Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Тъманата гора: I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Тъманата гора: I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Тъманата гора: I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Тъманата гора: I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Тъманата гора: I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Тъманата гора: I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Тъманата гора: I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Тъманата гора: I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Тъманата гора: I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Тъманата гора: 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Тъманата гора: Svsfv12

Тъманата гора:

2 posters

Go down

Тъманата гора: Empty Тъманата гора:

Писане by Алис Денвърс Пон Юли 05, 2010 2:07 am

Тъманата гора: 2293699P
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Тъманата гора: Empty Re: Тъманата гора:

Писане by Lissa Dragomir Нед Авг 28, 2011 8:57 am

След като с Раян се събрахме, аз наистна имах нужда да помисля върху нещата. Знаех, че е абсолютно забранено да идвам сама в тази част на гората, но тук бе единственото място, където щях да мога да помисля върху нещата без да съм обезпокоявана. Седнах под едно дърво и притворих очи. Чувах абсолютната тишина и нищо друго. Но съвсем скоро долових стъпки и се напрегнах. Надявах се да не е някой от пазителите, иначе лошо ми се пишеше. но не, не беше пазител. Само след миг усетих нечий дъх върху кожата си и настръхнах. Обърнах се рязко и видях две кървавочервени очи да са втренчени в мен.
- Здравей, принцесо.- изръмжа стригоят и аз изпищях. Той се облиза хищно и ме хвана за рамото, изправяйки ме с едно движение.
- Да видим как ще се позабавляваме с теб.- изръмжа отново с ехидна усмивка на лице. Застинах на място, неспосона да помръдна. Само след миг се затичах към близките дървета, но той се озова там преди мен и ме удари силно. Строполих се на земята, а той се озова отгоре ми, притискайки се към мен.
- Разкарай се, животно!- изкрещях в опит да се отскубна, но той само се изсмя и ме хвърли към близкото дърво. Ударих се силно и май загубих съзнание за миг. Усещах кръв в устата си и май си бях счупила крака. Изстенах от болка и очите ми се насълзиха. Той се приближи, смеейки се.
- Добре дошла сред нас, принцеске.- изсъска го в ухото ми точно преди да ме ухапе. Изпищях отново, но вече бе късно. Загубих съзнание, а след известно време усетих вкуса на кръв в устата си. Опитах се да го премахна, но гласът ме накара да пия против волята ми. Накрая всичко замря и всяка светлина в тялото ми угасна. Събудих се по-жадна от всякога и по-силна от всякога. Изправих се светкавично и осъзнах истината...Аз бях стригой. За миг се вцепених от ужас, но след миг идеята започна да ми харесва. Усмихнах се и се затичах към плажа. Смятах да се изкъпя, се пак имах нов живот.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите