Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Similar topics
    Latest topics
    » Събудих се и си помислих...
    Градината с езерцето: I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

    » Стаята на Лиса Драгомир
    Градината с езерцето: I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

    » Герои на мороите
    Градината с езерцето: I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

    » Стаята на Раян (18+)
    Градината с езерцето: I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

    » Порутиният пост:
    Градината с езерцето: I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

    » Пистата за бягане
    Градината с езерцето: I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

    » Кино `ProClaine`
    Градината с езерцето: I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

    » Фризьорския салон `Kashmir`
    Градината с езерцето: I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

    » Басейна
    Градината с езерцето: I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

    Градината с езерцето: 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
    Градината с езерцето: Svsfv12

    Градината с езерцето:

    +3
    Кай Озера
    Елиза Харт
    Алис Денвърс
    7 posters

    Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

    Go down

    Градината с езерцето: Empty Градината с езерцето:

    Писане by Алис Денвърс Нед Юли 04, 2010 1:51 am

    Около езелцето имаше градина.Мястото бе много живописно
    Градината с езерцето: Italienischer_Garten_600
    Алис Денвърс
    Алис Денвърс
    Админ и дампир новак
    Админ и дампир новак

    Брой мнения : 1038
    Points : 1275
    Reputation : 8
    Join date : 02.07.2010
    Age : 28
    Местожителство : някъде там..

    https://vampire-academy.all-up.com

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Елиза Харт Пет Юли 09, 2010 10:40 pm

    Елиза бе станала доста ототдавна и вече бе видяла изгрева. Беше се поразходила наоколо из кампуса и си бе намерила приятно местенце около езерцето. Беше доста живописно.
    Елиза отново се бе облякла неподходящо за академия. С високи токчета , рокличка над колената... Но това си бе Елиза. Все треябваше да наруши някое правило , където и да е и каквото и правило да е.
    Ел се бе облягнала на един от храстите и се бе загледала към езерцето. В момента нищо не и минаваше през ума. Само гледаше към водата. Към прозрачната вода , както и бе самата душа на Елиза.
    Елиза Харт
    Елиза Харт
    дампир новак
    дампир новак

    Брой мнения : 21
    Points : 31
    Reputation : 0
    Join date : 07.07.2010
    Местожителство : Everywhere I wish...

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Алис Денвърс Пет Юли 09, 2010 10:54 pm

    Както обикновено не ме свърташе на едно място.Училището ми беше непознато,затова реших да поразгледам.Оставаше около час до началото на тренировките ми.Имах предостатъчно време да обиколя двора на Академията.Така се озовах до някакво езеро.Вече имаше някой.Едно момиче.Реших да и се представя.Още не познавах никого,затова се приближих до нея.
    -Здарсти ,аз съм Алис-усмихнах се
    Алис Денвърс
    Алис Денвърс
    Админ и дампир новак
    Админ и дампир новак

    Брой мнения : 1038
    Points : 1275
    Reputation : 8
    Join date : 02.07.2010
    Age : 28
    Местожителство : някъде там..

    https://vampire-academy.all-up.com

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Елиза Харт Пет Юли 09, 2010 11:02 pm

    - Здравей , Алис. - каза Елиза и се усмихна фалшиво. - Елиза Харт. - представи се на свой ред Елиза и се здрависаха.
    Попринцип Елиза не беше много по запознанствата и това и така ще останеше. Не обичаше да се запознава , защото щеше да изръси нещо , което щеше да нагорчи човека отсреща. Това не бе много добре.
    - Дампир. Ти явно също со такъв? - каза Елиза и се обърна към момичето отсреща. Реши този път да се опита да не бъде такава кучка , каквато е с повечето хора.
    Елиза Харт
    Елиза Харт
    дампир новак
    дампир новак

    Брой мнения : 21
    Points : 31
    Reputation : 0
    Join date : 07.07.2010
    Местожителство : Everywhere I wish...

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Алис Денвърс Пет Юли 09, 2010 11:11 pm

    -Да,дампир съм.-ухилих се глуповато.
    Днес бях в добро настроение.За първа сутрин се събудих преди гадния будилник да е иззвънял.А и тренировките ми по фехтовка започваха днес.Нямах търпение да хвана оръжието и да се науча да бонравя с него.Само ако имах добра координация...но човек трябва да се задоволява с това ,което има.
    -Е,от кога си тук?-попитах все още развеселена
    Погледът ми падна върху часовника и тогава осъзнех,че закъснявам за тренировки.Бяха ме прикрепили към пазител Уинчестър,а той щеше да ме убие ,ако закъснеех.
    -Съжалявам ,трябва да вървя.Приятно ми беше да се запознаем...-казах и хукнах към училище

    Пп.Извинявай,че си тръгвам така,но заминавам и няма да мога да довърша РПто
    Алис Денвърс
    Алис Денвърс
    Админ и дампир новак
    Админ и дампир новак

    Брой мнения : 1038
    Points : 1275
    Reputation : 8
    Join date : 02.07.2010
    Age : 28
    Местожителство : някъде там..

    https://vampire-academy.all-up.com

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Елиза Харт Съб Юли 10, 2010 2:30 pm

    - Е , това беше доста бързо. - каза Елиза като се засмя за малко.
    След това се пооправи и реши да остане още малко тук. Попринцип се държеше доста зле с хората. Но Елиза също така от няколко изречения разговор можеше да с представи човека и това какъв е. Алис беше доста добра и Ел нямаше нужда да да се държи зле с нея.
    Отнмово се подпря да един храст и се загледа към водата.
    Елиза Харт
    Елиза Харт
    дампир новак
    дампир новак

    Брой мнения : 21
    Points : 31
    Reputation : 0
    Join date : 07.07.2010
    Местожителство : Everywhere I wish...

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Кай Озера Съб Юли 10, 2010 9:16 pm

    Реших да се поразходя.Незнаех къде и затова просто тръгнах по една пътека.След малко се озовах на една китна,малка градинка с малко езерце в средата.Имаше храсти,най-различни видове цветя,аранжирани по много хубав начин.И преди бях идвал тук,но не бях забелязвал колко е красиво.Огледах се и видях едно момиче.Май беше морой.Аз се приближих бавно до нея и казах:
    -Здравей!-усмихнах се аз и погледнах към езерцето
    -Тук е много красиво нали?-това май беше риторичен въпрос.Къде са ми обноските,забравих да се предтсавя
    -Казвам се Кай...Кай Озера
    Кай Озера
    Кай Озера
    Морой с елемента вода
    Морой с елемента вода

    Брой мнения : 5
    Points : 9
    Reputation : 0
    Join date : 10.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Елиза Харт Съб Юли 10, 2010 10:06 pm

    - Здравей! - каза Елиза , като му се усмихна. - Елиза Харт. Приятно ми е! - каза тя на свой ред и се здрависаха.
    Елиза имаше голям усет в това да разбира всичко за останалите. Усещаше го , дори и да не беше мотой. В случая Кай бе морой. Ако си поговореха малко , Ели щеше да разбере повече за характера му. Това нейно умение го е научила по трудния начин.
    - Да , наистина е приятно... - каза замислено Лиз и се обърна към Кай. - Вие ще сте учителя по поведение и физиология на животните , нали?!
    Освен това Лизи не изпускаше никаква клюка и новина.
    Елиза Харт
    Елиза Харт
    дампир новак
    дампир новак

    Брой мнения : 21
    Points : 31
    Reputation : 0
    Join date : 07.07.2010
    Местожителство : Everywhere I wish...

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Кай Озера Нед Юли 11, 2010 8:33 pm

    -И на мен ми е приятно!-промълвих аз,като погледнах момичето в очите и се усмихнах...
    -Да...виждам че си информирана...-засмях се аз и я погледнах.Явно вече всички знаеха,че аз съм новия учител...Надявах се да разберат,чак когато вляза в първия си час,но явно тук изтича доста информация.
    -Може ли да ми казваш Кай и да не ми викаш на вие,защото ние сме един-засмях се отново,едвали щеше да разбере хумора ми.
    Кай Озера
    Кай Озера
    Морой с елемента вода
    Морой с елемента вода

    Брой мнения : 5
    Points : 9
    Reputation : 0
    Join date : 10.07.2010

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Елиза Харт Пон Юли 12, 2010 12:05 am

    Аз също се засмях. Харесвах маже с хумор.
    - Добре , Кай. - казах аз , като наблегнах на Кай , за да разбере , че съм го разбрала.
    Попринцип не обичам да се запознавам , но когато го напавя не съжалявам за постъпката си.
    - О , много информация изтича. - добавих аз и се засмях отново. - Знам няколко неща за всеки в академията. НО за жалост все още не съм срещнал инструктора си , а се надявам да е скоро. - усмихнах се отново.
    Днес бях в прекрасно настроение. Незнаех защо. За мен всичко си имаше причина , но не днешния ден.
    - Сега , като се запознахме лично , се надявам да не ми пишеш слаби оценки. - казах аз , но едва ли Кай щеше да разбере че се бъзика.
    Елиза Харт
    Елиза Харт
    дампир новак
    дампир новак

    Брой мнения : 21
    Points : 31
    Reputation : 0
    Join date : 07.07.2010
    Местожителство : Everywhere I wish...

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 9:41 pm

    -Никол!
    извиках а гласът ми оглуши целият коридор..какво й ставаше на това момиче..отново игрики..Е добре,щях да се включа в играта.
    Тичах бос по коридора,а всички ме гледаха странно,когато излязох тя стоеше на входа на учлището и когато ем видя побягна към градината.Тичах след нея като извиках:
    -Искаш да те преследвам ли сега?
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 9:47 pm

    Смеех се и тичах едновременно с колана в ръка. Спрях се на входа на училището и се облегнах на рамката на вратата, изчаквайки го да дойде. Чувах, че вика след мен и това само ме разсмиваше още повече. Накрая той дойде, видя ме и тръгна към мен, а аз отново се затичах навън.
    - Искаш да те преследвам ли сега?- въпроса му докара на устните ми усмивка. Приближх се до едно дърво и отидох от другата му страна.
    - Хайде де, Дей. Отпусни се. Просто се забавлявам.- намигнах му, а след това се разсмях. Той тръгна откъм едната страна на дървото, а аз заобиколих от другата и отново се затичах.
    - Просто се отпусни.- извиках и се обърнах за миг назад, а той ме наближаваше. Езерото бе наблизо и аз го заобиколих, оставяйки деймън от другата страна. Обърнах се, но не го видях. Това за миг ме притесни, но след малко ми стана забавно и се разсмях.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 9:55 pm

    Добре,принзавам.Започна да ми става забавно и за да не ми става по-топло,захвърлих ризата си някъде в градината.Скрих се зад едно дърво и я причаках да дойде.Щом наближи я изненадах отзад и я притиснах към дървото.
    -Е,госпожице Никол,май ви хванах.
    повдигмах вежда като започнах да приближавам лицето си по-близо до нейното
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 10:07 pm

    Разсмях се, когато той ме притисна до едно дърво. Съкратих разстоянието помежду ни, все още смеейки се и се изплазнах от ръцете му.
    - Ти така си мислиш.- отново му се изплезих и заотстъпвах назад. След миг и той тръгна към мен, а аз се затичах. Той бе много по-бърз от мен, но пък целта не беше да се надпреварваме, а да се гоним. Да, малко детинска игра, но наистина бе забавна. Което ми напомня, аз все още държах колана му...Разсмях се и рязко завих на дясно, за да не може да ме хване.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 10:17 pm

    -Престани да ми бягаш,Никол!
    извиках след нея
    Бях по бърз,но нарочно я оставях да води.Така беше по-забавно.Но в един момент се затичах малко по бързо и я съборих на земята като се настаних върху нея.
    -Сега вече няма да ми избягаш!
    казах като се усмихнах доволно и грабнах колана от ръцете й
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 10:25 pm

    Засмях се, опитвайки се да му взема колана.
    - Не го давам!- ако исках щях да се боря за колана му, но в момента само се преструвах. Опитвах се да го хвана, а той го дърпаше нагоре и двамата се смеехме. Накрая се отказах и се отпуснах на земята.
    - Печелиш...Можеш да си вземеш колана.-всъщност, той щеше да си го вземе дори и да не му го давах. Но това бяха подробности.
    - Ще продължим ли играта?- наклоних глава на една страна, все още усмихвайки се.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 10:29 pm

    И двамата бяхме запъхтяни и тишахме тежко.Отстрани просто бяхме великолепна картинка...По средата на градината,един върху друг,борещи се за колан.
    -Мм ти ми кажи.
    казах като все още се смеех
    -Аз съм "за".
    прокарах пръст по челюстта й и се усмихнах на една страна,тя все още дишаше тежко и няма как да не отбелжа,че когато си поемаше въздух бюстът й така приятно отвличаше погледът ми...
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 10:39 pm

    Смеех се от сърце.
    - Какво ли си мислят хората...- и в този момент се завъртях, така че той да бъде отдолу. Коляното ми бе между краката му, за да мога да не падна, а с една ръка се подпирах до главата му. Взех бързо колана и го дарих с бърза целувка по бузата.
    - Това отговаря ли на въпроса ти дали искам да продължим с гоненицата?- изправих се бързо и се отдалечих, гледайки към него с крива усмивка. Той също се изправи и аз отново побягнах, като не пропуснах да изкрещя:
    - Елаи ме хвани де!- и отново се разсмях.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 10:49 pm

    -Идвам!
    казах като скочих от земята и се затичах към нея
    Играта ми ахресваше, и се упасявам че и Никол започваше да ми харесва.Но сега това не беше важно.
    -Само да те хвана ще видиш какво ще ти се случи!
    извиках зад нея
    -Спри малко изморих се.
    казах престорено като се подпрях на едно дърво и дишах тежко кат същевременно правех някакви гримаси
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 11:03 pm

    Обърнах се, гледайки го очаквателно.
    - Да не ми казваш, че г-н Деймън Салватор се е уморил?- приближавах се към него, носейки колана. Когато го видях да прави гримаси, прехапах устни, но след миг започнах да се тревожа, че наистина съм го изтощила.
    - Хей, добре ли си?- наведох се, така че да погледна лицето му, съвсем забравяйки за гоненето и колана.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Деймън Салватор Вто Май 17, 2011 11:22 pm

    Когато тя се доближи до мен я притиснах към дървото и казах:
    -Перфектно!
    усмихнах се и побягнах напред,сега тя щеше да ме гони
    -Сега е твой ред,хвани ме!
    обърнах се назад като видях изражението й едвам не избухнах в смях
    -Хайде,ела де!
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Никол Уилямс Вто Май 17, 2011 11:31 pm

    Стоях и го гледах с престорено ядосано изражение. Затичах се след него, но не можех да бъда тиха на токчета.
    - Като те хвана...- заканих се, опитвайки се да го настигна. Заради жегата той бе махнах ризата си и сега бе полугол. На мен също ми бе доста топло и разкарах коженото си яке. Оставих го отстрани на езерото и се скпих зад един храст. Той ме бе усетил и прикритието ми не се получи, но след още малко гонене успях да го докосна. И все пак, това не се броеше.
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Деймън Салватор Сря Май 18, 2011 12:05 am

    -Като ме хванеш и?
    обърнах с екато видях че изостава
    -Хайде ще те изчакам малко.
    измсях се
    Когато тя ме настигна отново започнах да бягам
    -Постарай се повече,мила.
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Никол Уилямс Сря Май 18, 2011 12:10 am

    Въздъхнах и отново хукнах след него. Тичах с всичка сила, но и той не се даваше. Накрая го догоних и скочих върху гърба му. Обвих с ръце раменете му и с крака кръста му, за да се закрепя, но той залитна. И нищо чудно... Кой би успял да остане прав, ако скочат върху него. Строполихме се на земята, смеейки се. Странно как, но бях успяла да падна върху него и той да бъде с лице към мен. Дишах тежко и се бях уморила. Надигнах се малко и срещнах погледа му.
    - Казах ти...Че като те хвана...- не довърших, защото и двамата се разсмяхме отново. Прехапах устна, обмисляйки идеята дали има гъдел. Започнах да го гъделичкам с надеждата да има, като май повече се смеех аз.
    Той все още бе без риза и също дишаше тежко, но не чак толкова, колкото мен. Нямаше как да не забележа, че е невероятно секси така. Отпратих тази мисъл от съзнанието си, в момента просто се забавлявахме. Но наистина ми харесваше...
    Никол Уилямс
    Никол Уилямс

    Брой мнения : 290
    Points : 294
    Reputation : 1
    Join date : 15.05.2011
    Age : 27

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Деймън Салватор Сря Май 18, 2011 12:18 am

    -Хаха.Нямам гъдел,миличка,но мисля че ти имаш!
    обърнах се така,че да бъда отгоре и започнах да я гъделичкам,а тя се заливаше от смях.Всъщност,с нея не беше зле.Даже изобщо.Този път наистина се забавлявахме и то много.
    -Добре,хайде ще спра,за да успееш да дишаш поне малко.
    казах като се засмях и срещнах погледа й,а тя не спираше да се смее,смехът й бе токкова заразителен и...беше честно казано..сладка.Изглеждаше като малко момиченце.
    Деймън Салватор
    Деймън Салватор

    Брой мнения : 304
    Points : 312
    Reputation : 4
    Join date : 09.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Градината с езерцето: Empty Re: Градината с езерцето:

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите