Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Стаята на Никол Уилямс I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Стаята на Никол Уилямс I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Стаята на Никол Уилямс I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Стаята на Никол Уилямс I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Стаята на Никол Уилямс I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Стаята на Никол Уилямс I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Стаята на Никол Уилямс I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Стаята на Никол Уилямс I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Стаята на Никол Уилямс I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Стаята на Никол Уилямс 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Стаята на Никол Уилямс Svsfv12

Стаята на Никол Уилямс

3 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Пон Май 16, 2011 2:23 pm

Спалнята:
Стаята на Никол Уилямс Images?q=tbn:ANd9GcTFmAES-_J1GaFIOaE5GZf5CkOf_3CcrhNtRYdqx7G3EKNwSG05qg

Предверието към стаята:
Стаята на Никол Уилямс Untitled2

Банята:
Стаята на Никол Уилямс Images?q=tbn:ANd9GcTIZkg-28s-V-o_0OTsURxkse0HQpgZ9WpqedFz8Zo0gQY8PD0p
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 12:50 am

Влязох в стаята си и пуснах куфара на земята. Повечето ми неща вече бяха тук, но това бяха последните ми дрехи. Наведох се и го отворих , извадих си бельо и дори не си направих труда да го затварям. Оставих го така. Махнах роклята и я пуснах на земята на път за банята. Обувките и сутиена ми последнваха примера и. Нямаше да си взимам хавлия, прекалено много исках да се изкъпя, пък и не ми се ровеше. Пуснах душа и застанах под струята вода. Съвсем скоро се почувствах по-добре. Заключих ли вратата, като влязох да се къпя? Не...Все едно. Нямаше голямо значение и без това. Насапунисах косата си и след още няколко секунди вече бях напълно спокойна...
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 12:55 am

Хубаво признавам.Напих се.Отново.Залитайки по дългия коридор с бутилка уиски в ръка влязох в стаята на Катрин.Така де,Никол.А дори не знам защо го направих.Дори не почуках.Стоях и се огледах.Май я нямаше...о не.В банята беше.Прекрасно.Оставих бутилката на нощното шкафче и бавно закрачих към банята.Вратата беше леко открехната.Щом погледнах вътре гледката беше...уау.
-Ммм..
изръмжах доволно като влязох напълно в стаята,а доволната усмивка не слизаше от лицето ми
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 1:02 am

Бях със затворени очи, излежавайки се във ваната. Бях приключила с душа, но не ми се излизаше. Затова и си направих вана. Отворих очи и видях Деймън на вратата.
- О, Деймън! Здравей и на теб. Не знаеш ли, че не е възпитано да се нахлува в чужди стаи без дори да се почука на вратата? Какво остава за банята...- огледах го. Погледът му бе замаян и това само докара предизвикателна усмивка на лицето ми. мисля, че бе пиян.
- Но...След като си тук...- вдигнах крака си във въздуха и по него се стече вода. Изпънах го, точно както по филмите, за миг отделяйки поглед от неговия.
- Да ти се намира кърпа? Не ми пречи да изляза и гола, но не знам ти дали ще искаш да ме видиш...-намигнах му, а в очите ми се запалиха пламъчета.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 1:07 am

Започнах да премигвам през половин секунда.Бях пиян и...тя...ъъхх.Защо по дяовлите дойдох?!?!
-Ами аз..ъъ..
въздъхнах тежко и след това казах
-Нямам кърпа,ноо за да сме на равно мога да се съблека.
Добре..аз изобщо не знаех какво правя..но...както вече кзах..бях пиян.
-А колкото до това да излезеш гола...мм..прекрасна идея.
огледах я като просто нито знаех какво изражение правя,нито нищо..
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 1:11 am

Прехапах устна, за да не се разсмея и станах. Водата се стичаше по тялото ми, а на места имах и остатъци от сапун.
- Така...добре ли е?- излязох извън ваната и бавно се приближих към него.
- А това да се съблечеш...Остави това на мен.- прошепнах в ухото му. Свалих бавно якето му и го пуснах на пода. Пъхнах ръцете си под ризата му и усетих как тялото му потръпва. Разкопчах и копчетата и скоро и ризата му бе на пода.
- Ще ми помогнеш ли с останалата част от дрехите, Деймън?- приближих се към него и го целунах страстно.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 1:15 am

Когато тя стана и беше напълно...ъъ..гола пред мен самодовлната ми усмивка слезе от лицето ми,а то застина.Гледах я като пълен идиот.Когато започна да ме съблича с всяко докосване сякаш запалваше огън в мен.Придърпах я към себе си като обвих ръце около кръста й.След като тя ме целуна прошепнах в ухото й:
-Възползвай се от това,че съм пиян миличка.Сега,ще правя каквото поискаш.
след тези думи нежно целунах врата й и откопчах колана на панталоните си
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 1:21 am

Засмях се.
- Не очаквах да приемеш дори и пиян, Деймън.- дъхът ми пареше врата му. Той ме целуна и разкопча панталоните си. Помогнах му да ги свали и го дръпнах към себе си. Той бе с гръб на стената, облегнат на нея, а аз отново се върнах на устните му. Плъзнах ръце по тялото му и когато стигнах до бедрата, той потрепери. Прокарах нокти по кожата му без да натискам, но така че да го усети.
- Хайде Дей. Не ме ли искаш поне малко?- той все още имаше бельо по себе си, а това бе покана да го свали.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 1:26 am

-Това,сладка,не го правя толкова бързо дориии и когато съм пиян.
измсях се
-Имах предвид да сваля боксерките си.
Дъхът ми се разхождаше по лицето и шията й,а кожата й настръхна
-Ще почакаш още малко.
отбелязах като я взех на ръце,излязохме от банята и отидохме в спалнята като я поставих на леглото
-А пък ако толкова много искаш да ги сваля,свали си ги сама.
застанах точно пред нея като я погледнах предизвикателно
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 1:32 am

Усмихнах се предизвикателно.
- Добре, скъпи. Да те видим тогава. Толкова ли си добър в леглото, колкото изглеждаш?- това бе реторичен въпрос. Завъртях се, прекрачвайки тялото му. Отдръпнах се за мег, проглеждайки към прозорците, чиито завеси бяха дръпнати. Вдигнах ръка и мислено призовах въздуха. Силата ми се задейства и силен порив освободи пердетата, които автоматично закриха плътно прозорците. Върнах се към Деймън и с малки целувки обходих гърдите му. Имаше толкова добре изглеждащо тяло...
- Предполагам не ти е за първи път...- засмях се, а той също се включи. Определено не изглеждаше така, сякаш не знае какво прави. Целунах го преди да ми е дал отговор.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 1:38 am

-Хахаха!
измсях се звучно
-Да,Никол,за пръв път ми е.Толкова съм упалшен.
казах го сериозно,но не можах да се сдържа и започнах да се смея отново
-Разбира се,че не е,мила.
намигнах й като я блъснах леко на леглото,а аз отидох до нощното шакфче и взех бутилката с уиски като отпих огромна глътка,след което бавно се настаних върху нея и изсипах мало алкохол по гърдите й,облизах течността с език,а след това впих устни в нейните.
-Хубаво,май е време за боксерките,защото..просто им е време.
отбелязах като се смеех сам на себе си,аа дори не знам защо го правех и най-лошото беше,че не помня дори какво съм казал
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 1:56 am

Засмях се и извих тяло, когато докосна гърдите ми.
- Така е...по-добре...много по-добре...-дъхът ми излизаше накъсано. Свих бедра и бавно ги провлачих надолу, смъквайки боксерките му.
- Сега ми харесваш най-много...- опитах се да го кажа със сеиозен глас, но треперенето на гласните ми струни и накъсаното ми дишане не ми позволяваха. Разсмях се сама на себе си, взимайки бутилката от Деймън. Отпих голяма глътка от нея и леко се закашлях. Не се напивах лесно, но след като щях да правя секс с г-н Салватор, то трябваше поне да ми се вие свят. Отпих още няколко големи глътки, правейки физиономия, заради парещата течност. Накрая се закашляш отново и очертанията на предметите започнаха да се размиват. Добре, сега вече ми се виеше свят. Оставих бутилката до леглото, Деймън бе достатъчно пиян и ако пиеше още малко щеше да припадне. Така беше добре...Достатъчно, че да не изхвръкне от стаята само при мисълта за секс с Катрин, тоест мен и така че да не припадне. Целунах го захапвайки леко долната му устна. Вкусът му бе смесица от алкохол, сладост и този невероятен вкус, различен за всеки човек.
- Мммм...-изръмжах и наместих бедра, сега той бе между тях.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 4:50 am

Обсипвах с целувки тялото и. По дяволите! Знаех, че това е само игричка и че на сутринта щях да искам да изгоря жив, но тя ме караше да я искам. Катрин...Същото поведение, същото изражение. но това не бе тя. Отделих се от тялото и за миг, гледайки лицето и. На него бе застанала блажена усмивка, а бедрата и ме подканваха да продължа. Исках я...
- О, по дяволите!- изстенах, когато тя отново обви краката си около кръста ми и ме дръпна напред. Проникнах в нея бързо и грубо, а тя изстена. Стиснах зъби, опитвайки се да се овладея. Задвижих тяло, а ръцете и обхождаха кожата ми, оставяйки горещи следи.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 5:04 am

Извивах се, притискайки го към себе си.
- Да...- краката ми галеха бедрата му, докато той се проникваше в мен . Дъхът ми излизаше накъсано, а очите ми бяха притворени. Тялото ми се движеше в синхрон с неговото, доставяйки удоволствие и на двама ни. Съвсем скоро вече не можех да стоя мирна изобщо, хванах китките му, плъзвайки ръце по раменете му. Опитвах се да не го драскам с нокти, но това бе трудно изпълнимо. Скоро щях да усетя блаженото удоволствие, знаех го. Исках го...И ето, че се случи. Тялото ми се изви в дъга, а аз изтенах. Бавно се отпуснах върху леглото си, срещайки погледа на Дей.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 5:10 am

След кулминационния момент и двамата се отпуснахме на леглото.Занех,че беше грешка.Огромна грешка.Тя беше грешка,действията ми бяха грешка...Но какво по дяволите можех да направя..Дишах тежко като се бях загледал в тавана.И като никога съвестта ме загриза...Мамка му,какво ми ставаше?!Ъгх.Ядосвах се на себе си.И сега,след всичко това нито можех да погледна Никол,нито Лиса.Обърнах се с гръб към Никол като се правех на заспал.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 5:36 am

Погледнах Деймън, който може би спеше. Завъртях се и щях да го докосна, но се отказах. Достатъчно го мъчих...Опитах се да заспя, но не успях. Накрая станах от леглото и влязох в банята. Затворих вратата и се подпрях на нея. Загледах се в нищото с празен поглед. Трябваше да спра да го измъчвам. Взех си бърз душ и отворих леко вратата на излизане. Той не бе мръднал, стоеше още със затворени очи. Отидох до гардероба си и пуснах хавлията на пода. Извадих си бельо, черни дънки,високи ботуши, стигащи над коляното, потник и късо кожено яке. Облякох се бързо, опитвайки се да не вдигам шум и се обърнах.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 5:39 am

Започна да шуми и реших да я попитам какво става..
-Къде отиваш?
казах като се обърнах към нея и между другото изглеждаше..прекрасно
-Хм..хубави дрехи.
казах като се усмихнах и се надигнах на двете си ръце,а погледът ми се спусна по тялото й
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 5:51 am

Ох...Бях го събудила. Бях на път да му кажа, че излизам на свеж въздух, но накрая се отказах. Както бе в леглото бе невероятно...секси. не, не само това. Той бе красив, не само секси.
- Всъщност...никъде.- седнах в едно канапе, избягвайки погледа му. Бях си обещала да престана с игричките поне за днес. Но пък той не изглеждаше така, сякаш е бил мъчен. Обърнах се към него наполовина, кръстосвайки крака.
- Ти си с огън, нали?- направих жест с ръка към него. Говорех за елемента, в който се е специализирал, но не прозвуча толкова ясно...
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 5:59 am

За какъв огън говореше по дяволите?
-Ъъ какво?
попитах като направих объркано изражение,а след няколко минути се сетих за какво говори
-Оу елемнта.Да,с огън,защо?
повдигнах вежда като същевременно станах от леглото и започнах да се обличам
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 6:08 am

- Сигурен ли си, че искаш да се облечеш? Защо не останеш така?-плъзнах поглед по тялото му. Знаех, че само ще ме изгледа злобно, заради тези ми думи, но...Прехапах устна, стараейки се да не се разсмея.
- Добре, добре.- вдигнах ръце в знак, че се предавам.
- Кафе, алкохол, вода, кръв? Нещо за пиене?- станах и отидох, за да дръпнах завесите.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 6:10 am

-Алкохол-отпиши го!
поклатих глава
-Мм кръв.Добре звучи.
станах като тъкмо обих дънките си,а още не бях облякал ризата си
-За сега ще съм така.
повдигнах рамене и отново се излегнах на леглото
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 7:37 am

- Добре изглеждаш...- намигнах му и станах.
- А за кръвта, ще трябва да отидеш при захранващите. Нямам запаси тук, съжалявам.- вдигнах примиренчески рамене. Тръгнах към леглото и седнах точно до Деймън.
- И сега какво?- след няколко секунди срещнах погледа му и пуснах калъвка върху него. Засмях се леко, кръстоскайки крака. Накрая легнах и се загледах в тавана. Косата ми бе къдрава все още и сега се пилееше по възглавницата, на която спях. Обърнах се настрана към Деймън и се подпрях на една ръка.


ПП- Не знам кога ще мога да отговоря, защото ме наказаха...Sad
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 4:45 pm

-Ъм...какво,какво?
погледнах я с неразбиране
-Аз се обличам и си тръгвам и това,което стана си остава тук и го забравяме.Това става,ако питаш какво ще стане.
намигнах й като започнах да обличам и ризата си
Говорех с леко раздразнена нотка в гласа.Все още бях ядосан,а и главата отново ме цепеше.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 9:34 pm

- Добре де, не се муси.- приближих се към него и погледът ми попадна върху рошавата му прическа.
- Стой за малко мирен. Не хапя...- направих още една крачка напред и прокърах ръце през меката му коса. Вече не стърчеше на всички посоки, а имаше типичния за него непринуден вид, който повечето хора постигаха с часове пред огледалото.
- Вече си идеален.- наистина го мислех, но прозвуча като шега. Усмихнах му се и му намигнах. Отдръпнах се назад и видях колана на дънките му на леглото. Внезапно ми дойде идея. Не, не беше игричка, а просто забавление. Взех го и се затичах към вратата.
- Искаш ли го?- срещнах погледа му и се засмях.
- Ела и си го вземи де...- оплезих се и изтичах към градината.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Никол Уилямс Сря Май 18, 2011 5:09 am

С Деймън стигнахме скоро, като през цялото време аз държах ръката му. Или той моята...Може би просто не искахме да се пуснем. Но сега ми се наложи. Обърнах се към него, срещайки погледа му.
- Ще се преоблека набързо. Не мърдай от тук.-бутнах го леко назад, слагайки ръка на гърдите му. Зад него имаше стол и той седна. Засмях се леко, като същевременно внимавах. Обърнах се и още преди да съм стигнала до гардероба си, махнах потника. Знаех, че Дей ме вижда, но пък вече ме бе виждал гола, така че...Обърнах се и му се усмихнах закачливо, след което се скрих и махнах и дънките си. Започнах да ровя из гардероба за нови сухи дрехи...
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Стаята на Никол Уилямс Empty Re: Стаята на Никол Уилямс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите