ми се рееше из облаците, а аз едва-едва си тананиках някаква песен, така че едва аз се чувах какво точно пея. Затворих очи, мислейки за предишните два дни и най- вече за разправията с Деймън.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Раян Шелски Чет Май 26, 2011 12:06 am

Разхождах се бавно из академията, без много да осъзнавам на къде точно вървя, а и всъщност нямаше голямо значение къде ще стигна. Исках просто да изляза малко на чист въздух и да прочистя мислите си. Вътре имаше няколко тъпака, които често пускаха шеги да вляза в редиците на пазителите и без това не се държа като морои. Всъщносто исках просто да им сритам задниците, за да са наясно, че и пазителите няма да могат да ги спасят от мен. Вдигнах поглед и видях, че без да се усетя бях стигнал до странното дърво. От горе се чуваше някаква много тиха мелодия, която ме накара да вдигна поглед. Сред клоните стоеше красиво русо момиче. С няколко бързи, премерени движения се изкачих на нейната височина и я погледна.
-Здрасти, надявам се не се натрапвам?

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Чет Май 26, 2011 12:27 am

Стреснах се за миг и се свих назад. Непознато момче със светли очи беше на клона до мен и ако не се лъжа, мисля, че ме бе поздравило. Но не бях убедена.
- Здравей. Аз съм Лиса.- усмихнах му се колебливо. Бях се унесла в мислите си и дори не бях чула приближаващи се стъпки. Странно как това място винаги ме караше да загубя представа за времето. Подадох му ръка, за да се запознаем и зачаках да се представи. Ако вече не го бе направил...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Раян Шелски Чет Май 26, 2011 12:39 am

-Приятно ми е. Аз съм Раян. - Поех ръката и и я огледах. След като се бе обърнала, бях се досетил, че съм я виждал в академията, но никога не си бяхме говорили. Изглеждаше мила, а и не беше от тези, които пускаха злобни коментари по мой адрес. Определно Лиса изглеждаше свястна, а и беше много красива. Идеални черти на лицето, дълга руса коса... Докато тези мисли преминаваха през главата ми се усетих, че мълча прекалено дълго.
-Ъм, надявам се не те прекъсвам, ако искаш ще те оставя.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Чет Май 26, 2011 12:54 am

Засмях се.
- Да ме оставиш, за да изпадна отново в транс? Не, ще ми е прятно да ми правиш компания.- срещнах погледа му. Имаше тъмна коса и очарователна усмивка. Мисля, че го бях виждала и преди, докато се разхождах из кампуса, но никога преди не бяхме разговаряли. Шелски...Значи той бе от кралска фамилия.
- А какво правите тук, г-н Шелски?- наклоних глава леко на една страна, хващайки се за клона, на който седях.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Раян Шелски Чет Май 26, 2011 1:00 am

Едва не припаднах, когато я чух да ме нарича г-н Шелски. Не бях сигурен до колко се шегува и до колко просто се опитва да бъде изискана. Май трябваше да се хвана за някой клон ако не исках при следващото подобно обръщение да падна. Все пак се засмях и я погледнах.
-Ами разхождам се и случано се качих на това дърво. А вие госпожице? Какво правите тук съвсем сама, освен да изпадате в транс? - След като установих, че не знам второто и име се вгледах в очите и. До колкото можех да преценя беше от кралска фамилия... Драгомир или Дашков. След миг мозъка ми най-после заработи. Лиса. Дрогомир. Това не бе коя да е Лиса, а Василиса Драгомир. Поглед я леко изненадано и казах:
- Ти си Василиса Драгомир.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Чет Май 26, 2011 1:09 am

Срещнах погледа му.
- Да, аз съм. Но предпочитам да ме наричат Лиса.- лека усмивка се прокрадна на лицето ми.
- И не правя нищо. Губя си времето, обмислям разни неща, изпадам в транс и си тананикам стари песни.- засмях се на последното. Искрено се надявах да не ме е чул да "пея". Всъщност, естествено, че не ме бе чул, все още бе жив и здрав и...имаше слух. Така че явно не беше. Опитах се да седна малко по-удобно на клона, но той само изскърца и аз залитнах. Хванах се отново за него и погледът ми се плъзна по земята на около два метра под нас.
- Знаеш ли...Искаш ли да се разходим?- вдигнах глава към него.
- Разбира се, ако желаеш да останеш сам, ще те разбера.- отново наведох глава надолу. Идеята да остана сама отново и да се опитвам да разнообразя деня си не ме привличаше особено. Пък и бих се радвала да опозная този очарователен младеж. Но нямаше да карам насила Раян да идва с мен.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Раян Шелски Чет Май 26, 2011 1:14 am

Постарах се да запомня, че предпочита да я наричат просто Лиса и се усмихнах.
-Ами добре. хайде да се разходим. - Изправих се от клона и с бързи движения слязох на земята. Погледнах я отново и осъзнах, че трябва да се представя като кавалер и бързо се покатерих обратно, за да и помогна да слезе. След като и двамата бяхме стъпили здраво и на твърда почва я попитах.
-Къде искаш да се разходим.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: - Page 2 Empty Re: Странното дърво:

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите