Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Бутика за мъжка мода: I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Бутика за мъжка мода: I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Бутика за мъжка мода: I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Бутика за мъжка мода: I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Бутика за мъжка мода: I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Бутика за мъжка мода: I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Бутика за мъжка мода: I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Бутика за мъжка мода: I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Бутика за мъжка мода: I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Бутика за мъжка мода: 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Бутика за мъжка мода: Svsfv12

Бутика за мъжка мода:

3 posters

Go down

Бутика за мъжка мода: Empty Бутика за мъжка мода:

Писане by Алис Денвърс Пон Юли 05, 2010 2:17 am

Бутика за мъжка мода: Quarters-boutique-grand-opening-01Мороите от кралските фамилии обичаха да пръскат парите си за скъпи дрехи.Този бе един от най-посещаваните бутици.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Бутика за мъжка мода: Empty Re: Бутика за мъжка мода:

Писане by Lissa Dragomir Чет Яну 05, 2012 9:40 pm

Добре, засега планът ми вървеше като по вода. Бях казала на Раян, че ще ходя до библиотеката и сега бе моята възможност да му купя подарък. Утре бе годишнината ни и исках да го изненадам с нещо, което няма. Например костюм. Винаги носеше ризи и дънки, а аз си умирах да го видя в смокинг. Прехапах нетърпеливо долната си устна и влязох в магазина. Залепих се до един от рафтовете и при мен дойде симпатичен младеж на около 20 години.
-Какво желаете, госпожице?- усмихна ми се той и ми намигна закачливо. Е, тук наистина бяха любезни.
- Здравейте, имате ли черни костюми? Размер XL, моля.- усмихнах се в отговор и срещнах погледа на момчето. Той веднага ме заведе и ми показа няколко модела, описвайки плата и дължината на панталоните. Замислих се за миг, след което избрах единият. Насочих се към вратовръзките и в момента, в който ги видях, ме напуши смях. Раян щеше да ме мрази като се опитам да му сложа вратовръзка. Прикрих смеха си с неловко кашляне и взех една тъмночервена.
- Чудесен избор, госпожице. Вашият партньор е късметлия да сте до него.- той отново ми намигна и аз леко се засмях.
- По-скоро е обратното.- отвърнах с усмивка на уста. Боб, така пишеше на визитката му, сложи едната си ръка на рамото ми и взе вратовръзката.
- Сега ще ги опаковам, предполагам са за подарък.- кимнах и след миг вече плащах на касата. Надявах се да го накарам да го облече, искрено се надявах...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Бутика за мъжка мода: Empty Re: Бутика за мъжка мода:

Писане by Раян Шелски Чет Яну 05, 2012 9:50 pm

Мотаех се случайно, когато мернах Лиса. Е може би не беше толкова случайно, исках да и купя подарък, но щом забелязах какво купува, тутакси изключих че пакета с подаръка е още в ръката ми и влязох в магазина. Към мен се приближи един от конслутаните с желание да ми помогне, но побързах да го отпратя. Не ми се занимаваше с глупости в момента, а и бях прекалено зает да наблюдавам приятелката си. Промъкнах се тихо зад гърба и и се огледа. Костюми? Дано да грешах. Не можеше да и хрумне по налудничева идея.
-Това ли наричаш библиотека? - Сложих ръце на раменте и и я завъртях към мен. Слисаното и изражение ме накара да се засмея, но това не значеше, че съм особено доволен да я видя тук, още повече да я хвана да ме лъже.
-Лис...? Имаш ли да ми кажеш нещо? Например да ми обесниш, защо ме лъжеш, защо си в този магазина и защо подяволите те видях да разглеждаш мъжки костюми? - Усмихвах се, но бе по спокоро моята иронична усмивка. Определено исках сериозно обеснение както подяволите ставаше тук.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Бутика за мъжка мода: Empty Re: Бутика за мъжка мода:

Писане by Lissa Dragomir Чет Яну 05, 2012 9:56 pm

Замръзнах на място, когато чух гласа на Раян. Обърнах се с лице към него и се опитах да задържа черната чанта с костюма зад гърба си.
- Аз..ъ...купувам си вратовръзка. На мода са.- опитах се да импровизирам. Мразех да го лъжа, но исках да е изненада.
- Дам, сините вратовръзки са толкова..ъ..шик.- това вероятно бе най-нескопосана лъжа, която можех да измисля. Направих няколко крачки към щанда с вратовръзки и хванах първата ми попаднала, оглеждайки я. Той нямаше да се върже, но се надявах да не отгатне и истината.
- Раян, извинявай, че те излъгах.-`и че още те лъжа`- допълних мислено.- Но щях да мина и през библиотеката на връщане, това е всичко.- усмихнах му се невинно, а Боб едва сдържаше смеха си, наблюдавайки малката сценка. Наистина планувах по-късно да мина и през библиотеката, но само за да не съм го излъгала. Надявах се миличкия ми поглед да му подейства и той да не види торбата зад гърба ми, която се опитвах да скрия.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Бутика за мъжка мода: Empty Re: Бутика за мъжка мода:

Писане by Раян Шелски Чет Яну 05, 2012 10:02 pm

Пляснах се леко по челото.
-Ама разбира се, как не се сетих. - Погледнах я и се усмихнах с изражение сякаш наистина съм се досетил за нещо. - Рзбира се, че си купуваш вратовръзка, толкова са готини, ще ти стои супер. Как не се сетих. - Гушнах я леко през раменете. - А ти как не се сещаш, че не съм толкова тъп да повярвам да тази глупост. - Ако наистина правеше нещо такова, Лиса изобщо нямаше да се стресне, когато я заварих тук. Вариантите бяха два и сега щеше да и се наложи да ми каже истината.
-Лиса, стига си плещила глупости. За толкова тъп ли ме смяташ? - Усмихнах и се и нежно я целунах по челото. - А сега дай това. - Ловко измъкнах торбата от ръката и и надникнах вътре. Да това определено беше костюм.
-Сега да не кажеш, че и костюмите са на мода и е за теб? За кой е Лис? - Нямаше да изказвам предположенията си, май бяха изписани на лицето ми. Или беше за мен... Или имаше друг.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Бутика за мъжка мода: Empty Re: Бутика за мъжка мода:

Писане by Lissa Dragomir Чет Яну 05, 2012 10:09 pm

- Не!- опитах се да взема торбата, но Раян не ми я върна. Намусих се и се опитах да мисля трезво.
- Това е подарък.- дотук добре, това бе истината.
- За..чича ми е.- опитах се да прозвуча правдоподобно, след което се усетих каква глупост съм изръсила. `Лиса....ти НЯМАШ чичо!`- скарах се сама на себе си наум и побързах да се поправя.
- Тоест за чичото на една приятелка, но той мие много близък и затова го наричам `чичо`.- кимнах с глава, горда от себе си. Е, това вече бе по-достоверно. Или поне се надявах...
- Той...има рожден ден след няколко дена и тя ме помоли да купя...подаръка. Това е всичко.- опитах се да си придам нехайно изражение, но Боб прецака работата. Момчето избухна в смях и двата с Раян го погледнахме.
- Извинете ме, аз...ъ...четях един виц.- той се отдръпна, все още смеейки се леко и аз го изгледах на крав. Е, вече със сигурност не звучах достоверно. Не смеех да срещна погледа на Раян, той ЩЕШЕ да ме накара да кажа истината, а аз не исках.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Бутика за мъжка мода: Empty Re: Бутика за мъжка мода:

Писане by Раян Шелски Чет Яну 05, 2012 10:15 pm

Погледнах я накриво.
-Добре щом не искаш ти, момчето ще ми каже, нали хлапе? - Завъртях се и го погледнах ледено. Беше слаб и хилава, определено можех да го смачкам.
-Хайде принцесо, нали не искаш после да се налага някой да чисти остатъците от него от пода, ако не ми каже? - Дръпнах я към мен, знаех, че нямаше да ме остави да премажа момчето, но определено щеше да и се наложи да ми каже истината.
-Лиса, на лицето ти е изписана лъжата, не можеш да ме заблудиш така, че давай направо, за кой е костюма. Друг ли има? - Когато го изрекох на глас, вече идеята да знам истината не ми се струваше толкова забавна. Дръпнах се леко от нея, ситуацията определено не ми допадаше.
-Кажи ми истина Лиса, спри с глупавите лъже, личи си че дори ти самата не си вярваш.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Бутика за мъжка мода: Empty Re: Бутика за мъжка мода:

Писане by Lissa Dragomir Чет Яну 05, 2012 10:30 pm

Раян реши, че момчето ще му каже истината и аз замръзнах на място. Не исках да ставам отговорна за телесни повреди върху горкият Боб и хванах Раян за ръката, опитвайки се да обърна лицето му към своето.
- Недей. Пък и защо си мислиш, че той знае?- насилих се да се засмея леко, но Раян ме изпревари с въпрос. Какво по...?! Дали има друг?! Ама, разбира се, аз само това правя, изневерявам му през цялото време. Завъртях раздразнено очи и го дръпнах към себе си, тръгвайки към другият край на магазина. Спрях се, когато стигнахме там и се обърнах към гаджето си, взимайки торбата.
- Добре, определено успяваш да развалиш изненадата.- намусих му се, но бе само на шега.
- Костюмът е за теб, глупчо. Исках да е изненада за утре, но ти настояваше.- прокарах нежно ръка по лицето му, след което му се усмихнах с топлота в очите.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Бутика за мъжка мода: Empty Re: Бутика за мъжка мода:

Писане by Раян Шелски Чет Яну 05, 2012 10:37 pm

Засмях се леко и я придърпах към себе си.
-Купила си ми костюм? - Поклатих глава леко. - Ти май също си разкрила една част от моята изненада, но няма нищо. Радвам се за костюма и без това тази вечер ще ми трябва. Утре можеш да ми подариш нещо друг, например себе си с една панделка? - Вдигнах я леко от земята и я целунах, как изобщо можех да се представя, че може да има друг.
-Хей Лис, съжалявам за предположението за другия. Мисля, че трябва да се прибираме, купил съм ти нещо, което трябва да облечеш за довечера. Исках да е нещо ново и от мен... Леля ми ни покани на вечеря, нямаше как да и откажа. Роклята ще ти вземе акъла, определено ще припаднеш като я видиш... Аз лично се влюбих в нея, трябва да ми обещаеш, че ще я облечеш за довечера, просто се налага....

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Бутика за мъжка мода: Empty Re: Бутика за мъжка мода:

Писане by Lissa Dragomir Чет Яну 05, 2012 10:42 pm

Мисля, че сърцето ми прескочи няколко удара. Не можех дори да си представя какво точно ми е взел Раян. Ако зависеше от него щях да се разхождам по бельо постоянно, дори пред леля му. Поклатих леко глава, чудейки се как тактично да му откажа без да се обиди.
- Ами аз...- срещнах обнадежденият му поглед и отново погледнах към костюма в чантичката. Дали не можех да облека него? Тръснах леко глава, отърсвайки се от тази напълно нелепа мисъл. Все пак му го дължах заради лъжата.
- Разбира се, скъпи. Обещавам, че ще я облека.- вътрешно се свих на две при мисълта да се появя пред Кралицата с нещо толкова изрязано като произведението на Раян, а бях убедена, че ще е такова, но...все пак го правех за него.
- Да вървим!- казах малко по-ентусиазирано, отколкото трябваше и хванах ръката му.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Бутика за мъжка мода: Empty Re: Бутика за мъжка мода:

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите