Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Балната зала - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Балната зала - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Балната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Балната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Балната зала - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Балната зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Балната зала - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Балната зала - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Балната зала - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Балната зала - Page 2 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Балната зала - Page 2 Svsfv12

Балната зала

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Балната зала - Page 2 Empty Re: Балната зала

Писане by Lissa Dragomir Съб Яну 07, 2012 12:41 am

Раян ми предложи да седна и аз само го изгледах въпросително. След това ми подаде и чаша с нещо безалкохолно. Боже, та аз дори не бях жадна. Но най-много ме изненада като реши да заплашва пазителя ми.
- Раян!- изправих се рязко и го дръпнах към себе си, а дампирите се обърнаха отново с гръб към нас.
- Няма нужда да заплашваш всичко, което е от мъжки пол и се навърта около мен.- срещнах погледа му и нарочно отново повиках Лорън, който сковано направи крачка към нас, май му бе неудобно.
- Е, приятно ми е да се запознаем, Лорън.- усмихнах му се лъчезарно и му подадох ръка, която той след известен размисъл пое. Но след беглият физически контакт, побърза да се отдръпне. Не че го бе страх от Раян, но явно не му се искаше да си създава проблеми още от сега. Когато се обърна отново с гръб към нас, аз погледнах Раян, срещайки погледа му.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Балната зала - Page 2 Empty Re: Балната зала

Писане by Раян Шелски Съб Яну 07, 2012 12:50 am

Изръмжах леко. Тя пак го правеше нарочно само, за да ме подразни. Е получаваше и се. Скоро отново щях да побеснея.
-О Лиса, аз не заплашвам. Аз просто предупреждавам, знаеш на какво съм способен, нали? - Наведох се леко към нея. - Обучаван съм от пазител, мислиш ли че ще ми е трудно да смачкам Лорън? Ако е толкова силен винаги мога да го изпепеля. - Последните изречения бяха прошепнати в ухото и и бях напълно сериозен. Изобщо не можех да понасям мъже около нея. Лорън бе чул само първата част на думите ми, за което се радвах. Е може би малко прекалявах, все пак той беше пазител, но просто исках да е предупреден. Бях се разбирал с всички семейни пазители за сега, така че смятах, че и с тези можем да имаме нормални или дори приятелски отношения, стига да не хващам погледа на Лорън да стои на Лиса по-дълго и 10 секунди. Погледнах двамата и им кимнах към напитките.
-Това, че сте на пост не значи, че не можете да пиете по нещо безалкохолно, а и тук няма какво се случи, можем да поговорим. - Налях си второ уиски и седнах до Лиса прегръщайки я.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Балната зала - Page 2 Empty Re: Балната зала

Писане by Lissa Dragomir Съб Яну 07, 2012 1:00 am

Завъртях раздразнено очи, когато продължи със заплахите си по адрес на Лорън, но само след миг седна до мен и ме прегърна и аз се успокоих. Е, все пак като се приберем в Академията щях да си поговоря с него насаме. И той щеше да се отнесе наказанието. Стрелнах го с предизвикателен поглед, след което положих глава на рамото му.
- Май скоро няма да останем сами.- хванах дланта му и се засмях на изражението му. Дарих го с бърза целувка и зачаках церемонията да свърши. Не можехме да си тръгнем преди края, нито преди да кажем `довиждане` на целият китайски народ, събрал се тук.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Балната зала - Page 2 Empty Re: Балната зала

Писане by Раян Шелски Съб Яну 07, 2012 1:15 am

Усмихнах и се и се наведох към нея.
-Ще останем, не се притеснявай, само да се приберем... - След малко се изправих и подадох елегантно ръка на Лиса.
-Искаш ли да тръгваме? - Определено вече не ми се стоеше тук. Лис кимна леко и се изправи. Трябваха ми няколко минути докато намеря баща си.
-Татко ние тръгваме, трябва да сложа принцесата да спинка. - Гушнах по силно Лиса, а баща ми само кимна с усмивка.
-Приятно пътуване деца. - Той прегърна бащински Лиса, а за мен имаше потупване по гърба и мъжка прегръдка.
-Раян съжалявам за изненадата с пазителите, нямах представа синко.
-Не се притеснявай. - Усмихнах му се мило и дръпнах Лиса към другия човек с който трябваше да си вземем довиждане - леля ми. Дръпнах Лиса натам и усетих как се скова, когато видя при кой отиваме.
-Успокой се, ще бъде кратко, обещавам. - Преплетох пръсти с нейните и се приближихме към леля.
-Лельо, ние с Лис смятаме да се прибирам, пътя ще е дълъг, а и двамата сме доста изморени.
-Разбира се Раян. Лека пристигане и приятна вечер. - Леля се усмихваше, макар че продължаваше да гледа гадно Лиса. Точно помислих, че всичко е приключило, когато тя добави. - И Лорън, Сара вие сте им сенки, грижете се добре за тях. - Тя ни кимна да се оттеглим, а аз само поглатих глава и бързо изведох Лиса от това проклето място.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Балната зала - Page 2 Empty Re: Балната зала

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите