Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Залата за тренировки по борба: I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Залата за тренировки по борба: I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Залата за тренировки по борба: I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Залата за тренировки по борба: I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Залата за тренировки по борба: I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Залата за тренировки по борба: I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Залата за тренировки по борба: I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Залата за тренировки по борба: I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Залата за тренировки по борба: I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Залата за тренировки по борба: 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Залата за тренировки по борба: Svsfv12

Залата за тренировки по борба:

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Юли 05, 2010 12:33 am

Тук новаците учеха основните бойни техники.Инсктрукторите обучаваха дампирите в тази зала.Повечето часове бяха именно тук.
Залата за тренировки по борба: Box_03
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 5:36 am

Мат влезе беше много уморен за това извади една малка книжка. След това седна на една пейка. Преди да я отвори се усмихна и каза:
-Внимавай да не те удари крушата!
След това отвори книжката,която бе на руски писател и бе на руски. Едва ли тя щеше да разбере,че това е исторически роман. С огън и меч. Беше му любимата книга.
Зачете се като периферното му зрение и добрите му сетива и това,че можеше да прави няколко неща на веднъж. Не му пречеха да я наблюдава.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Авг 30, 2010 5:44 am

Единственото нещо,което знаех за боксовите круши е ,че приличат на висящи чували.Досега не ми се бе налагало да тренирам върху тях.Сложих си ръкавици и застанах лице в лице с крушата.Поех си дълбоко въздух и започнах да я удрям.Помръдваше се едва-едва.
-Няма опасност да ме удари ,защото тя не иска да се помръдне!-извиках аз
Във всичко ли трябваше да се провалям?!
-Добре,къде бъркам?!-троснах се аз
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 5:56 am

Погледна я странно,би трябвало вече да се е научила как да го прави. Леко постави книгата си на пейката. Стана взе и ръцете свали ръкавиците. Извади нещо от подобията на бинта и уви ръцете и по внимателно кокалчетата.
-Размърдай ръце.
След като го направи. Сви ръката си в юмрук,като пръста му бе прибран в юмрука. След това каза:
-Като се стремиш да не си притискаш палеца. Удраш от лакътя,а трябва да дадеш сила чак от тялото. Отстъпи леко назад.
След като го направи и каза:
-Представяш си някой,който мразиш много. Аз лично си представях майка ми...
Поклати глава и каза:
-Но го удряй на едно и също място. Но вложи сила от горе. Съсредоточи се само на едно място. Работи само с ръце,когато се нахъсаш достатъчно включи крака,позволявам ти един удар с крак но не го удряй с ходилото и не силно,защото можеш да паднеш,гледай да е с упора. Ако мислиш,че не можеш не го прави.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Авг 30, 2010 6:10 am

Направих каквото ми каза.Представих си учителката ми по матемитика.Винаги съм искала да и насиня окото,но за жалост бе невъзможно,защото щяха да ме изключат.Но сега ми се отдаде възможност,вярно не беше същото,но пак беше нещо.Когато свърших с налагането на боксовата клуша ,я улових преди да ме удари.
-Не успя да ме цапардоса-засмях се аз
-Ъм..защо точно майка ти?-попитах го аз ,любопитна-Ако е твърде лично ,не е нужно да ми казваш...
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 6:22 am

Той погледна през книгата и каза:
-Майка ми никога не е имала майчински инстинкт. Самата тя искаше да ме по ступа някой ден.
Свали леко книгата и каза:
-Така е при дампирите или поне при всички. Майките са само тези който са ни родили,от там на сетне са си пазители като всички останали.
Леко приви очи и каза:
-За жалост когато се изправих срещу нея бях много по голям,от колкото тя очакваше и много по подготвен така,че още като ме видя и се уби желанието,защото знаеше,че ще бъде повалена. И така и стана,пощадих я не я унижих но и показах,че може да ме мрази от далеко. Може би и хареса,защото беше повод никога повече да не ме види.
След това вдигна книгата и каза:
-Давай налагай следващия,който мразиш. Така се ентусиазираш и можеш да си го върнеш прикрито. Много добър начин да освободиш адреналина крушата е най-добрия отдушник използвай го.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Авг 30, 2010 6:30 am

-Ти поне познаваш майка си-казах и продлжих да удрям крушата
Бях ядосана.Не познавах родителите си.Бяха ме захвърлили тук оше ,когато бях съвсем малка.Целият си живот бях прекарала тук.Рядко имах възможност да изляза извън пределите на училището.А ми се искаше да беше различно.Да знаех кои са родителите ми,да можех да ги попитам защо нито веднъж не ме потърсиха,но за жалост не можех.Едвали някога щях да мога...Едва след няколко минути осъзнах,че все още налагам крушата.Бях ужасно ядосана.Опитах да се поуспокоя и спрях с ударите.После седнах на пода и свалих ръкавиците
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 6:41 am

Затвори книгата и каза:
-Повечето жени пазителки се срамуват от това,че имат деца. Смятат,че ще така ще бъдат сметнати за кървави курви.
Леко се замисли:
-Мисля,че така беше определението. Повечето за заклети на това да защитават. Всички пазители живеят за това да пазят. Заменят,целия си личен живот за да могат да се отдадат на това,което най-много умеят. Повечето жени се страхуват да бъдат майки,защото просто не ги бива и знаят,че няма да се справят. Мъжете са прекалено съсредоточени и не биха си помислили,какво е да имаш жена и деца. В сърцето и в умът им е това как да се бият,тренират и пазят.
Погледна я и каза:
-Определено не ти е било лесно но не забравяй,че живота на пазителите е прекалено задължаващ,а децата объркват нещата. Колкото по малко могат да ти отнемат толкова по малко не уязвим си. Представи си че някой ден превърнат любимият ти човек в стригой,ти трябва да го убиеш или да умреш. Когато си сам този риск отпада,съсредоточаваш се и живееш с това.
Малко му стана горчиво от това но не го изрази. Бе му тежко би заменил живота си на пазител,за да може да бъде каро моройте,да има семейство и човек,който да обича. Но с времето просто го капсулира в сърцето си и не оставяше да бъде сломен.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Авг 30, 2010 2:54 pm

Изслушах го и до някъде имаше право.
-Да предположим ,че си прав.Но аз не искам любящо семейство,което да е постоянно наоколо.Искам поне да ги познавам.Да ми бяха казали поне едно здрасти-продължих все още гневна-напълно наясно съм с рисковете на професията и все пак...
Исксаше ми се да продължа да налагам боксовата круша,но знаех ,че това няма да промени нищо.Вместо това се опитах да се успокоя.Вкрайна сметка може би така е по-добре.Кой знае какви бяха родителите ми...
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 9:12 pm

-Според мен добре,че не ги познаваш. Но дано не съм прав но някой ден,ще научиш за тях или ще ги видиш и ще ти се иска да не ги познаваш. Аз лично не бих искал да познавам майка си не ми пука за баща,който впрочем не съм виждал въобще но нямам намерение да виждам.
Засмя се леко той. Бе виждал баща си веднъж при една мисия и му се искаше да не го бе познавал. Това чувство му бе до болка познато. След това леко я сръчка и каза:
-Не се ядосвай над това,аз преди да намразя силно майка си мразех инструктора си. Беше толкова надменен,толкова ужасен,че моите тренировки са цвете сравнение с неговите. Понякога ме пренасяха трима човека до стаята,защото бях капнал от тренировка и не можех да се вдигна. Но тренировките му бяха доста не ефективни. Помолих един стар пазител да ми препоръча тренировки и да ми направи режим. Бягах от тренировките и заякнах до такава степен,че когато ме нападна него го изнесоха двама човека. Но преди да го направя спуках 2 или 3 боксови круши май едната имаше шев...
Леко си помисли но не успя да си спомни явно беше доста отдавна:
-Няма значение!
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Авг 30, 2010 9:23 pm

-Не искам да съм на мястото на боксовата круша-пошегувах се аз
Това,че беше спукал няколко боксови круши не ме изненадваше.Вече се бях убедила ,че е адски силен.Заразлика от мен.Сигурно щяха да ми трябват години ,за да стана поне наполовина силна колкото него.
-Знам ,че пазителите винаги трябва да са нащрек и да внимават за дебнещи опасности ,но все пак мисля ,че дори ти се нуждаеш от разпускане.Един ден ,в който да не мислиш само за лицеви опори и боксиране-казах му аз
Работата ни бе да пазим,но и ние трябва да си почиваме понякога.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 9:35 pm

Това бе болезнена тема. Все едно го жегна в сърцето наистина му се искаше да замени всичко това за живота на морой,за да може да има и почивка и всичко. Не бе разглезен но това,което най-много желаеше беше семейство. Леко се намръщи леко погледна на пред и каза:
-Е,аз си почивам всяка вечер като се прибера лягам и заспивам или чета книга както сега.
Кимна и каза,като перфектно разбираше въпроса но се опита да го заобиколи:
-Всеки пазач трябва да има малко но подобаваща почивка за възстановяване но всичко в повече ти вреди.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Авг 30, 2010 9:51 pm

-От почивка глава не боли-заявих аз
-Трябва ти малко разпускане.Някой ден ще ти покажа как става.-засмях се аз
Преди година,когато обучението ни все още не беше толкова интензивно ,аз и приятелите ми обикаляхме из дискотеките и купонясмвахме до зори.Естествено винаги отнасяхме наказания,но си заслужаваше.Пък и директорката изглеждаше много смешно като се ядоса.Направо радост за окото.
-Е,няма ли да ми покажеш някоя хветка?-попитах го.Исках да се бия.А той можеше да ме научи.Само трябваше да го обедя
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 9:56 pm

Разроши косата и и каза:
-Рано ти е още...
Засмя се леко:
-А и днес достатъчно се изложи.
Поклати глава и каза:
-А и това,което ти показах на крушата също е една много добра тактика.
След това вдигна книгата и каза:
-Хайде заякни малко после ще поговорим пак.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Авг 30, 2010 10:02 pm

Започнах да се ядосвам.
-Отнасяш се с мен като с дете.Наясно съм с факта ,че си по-опитен и така нататък,но само защото се провалих веднъж…добре де ,два пъти,не значи ,че не ставам.Аз също мога да се бия .-заявих аз
Не ми харесваше да ме третират като дете при положение,че разсъждавах като възрастна.Вярно,понякога вършех глупости ,но не бях некомпетентен пазител.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 10:17 pm

Засмя се и каза:
-Три пъти,като броя и това,че през тези години въобще не си тренирала на круша. Което показва,че ужасно си занемарила тренировките. Ако досега бе заякнала и ми бе доказала,че си издръжлива и да наблегна повече на бойните ти техни.
Този път си придаден сериозна физиономия,която бе доста строга:
-Защото си податлива на контузи, растежения, изкълчвания и прочие не си дете но се държиш като такова.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Авг 30, 2010 10:24 pm

-Кекава ли ме нарече?-попитах невярващо
Държах се нелепо и го знаех и все пак продължавах.Това с боксовата круша беше моментно запецване.Следкато си представих учителката си по математика ,всичко се оправи.За плуването –не бях миновна ,че никой не ме е учил.Можех да се задържам над водата ,но що се отнасяше до преплуването на десет дължини ,не се справях добре.Бягането ми пък не беше отчайващо.Просто той беше трениран.Искаше ми се още сега да го перна.Но знаех,че най-вероятно мен ще ме заболи повече.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 10:29 pm

-Да и се надявам се се промени!
Продължи да си чете книгата,бе стигнал до много хубава част и не му се искаше да я спира точно сега и продължи:
-В момента ми приличаш на разглезен морой,бъди пазач и се стегни.
Премигна и продължи да чете,знаеше че може би щеше да го намрази но наистина трябваше да се стегне.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Авг 30, 2010 10:37 pm

-В момента изгарям от желание да те фрасна.И ще видим кой е кекав!-почти извиках аз
Да ме сравняват с разглезен морой беше най-унизителното нещо,което ми се е случвало.Нахлузих ръкавиците отново и се изправих.Започнах да налагам крушата с все сила.Само за няколко минути ме беше изкарал извън релси и сега просто имах нужда да удрям.Продължих с побоя на крушата докато ръцете ми не измаляха.Бях започнала да се поуспокоявам.Мислех ,че можем да бъдем приятели,но той се държеше налудничево.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 10:54 pm

Това беше за нейно добро. Така нямаше да му се качи на главата,защото не и угаждаше. Зачете се в книгата,като дълго след това четеше. Като я слушаше как налага крушата. Бе сигурен,че сега той е крушата. След като спря подхвърли и кърпа за да се избърше и каза:
-Има надежди!
След това затвори книгата,като се отправи към крушата. Свали горнището си и остана само по анцунга. Свали обувките и започна да навива бинтове около ръцете си. След това отстъпи малко назад дръпна едната ръка по назад а другата се приближи към крушата. Той се концентрира,след няколко минути,започна да удря като движенията му бяха доста бързи и трудно можеха да се проследят. Отместваше се като удряше и с крак. Крушата се отместваше при всеки удар и при всеки удар беше удряна пак. Сякаш щеше да се откачи от горе. Ударите се чуваха в цялата зала толкова силни и ако бяха на човек,щяха да бе изпочупен. Само,че той започна да се нахъсва и да не мери силата си. Боята на крушата почти се бе изличила на мястото където удряше.
Удреше все по силно все по силно. От цялата круша се свлече пясъка и покри земята.
Целия бе потен целия бе ядосан имаше пясък по ръцете. След това развърза бинта и отиде до прозореца без да каже и дума.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Авг 30, 2010 11:05 pm

-Уау...-успях да кажа само .Както обикновено ченето ми увисна.Изискваше усилие да не го зяпам.
-Горката круша...-казах тихо като се надявах да не ме е чул.
Свлякох се на пода и опрях гръб в стената.Забодох поглед в пода .Не знаех какво да кажа.Не исках докрая на обучението ми да се гледаме като врагове.За да върви работата ,трябваше да се разбираме.
-Аз..ъм...виж,съжалявам за това ,което казах.Знам ,че избързвам и...ъм не мислех.-казах без да го поглеждам.Замълчах и зачаках да чуя какво ще ми каже.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 11:24 pm

Без да се обръща към нея някак сухо каза:
-Не си виновна за крушата,просто понякога прекалявам и не мога да спра,а и това е круша...
Искаше му се да си почне от всичко искаше му се да може да спре да тренира тренира толкова много и да не бъде толкова много пазите. Но това бе пълната реалност и трябваше да се примири с това. След това се обърна с лека усмивка и каза:
-Искам и ти някой ден да смачкаш някоя круша като мен но за това наистина искам да наблегнеш първо на тренировките. Знам,че си силна имаш много голям потенциал но искам да си още по добра,за да не може никой да те повали,нито силен нито бърз. Защото ще се намира винаги някой по силен...
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Пон Авг 30, 2010 11:35 pm

Това ,че се усмихна леко, ме накара да се чувствам по-добре.Явно се бяхме сдобрили.Сведох поглед към ръцете си ,които изглеждаха ужасно.От налагането на крушата,кожата ми бе станала груба и суха.Страхотно!Още един бонус на професията.Въздъхнах .Наистина беше нечестно ние да се бъхтим яко ,а богатите моройски наследници да седят и да киснат в луксозни спа центрове.Време беше да се научат да използват магия.Тази експлатация на дампири трябваше да спре.
-Винаги ли ще е така?-попитах ,неосъзнала ,че съм го изрекла гластно.-Ръцете ми винаги ли ще изглеждат така?
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Матеас Аластор Пон Авг 30, 2010 11:50 pm

-Не можеш да не удряш крушата а да дигаш тежести. Повечето пазителки се мажеха с крем има специален.
Засмя се той като приближи но преди да приближи и подаде крем нещо от рода мехлемите.
-Намажи се с това.
Усмихна се леко свил устни и каза:
-Има и ръкавици но не са много суетните пазителки. Тези който са суетни се справят но не са твърде ефективни в бой,слабото им място е маникюра.
Засмя се той не разбираше жените понякога но:
-С времето и нежните ти ръце ще заякнат и няма да бъдат толкова чувствителни.
Матеас Аластор
Матеас Аластор
Старши пазетил
Старши пазетил

Брой мнения : 602
Points : 616
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Алис Денвърс Вто Авг 31, 2010 12:10 am

-Всичко друго може и да съм ,но не съм суетна.През живота си не съм използвала грим-засмях се аз като намазах ръцете си
-На вас мъжете ви е лесно.И да не се срешете никой не забелязва.Аз съм момиче и не изглеждам особено добре рошава –казах аз-Но вече не ме интересува как изглеждам.Нали най-важното са тренировките.
Прибрах косата си на конска опашка.Щеше да ми пречи ,ако тренирах още.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за тренировки по борба: Empty Re: Залата за тренировки по борба:

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите