Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Залата за захрнване I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Залата за захрнване I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Залата за захрнване I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Залата за захрнване I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Залата за захрнване I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Залата за захрнване I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Залата за захрнване I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Залата за захрнване I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Залата за захрнване I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Залата за захрнване 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Залата за захрнване Svsfv12

Залата за захрнване

5 posters

Go down

Залата за захрнване Empty Залата за захрнване

Писане by Алис Денвърс Съб Яну 29, 2011 5:00 pm

Мороите се нуждаеха от кръв и тук бе мястото, от което се сдобиваха с така необходимата за оцеляването им течност.
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Lissa Dragomir Пет Май 13, 2011 4:07 am

С Демън дойдохме тук изумително бързо и аз си записах името в книгата. Редът ми скоро щеше да дойде, затова просто щеше да ни се наложи да изчакаме. Хванах Дей за ръката и го дарих с бърза целувка.
- Ти ще се записваш ли?-срещнах погледа му и се опитах да преценя дали се нуждае от кръв, но не успях, така че щеше да ми наложи да изчакам отговора му.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Деймън Салватор Пет Май 13, 2011 4:12 am

-Хм.Не.Ще предпочета да стоя тук и да те гледам.
изсмях се звучно
-Не,наистина няма.Не се нуждая от кръв точно в момента.
усмихнах се и я целунах нежно по бузата
-Хм,май редът ти дойде?
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Lissa Dragomir Пет Май 13, 2011 4:30 am

Кимнах леко и се приближих към жената, която ми посочи една врата. Влязох през нея и тя ме насочи към едно момиче, което лежеше на огромен диван.
- Здравей, аз съм Анабет.- усмихна ми се тя и русата и коса се разсипа по лицето и. Премреженият и поглед ми подсказа, че наистина бе като дрогирана. Приближих се към нея и приседнах на ръба на "леглото".
- Аз съм лиса, приятно ми е.- наведо се над нея и я захапах за врата, като внимавах да не я нараня....много. След няколко минути спрях, а тя лежеше на леглото, усмихвайки се. мисля, че спеше. Изправих се и излязох от стаята, опитвайки се да премахна и последните капки кръв от устните си.
- Какво ще кажеш да излезем? Просто...да се махнем за малко от тук?- обърнах се към Деймън, чакайки отговор.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Никол Уилямс Съб Май 21, 2011 10:11 pm

Залата за захранване...Никога преди не бях идвала тук. Но разбира се, че не бях. Аз преди около ден пристигнах в училището. И да си призная, наистина имах нужда от кръв. Вече ми се виеше свят, а тичането ме затрудняваше. Отидох и записах моето име и тона на Деймън, като след около 2-3 минути се върнах при него. Усмихнах му се, прокарвайки ръка по лицето му.
- След малко идва твоят ред. Записах те първи, аз ще изчакам.- взирах се в очите му и някак си ми бе приятно просто да стоя до него. Топлина...Да, чувствах топлина. Но не такава, каквато усещам като го видя полугол, а просто приятно усещане само защото е до мен. Странно. Преди не ми се беше случвало. Облегнах се на стената до него, гледайки към пода.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Деймън Салватор Нед Май 22, 2011 12:02 am

-Благодаря,г-це Никол.
наклоних глава и се сумихнах
Хм.Струваше ми се малко тиха.Отидох до нея и я попитах
-Какво има,защо мълчиш така?
повдигнах лицето й с пръст и се усмихнах миловидно като впих поглед в очите й
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Никол Уилямс Нед Май 22, 2011 1:04 am

Засмях се.
- Мълчалива ли ти се струвам?- целунах го нежно по устните, затваряйки очи. Наистина не бях казала нищо през последните няколко минути.
- Съжалявам, просто...си мислех. Пък и съм малко изморена.- облегнах се на стената, избягвайки бъдещо олюляване. Накрая дойде и редът на деймън, за да се нахрани. Жената, при който бях записала имената ни, го повика и аз с малко усилие на волята му се усмихнах, помахвайки му.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Деймън Салватор Нед Май 22, 2011 1:07 am

Отидох в една стая. Доведоха ми русокосо момиче.М,сладка беше,да се надяваме,че кръвтта й ще е още по-сладка.Нямах намерение да си играя.Бях наистина гладен и исках да се нахраня. Зстанах зад нея и отмесих косата, която падаше върху врата й. Погалих нежно врата й, след което забих зъби в него. Определено беше сладка. А тя-тя си умираше от удоволствие. След като приключих излязох от вратата и се усмихнах на Никол.Жената я извика и когато тя мина покрай мен й казах:
-Мм давай секси лейди.
след това се изсмях и й помахах
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Никол Уилямс Нед Май 22, 2011 1:24 am

Разсмях се, докато минавах покрай него.
- Някой става палав, след употребата на кръв. Лош лош Деймън.- последните си думи почти ги прошепнах в ухото му, смеейки се. Влязох в отделна стая и се огледах. На диван, облицован с кожа, седеше момче/ ?! / и когато ме видя се усмихна. Стоях няколко секунди до вратата, гледайки го изучаващо, след което се прибилижих. не очаквах да е от мъжки пол, но все пак бях гладна и нямах големи претенции от кого ще пия.
- Здравей.- усмихнах му се и седнах до него.
- Имаш ли си име?- срещнах погледа му, но точно преди да отговори, аз го прекъснах.
- Всъщност, няма значение.- явно отговорът ми му се понрави, защото той само ме изгледа, след което ми се усмихна закачливо. Наведох се и той отпусна глава назад, за да ми е по-лесно. Захапах го и тялото му видимо се напрегна. Продължих да поглъщам кръвта му в продължение на около 7 минути, което бе малко повече от обикновено. Накрая се отдръпнах, а той потреперваше. Усмихнах се и взех една салфетка от масата до него.
- Да и на мен ми бе приятно. Чао...- сложих я на врата на момчето, а той сякаш не забеляза. Продължи да блуждае в неговия измислен свят. Облизах устни, излизайки от стаята, чувствайки се по-жива от всякога.
- Е, какво ще правим сега?- приближавах се към Деймънс бавни стъпки, гледайки го предизвикателно.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Деймън Салватор Нед Май 22, 2011 1:27 am

-Сега ли..хмм.Да се измъкнем от това място и да отидемнякъде другъде?
повдигнах вежда като я придърпах и целунах
-Сега определено..м..имам енергия за всичко.
казах доволно като я погледнах предизвикателно
Хванах я през кръста и излязохме в коридора.
-Е,къде искаш да отидем,г-це Никол?
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Никол Уилямс Нед Май 22, 2011 1:34 am

Погледнах го предизвикателно.
- Знаеш много добре за какво си мисля като представяш нещата така.- сложих ръка на гърдите му, спирайки го. Погледът ми се плъзна по тялото му и нямаше как да не се усмихна.
- Но ти избираш къде да отидем. Аз нямам нищо против да сме дори да сме на дъното на някое езеро, стига да съм с теб.- застинах на място. Да не би току-що да го казах на глас?! По дяволите! Свих устни, отдръпвайки се назад. Погледът ми започна да обхожда стаята, търсейки спасителен вариант. Естествено, не го намирах по стените.
- Имах предвид, че...ъм...аз...ъ...-заеквах. Добре, глупава реакция.
- Това, което исках да кажа е, че...Тоест...- започнах да жестикулирам с ръце. Накрая се отказах с примиренческа въздишка, а деймън искрено се забавляваше на глупостите ми.
- Не ми се стои сама.- измънках под носа си, гледайки в земята.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Деймън Салватор Нед Май 22, 2011 2:00 am

Хахахахах.Беше толкова забавна.Сякаш напълно забравих,че изглежда като Катри и,че може да е такова малко дяволче.Сега изглеждаше друга..изглеждаше различна.
-Хахах,миличка,какво има?Защо заекваш така,едва ли мисълта,че не искаш да си сама те кара да го правиш?
приближих се като прокарах пръсти по челюсста й и хванах едната й ръка
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Никол Уилямс Нед Май 22, 2011 2:08 am

Притворих очи, когато той ме докосна. Приближ се малко към него, така че устните ни да са съвсем близо едни до други.
- М...Ще запазя тази информация за себе си.- целунах го игриво бо бузата, като го бутнах назад към стената. Вече бяхме извън столовата и както никога, коридорът бе празен. Усмихнах се самодоволно и пристъпих към Деймън.
- Но...ако искаш може да ме накараш да ти кажа.- дъхът ми пареше врата му. Захапах го леко без да има кръв, като дори не доближих кожата му до кучешките си зъби. Дръпнах се назад малко повече и направих няколко крачки, след което се обърнах наполовина, за да видя какво прави.
- Идваш ли?- намигнах му, изчаквайки го.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Раян Шелски Сря Авг 03, 2011 5:31 pm

С Лиса влязохме при захранващите където за моя изненада нямаше опашка. Записах първо нейното име и я изпратих в една от кабинките. След нея влязох и аз. Имах си предпочитания към определени захранващи и тъй като жената помнеше това, направо ме прати при една от мойте. Надя бе високо и младо момиче, което бе тръгнало по грешен път. Поздравих я тихо и се наместих зад нея. Тя бързо отметна черната си коса и ми предостави идеален достъп до врата си, измънквайки тихо в знак на нетърпение. Усмихнах се и поставих ръце на раменете и намествайки се по удобно. Забих зъби във врата и тя веднага се отпусна в сладко опиенение. Поех нужното ми количество кръв и се изправих. Тръгнах към преградата на кабинката, за да изчакам Лиса отвън.

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Lissa Dragomir Сря Авг 03, 2011 5:43 pm

Съвсем скоро стигнахме при захранващите. Раян записа имената ни и след около 2 минути ме повикаха. Влязох и в стаята заварих момиче с дълга червена коса и блестящи зелени очи. Усмихнах и се дружелюбно и тя измънка нещо в отговор. Лежеше на голям диван, а косата и се спускаше пред лицето и. Приближих се и седнах до нея. Винаги се чувствах неудобно, когато правех това. Тя отметна косата си и леко изви шията си назад, така че да ми е по-лесно. Наведох се и след миг впих зъбите си във врата и. Тя измрънка нещо в отговор и се отпусна с блажена усмивка на лицето. Стараех се да бъда внимателна и да не и причинявам повече болка от необходимото, макар да знаех, че и е приятно. След още няколко минути се отдръпнах, а тя беше със затворени очи, потънала в свой собствен свят. Облизах устни и излязох от стаята. Раян вече бе там и ме чакаше. Боже, сега се чувствах милион пъти по-добре. Усмихнах му се и се приближих към него. Целунах го игриво по бузата, срещайки погледа му.
- Какво ще правим сега?- наклоних глава на една страна, гледайки го в очите.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Раян Шелски Сря Авг 03, 2011 6:07 pm

Докато чаках Лиса някой ме повика.
-Г-н Шелски? Може ли за момента? - Гласа беше мил и изпълнен с уважение, но аз тихичко изръмжах. Мразех да се обръщат към мен с подобни официални обръщения. Мъжът изрекал го ми подаде писмо и си тръгна. Плика беше луксозен и с печата на кралицата. Какво ли искаше сега скъпата ми леля. Отворих го и вътре имаше покана да я посетя. Усмихнах се леко, след баща ми леля ми бе най-точния човек в семейството. Естествено тя беше кралица и трябваше да се държи на положение, но когато бяхме насаме си оставаше моята любима леля. Лиса излезе и ме погледна.
- Какво ще правим сега?
-Ами какво ще кажеш да идем при леля ми? В кралския двор. - Не бях сигурен дали Лиса знае, че леля ми е кралица или знаеше само, че е от моя род. Усмихнах и се мило. - Покани ме да ида и искам да те взема с мен и да те запозная с нея? Тя ще те хареса...

Раян Шелски

Брой мнения : 545
Points : 561
Reputation : 11
Join date : 26.03.2011

http://forrks.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Lissa Dragomir Сря Авг 03, 2011 6:34 pm

Стъписах се, когато го каза. Имах чувството, че сърцето ми прескочи удар-два, след което усетих внезапен приличв на адреналин. Прегърнах внимателно Раян през кръста и го целунах нежно.
- С удоволствие ще се запозная с Кралицата. Само че...Кога е успяла да разбере за нас?- засмях се леко. Явно наистина е държала племенникът си под око.
- Е г-н Шелски, аз трябва да се преоблека.- намигнах му и едва не се разсмях отново, когато видях изражението му. Дръпнах го леко за ръката към себе си, все още усмихвайки се.
- Този път ще дойдеш с мен.- личеше си, че се чувства измъчен. Запътих се към стаята си. Трябваше да бъда бърза преди той отново да се изнерви.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Залата за захрнване Empty Re: Залата за захрнване

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите