Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Странното дърво: I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Странното дърво: I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Странното дърво: I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Странното дърво: I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Странното дърво: I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Странното дърво: I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Странното дърво: I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Странното дърво: I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Странното дърво: I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Странното дърво: 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Странното дърво: Svsfv12

Странното дърво:

5 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Странното дърво: Empty Странното дърво:

Писане by Алис Денвърс Нед Юли 04, 2010 1:34 am


Това дърво бе най-известното в градините на Академията.Странното дърво: 2290826S
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Майкъл Глас Сря Юли 07, 2010 7:36 pm

Не ме свърташе на едно място,а и днес нямах тренировки,затова реших да се поразходя из кампуса.Бяха ме прехвърлили тук едва преди дни и още не познавах съвсем добре мястото.Така се озовах до това дърво.Слънцето всеки момент щеше да изгрее,което значеше ,че учениците са по леглата си.Използвах случея да остнана насаме с мислите си и реших да изчакам изгрева.Облегнах се на дървото и забих поглед в хоризонта.Времето не беше много топло и имаше лек вятър...
Майкъл Глас
Майкъл Глас
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 248
Points : 257
Reputation : 2
Join date : 04.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by ???? Чет Юли 08, 2010 2:25 am

Беше почти зазоряване и затова на изток небето вече беше обагрено в златисто. Принципно по това време трябваше да съм си в леглото, но обичайната ми прекалено енергична природа не можеше да търпи да си лежа спокойно, когато вече не ми се спи. Среднощния вятър развяваше косата ми и тя закриваше очите ми. Отметнах я, понеже от тъмните й кичури не виждах нищо, и се згледах в обстановката около мен. Бях близо до един мост, а недалеч от него имаше едно дърво с необичайна форма. Ускорих крачка и се приближих към него.
Вече бях съвсем близо до него, когато се блъснах в някого.
- Ох, извинявай, не те видях... - вдигнах поглед и замръзнах. Бях убедена, че съм заприличала на абсолютна глупачка, когато осъзнах, че съм се блъснала в един от пазителите в училището. - Господи, съжалявам. - измърморих, след което, надявайки се да се спася от тотална излагация, подадох ръка и се представих:
- Аз съм Роза Беликова. Приятно ми е.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Майкъл Глас Чет Юли 08, 2010 2:33 am

Бях се загледал в първите лъчи на слънцето,когато нещо ,или по-точно някой, се блъсна в мен.Беше непростимо за един пазетел да се отпесва така,но по това време се очакваше всички да са по леглата.Погледнах към това,което ме бе ударило.Оказа се момиче-дампир.Личеше си ,че е ученичка.Тя ми се представи и ми подаде ръка.Когато чух името и,ми се стори познато.Веднага се сетих,че тя беше от групата от новаци ,на които щях да преподавам.
-Пазител Глас.Но можеш да ме наричаш Майкъл-казах и се усмихнах-Ти не трябва ли да си в леглото?-попитах и пак обърнах глава към хорезонта
Майкъл Глас
Майкъл Глас
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 248
Points : 257
Reputation : 2
Join date : 04.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by ???? Чет Юли 08, 2010 2:39 am

Сведох поглед, като се заиграх с кичурче от косата си. Вярно, сега се предполагаше да спя. Но аз, както обикновено, се мотаех точно там, където не ми е работа.
- Ами вероятно трябва. - признах неохотно. - Но не ми се спеше, а в такива случаи просто не ме свърта на едно място в стаята ми. - усмихнах се. - И затова излязох да подишам малко чист въздух. Това обикновено ми помага да помисля и да се съсредоточа... - млъкнах, осъзнавайки, че май много съм се разприказвала. - погледнах го с известно страхопочитание в очите. - Междудругото... - обадих се. - Вярно ли е, че ще водиш моите тренировки? - попитах колебливо.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Майкъл Глас Чет Юли 08, 2010 4:45 am

-Да,аз ще водя тренировките ти.Но да знаеш,че съм строг.Сега ще си затворя очите и няма да кажа на директорката,че се скиташ из училището,когато се предполага да си в леглото,но следващия път няма да съм така благосклонен.-казах като осъзнах,че звуча прекалено строго.Вярно,че правилата трябваше да се спазват,но аз самият понакога ги подминавах.
-Добре,зарежи това.Разкажи ми нещо за себе си-опитах се да подхвана нова тема.Все пак нейните тренировки бяха поверени на мен,а аз вярвах,че учителят и ученикът трябва да са приятели,за да върви работата.
Майкъл Глас
Майкъл Глас
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 248
Points : 257
Reputation : 2
Join date : 04.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by ???? Чет Юли 08, 2010 3:47 pm

Кимнах забързано при първите му думи. Явно среднощните разходки трябваше да спрат, помислих си мрачно.
- Да ти разкажа нещо за себе си... - замислих се. - Ами, през малка част от животът си живях с майка си. За баща ми знам само, че май е някой от кралските фамилии и имал доста деца, но никога не съм го виждала. Дори не знам името му. А майка ми отказва да говори за това. - през повечето време, когато говорех за нея, в гласът ми се долавяше леко раздразнение. - Майка ми е пазител, така че не съм я виждала от години. Даже си нямам и представа къде е в момента. Не съм сигурна че дори ще ме познае, ако ме види, понеже ме прати да уча за пазител, когато бях на пет... - промърморих негодуващо. - Няма значение. Общо-взето, това е. - замълчах за секунди, странно колеблива в думите си. Е, странно за някой като мен. - А ти?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Майкъл Глас Чет Юли 08, 2010 8:45 pm

Изслушах историята и с интерес.Явно и нейният живот беше сложен като моя.С тази разлика ,че аз познавах баща си.
-От малък ме обучаваха за пазител.Мисля ,че се научих да държа сребърния кол преди още да проходя и проговоря.Баща ми вярваше ,че трябва да обиваме всичко неживо.Не бях сигурен ,че искам този живот.Ако можех да избирам,щях да предпочета да съм нищо неподозиращ човек,пред това да се изправям лице в лице със смъртта толкова често.Но с течение на времето свикнах.Разбрах,че е по-добре да защитавам справедилвата кауза на мороите пред това да се крия.Бързо успях да усвоя тънкостите на занаята ,така да се каже-засмях се горчиво-Станах добър пазител и ме изпратиха в Кралския двор.Две години бях персонален пазите на морой от рода Ивашков.През тези години научих повече ,отколкото през целия си живот.Вие новаците сте още малки,но ,когато ви се ноложи да излезете извън академията и да се изпаривете срещу врага,ще разберете за какво става дума.Поне може да си сигурна,че ще направя от теб страхотен боец-отново и се ухилих-И така,понеже имаше недостик на пазители тук,ме прехвърлиха.Но не страдам от това.Даже напротив.Да живееш сред кралските особи не е най-приятното нещо.Даже бих казал ,че е скучно.Само по банкети ходят и се подмазват на кралицата,за да се доберат до трона-довърших аз
Докато си говорехме,слънцето съвсем се бе показало.Не беше много високо,но все пак лъчите му бяха успяли да си пробият път между клоните и да достигнат до лицата ни.
Майкъл Глас
Майкъл Глас
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 248
Points : 257
Reputation : 2
Join date : 04.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by ???? Чет Юли 08, 2010 9:11 pm

Замълчах замислено за известно време, докато съзерцавах изгрева, замислена върху всичко, което ми беше казал. Бил е пазител в кралския двор. Погледнах го с благородна завист в очите, все още умислена. След малко промълвих с уважение:
- Бил си пазител в кралския двор? - копнеех да стана пазител от съвсем малка. Това винаги беше най-големия ми копнеж, най-силната ми мечта. Очите ми светнаха и предполагах, че съм прозвучала като петгодишна: - Научи ме, моля те. - засмях се на собствените си думи. - Мислиш ли, че... че някога и аз ще стана толкова добра?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Майкъл Глас Пет Юли 09, 2010 12:42 am

-Ако си опорита и правиш това,което ти казвам ще станеш.Но както вече ти казах ,в кралския двор,не е това,което си мислиш.Поне мороите ,които ми се паднаха не бяха интересни личности.Ходеха по разни партита и сбирки.Да си призная честно исках да ме прехвърлят в Академията.Тук има повече поле за изява.Докато охранявах няколко мороя от рода Ивашков,се зправих само два пъти срещу стригоите.Добре ,че ме пращаха на мисии извън двореца,защото иначе щях да умра от скука.-довърших аз и пак се ухилих
Тя изглеждаше толкова въодушавена.Ако знаеше как се отнасят кралските особи с такива като нас.За тях ние бяхме просто охрана.Не ги интересуваше,че се излагаме на риск .
Майкъл Глас
Майкъл Глас
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 248
Points : 257
Reputation : 2
Join date : 04.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by ???? Пет Юли 09, 2010 1:44 am

- Е, в кралския двор вероятно не е особено прекрасно, но... - макар да не го споменах, самата мисъл за мен като за пазител ми се нравеше. - ... Идеята да стана пазител я втълпиха в главата ми в момента, в който се научих да говоря. Не знам дали съм повлияна от това, но мечтая за тази професия от... години. - Бил си разпределен в кралския двор, и то към рода Ивашков? - погледнах го с богоговение. Значи беше много добър боец. - И все пак си искал да се върнеш тук... а къде си учил ти? - полюбопитствах. Чудех се какви ли ще са другите места като Академията, където се обучават пазители...

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Майкъл Глас Пет Юли 09, 2010 1:59 am

-Докато не станах шеснадесет обучението ми беше поел баща ми.Той също беше пазител.Роден съм в западна Филаделфия и отраснах там.Когато станах на шестнадесет ,домът ни беше нападнат от стпигои.Беше през нощта.Майка ми,която също бе пазител и баща ми бяха изпратени да охраняват някакво парти в двореца.Прецениха ,че съм достатъчно голям да пазя къщата ...и сестра ми.През нощта чух писъци...само,ако бях останал буден-опитах се да овладея гласа си,но ми беше трудно при тези спомени.-Баща ми беше важна клечка и добър боец.Ето защо всеки стригои искаше главата му.Но онази нощ той не беше вкъщи.Трябваше сам да се справя.Не можах да стигна навреме до стаята на сестра ми.Опитах...Знаех къде родителите ми държат сребърните колове.Успях да убия и двамата стригои,но се бях провалил в защитата на сестра ми.Ето защо прецениха ,че ще е най-добре да ме пратят в двореца да довърша практиката си.Бях само на шеснадесет ,а вече имах татуирани мълнии,но на каква цена...две години учих наравно с другите новаци.Останалото го знаеш...
Майкъл Глас
Майкъл Глас
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 248
Points : 257
Reputation : 2
Join date : 04.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by ???? Пет Юли 09, 2010 2:11 am

Замълчах за секунда, напрегнато загледана в издигащото се на небосклона слънце.
- Съжалявам... за сестра ти. - промълвих накрая. Не знаех какво повече да кажа, а и не беше нужно. Аз лично ужасно много мразех да ми съчувстват, но това не значеше, че и той е такъв. Седнах на един от по-ниските клони на дървото, като се загледах в моста и реката. - Бих казала, че знам как се чувстваш, но всъщност не знам. Майка ми ми е казвала, че баща ми има син и дъщеря, но, както и всички останали от семейството си, аз не ги познавам. Все пак, на кого му е притрябвало да се занимава с незаконната дъщеря на член на неизвестно коя фамилия... - засмях се горчиво. - Значи и двамата ти родители са били пазители? - попитах, за да отклоня темата от себе си...

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Майкъл Глас Пет Юли 09, 2010 4:36 pm

-Да.Баща ми се ожени повторно.Не познавам истинската си майка.Аз и сестра ми сме били много малки,когато тя ни е напуснала.Знам само ,че са се разделили бързо.После той се запозна с майка ми или жената ,която възприемам за истинска майка.Както знаеш дампирите не мигат да имат деца,затова тя отгледа мен и сестра ми като свои родни-разказах и аз
Май тя беше единствиния човек,на когото бях споделил цялата си история.Дори най-близките ми приятели не знаеха толкова за мен.
Майкъл Глас
Майкъл Глас
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 248
Points : 257
Reputation : 2
Join date : 04.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by ???? Съб Юли 10, 2010 6:05 am

Отново замълчах, умислена. Никога не си бях помисляла, че мога да живея със семейството си. Бях се примирила, че ако искам да съм пазител, няма да имам семейство. Пък и нали така беше направила майка ми? Дала ме на Академията, защото искала да продължи работата си като пазител. За мен съществуваше само това, и едва сега осъзнавах, че можеш да си пазител и в същото време да имаш семейство и родители. Потиснах онази част от мен, която се сви при тази мисъл. Вдигнах поглед, опитвайки се отново да придобия авторитетен вид. Внезапно се бях изпълнила с желание да сменя темата, изпаднала едва ли не в паника да не си проличи по изражението ми краткият ми миг на уязвиост.
- Кой ще трябва да охранявам по време на практиката? - попитах. Едва ли вече беше известно кой към кого ще е разпределен, но все пак...

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Вто Авг 10, 2010 12:29 am

Разхождах се из градината и когато видях това място,реших да се приближа.Дървото бе красиво,а по клонките му имаше благоуханни розови цветя.Лекия полъх на вятъра откъсваше няколко и ги носеше във въздуха.Проследих играта им с поглед и се усмихнах.Времето бе слънчево,след залез.Не беше нито много топло,нито студено.Бях с подходящо облекло за разходка,но не и за катерене.И все пак реших да си опитам късмета и се изкачих на един не много висок клон.Със себе си носех скицник и моливи първоначално,затова реших да изпробвам творческите си умения.Накрая,макар и съвсем просто,успях да уловя няколко цветчета.Бях се залисала и не чух стъпките.Обърнах се и видях.....
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by ???? Вто Авг 10, 2010 12:35 am

- Господи, какво правиш? - разнесе се гласът ми в диаметър няколко метра около мен. - Ако искаш да си счупиш крайниците, мога да ти помогна, щом си ентусиаст, просто помоли. - засмях се. - Няма нужда да го правиш по трудния начин...
Махнах слушалките от ушите си и се приближих до нея. Бях облечена в най-обикновено и все пак стилно облекло. Както винаги, подготвена за всичко.
- Здрасти пак. - казах разсеяно и с едно пръгаво, бързо движение скочих на дървото при нея. - Как си?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Вто Авг 10, 2010 1:12 am

Обърнах се към нея рязко,но това бе фатална грешка.Залитнах и паднах от клона.За щастие се хванах за него при падането си и се приземих на крака.Или поне горе-долу,бях на колена.Изправих се и погледнах одраната си ръка.По нея се стичаше малка струйка кръв.Вдигнах поглед към Роуз,която ме гледаше притеснено.Усмихнах и се виновно и дори леко се засмях.
-Аз...ами...не те чух да идваш и затова паднах.Добре съм,нищо ми няма.И да,знам,че беше много безрасъдно.Не искам да си чупя нищо-засмях се на думите си-би било прекалено и аз мен.А иначе...добре съм.-сведох поглед към чантата си,където сега стояха скицникът и моливите.Извадих кърпичките си,които по принцип винаги носех за такива случаи и избърсах кръвта от китката си.Докато я попивах си спомних предишния ми разговор с Роуз.
-Та,сега вече ще ме научиш ли да се бия?-запримигнах обнадеждено с очи,добивайки най-милото личице,на което бях способна.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by ???? Вто Авг 10, 2010 1:19 am

Въздъхнах и поклатих глава.
- Няма начин. - видях сърцераздирателното й изражение и го ударих на молба: - Виж, пазителите ще ме разстрелят, ако го направя. Пък и вие, мороите, не сте за това. Ние сме силните, вие имате магически способности.
Споменаването на магията ме подсети за начин, по който да я разсея.
- Покажи ми как работи магията ти. - предложих внезапно.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Вто Авг 10, 2010 1:28 am

Отстъпих крачка назад,леко изненадана от развитието на разговора.
-Ами...трябва да си ранена или...-приклекнах до едно едва показало се цвете.Беше само пъпка в земята.Когато го гледах такова малко и крехко и усетих как магията напира в мен.Обърнах се към Роуз и и махнах да се приближи към мен.Погледнах растението и изведнъж вече не усещах нищо,освен желанието да го накарам да порасне.Протегнах ръка към него и го докоснах с върна на пръстите си.То мигнавено започна да расте и след няколко секунде вичи бе красива теменужка.Примигнах,сякаш се събуждах от сън или транс и станах на крака.
-Вдигнах рамене.Не знам как става.Просто го виждам и...го усещам.Като инстинкт е.Желанието да му помогнеш е толкова голямо,че...виждаш какво правиш и го осъзнаваш,но не можеш да контролираш действията си.Сякаш гледаш филм.Не можеш да промениш сценария.-отново вдигнах рамене,чудейки се как по-точно да го опиша.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by ???? Вто Авг 10, 2010 1:31 am

Изгледах я озадачено, наклонила глава на една страна. Накрая на устните ми се разля усмивка, показваща, че имам идея, която вероятно никак няма да й хареса.
- Пробвай с това. - вдигнах ръката си и с острия си маникюр одрах кожата при вените на китката си до кръв. Капките се застичаха бавно по ръката ми и закапаха на земята. Вдигнах рамене с пълно нехайство при потресеното й изражение и се подсмихнах. Явно бях права за крехкото съзнание на мороите.
- Искам просто да видя... как става. - поясних небрежно.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Вто Авг 10, 2010 1:43 am

-О боже!-почти изкрещях.-Луда ли си?-беше риторичен въпрос.Хванах ръката и нагоре от китката и понечих да извадя кърпичките си,когато отново изпаднах в "транс".Издишах беззвучно и съвсем леко прокарах пръст по раната и.Тя мигновено зарастна.Примигнах и отстъпих назад,смръщвайки вежди.Извадих отново кърпичките и попих стеклата се кръв по ръката и,също и по моята.Облегнах се на дървото,чувствайке се слаба.Това много ме изтощаваше.И макар да не бях направила почти нищо,се чувствах отпаднала.Трябваше да отида при захранващите,но това щеше да почака.
-Добре ли си?-вдигнах поглед към Роза и се усмихнах едва-едва.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by ???? Вто Авг 10, 2010 1:46 am

Закрих лицето си с шепи, после я погледнах и се разсмях.
- Естествено, че съм добре. И без това раните ми зарастват доста бързо, а така - още повече, така че споко! - погледнах я загрижено и се приближих до нея. - А ти добре ли си? Изглеждаш ми изтощена. - отбелязах. Господи. Най-вероятно беше от лечението. И аз си нямах друга работа, освен да върша простотии...
- Ъъъ, извинявай. - побързах да кажа. - Не знаех, че цялата лечителска работа ти вреди.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Вто Авг 10, 2010 1:52 am

Засмях се на свой ред.
-Не ми вреди,просто ме изтощава.Знаеш,че всичко си има странични ефекти.При мен са отпадналост,главоболие,нервност и в много крайни случаи-припадъци.-изредих ги сякаш рекламирах някое супер силно лекарство.-усмихнах и се отново.-Искаш ли да продължим да се разхождаме?Може после да минем през столовата.Ако искаш-вдигнах поглед от земята към нея и направих няколко крачки напред,след което се обърнах към нея.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Lissa Dragomir Съб Сеп 04, 2010 12:10 am

Когато се събудих тази сутрин, първата ми мисъл бе за това дърво. Но този път бях подходящо облечена. И вместо с обичайните токчета, бях с ботуши. На рамото ми висеше кафява чанта, в която имаше скицник и моливи. Успях да се изкатеря до един сравнително нисък клон и се настаних там. Започнах да скицирам и след около половин час творбата ми бе готова. Чух стъпки зад мен и се обърнах да видя кой е, но се хванах за клона, за да не падна. Към мен идваше момче. Мисля, че бе морой. Чудех се дали ще ме види ако просто си стоя. Но аз не исках да ме подмине, затова реших да го заговоря.
- Здравей!- казах с малко по- силен глас, за да ме чуе. Усминах му се и му помахах.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странното дърво: Empty Re: Странното дърво:

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите