Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Хотела I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Хотела I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Хотела I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Хотела I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Хотела I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Хотела I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Хотела I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Хотела I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Хотела I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Хотела 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Хотела Svsfv12

Хотела

4 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Хотела Empty Хотела

Писане by Алис Денвърс Вто Юли 06, 2010 9:32 pm

Хотела 20091021135132_1257_1
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Чет Юни 09, 2011 4:23 am

След няколко доооста мъчителни дни без секс,целувки и каквито и д абило забавления най-накрая реших как ще си върна всичко.Казах й, че отивам при захранващите,а всъщност отивах ан въсем ралзично място.Ски курорта.Запазих стая в хотел и поръчах на един куриер да й занесе сандъче с огърлицата,кяото й подарих,карта на хотела и рокля. Аз се настаних в стаята и зачаках доволно,седнал на едно крелсо като си сипиах една чаша с уиски и си мислех какво ли ще стане. Казах на куриера да завърже очите й с лента и да не й показва нищо.В сандъчето имаше и бележка с опътване.Просто трябваше да дойде и шоуто да започне.Едно от усповията беше задължително да носи роклята и огърлицата със себе си,както и опътването.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Чет Юни 09, 2011 4:34 am

Бях в стаята си и разглеждах едно списание, когато на вратата ми почука някой. Отворих и от там се подаде куриер. Получих огромна кутия и бележка. Той остана пред вратата, казвайки ми, че ще изчака. Отворих го и вътре намерих прекрасна рокля. Естествено, от Деймън. Какво ли бе намислил сега...Облякох я, подбирайки и подходящо бельо. ПРетърсих гардероба си и накрая намерих каквото ми трябваше. Високи обувки с тънък ток с цвета на роклята. Усмихнах се доволно и се заех с косата си. След 2 часа седене пред огледалото, накрая се получи нещо подобно. Знаех, че това е прическа, характерна за сватба, но и за сегашния повод ставаше. Отиваше си с роклята. Огледах се за последно и отворих вратата. човекът вече умираше от скука, но когато ме видя се усмихна мило. Подаде ми превръзка за очите и аз се разсмях. Накарах го само да ми каже къде е мястото и съвсем скоро вече бях там. Грандиозен хотел в ски курорта. Ох, този Деймън...Изкачих се до стаята му и почуках на вратата. Не получих отговор и я открехнах. Той стоеше удобно в един фотьоил и аз се исмихнах. Кръстосах крака, облягайки се на вратата.
- И...сега какво?- погледнах го невинно. Сериозно обмислях да прекратя наказанието. Но и много се зарадвах на изражението му, когато ме видя. Неговите синини бяха заздравяли и сега изглеждаше перфектно, както винаги.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Чет Юни 09, 2011 4:43 am

Беше просто...зашеметяваща.Доволната усмивка се прокрадна по лицето ми.Приближих с екъм нея и й подаодх ръка.
-Прекрасна сте,г-це Уилямс.
киманх и й казах
-Сега,сега ме последвайте.
усмихнах й се и отново сложих лентата на очите й.Слязохме с асансьора и стигнахме до мястото.Свалих лентата и тази гледка се откри пред очите ни.
-Надявам се да ти хареса.
погледнах я и й се усмихнах като хванах ръката й
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Чет Юни 09, 2011 4:52 am

Стоях и не врявах на очите си. Той...беше организирал романтична вечеря заради мен. Преглътнах мъчително, след което внезапно го прегърнах. Той се стъпи, но аз не го пуснах. Вдишах аромата му, наслаждавайки му се. Последните няколко дена бяха мъчение. Мимолетното докосване ме караше да копнея да го целуна. Не успях да се сдържа и след няколко секунди малко разхлабих хватката си.
- Благодаря ти.- целунах го съвсем нежно по устните, като ръцете ми бяха около врата му. Устните му бяха толкова сладки. Заради липсата на физически контакт през последните дни, сега тази целувка ми се стори по-прекрасна от всичко, което някога бях изпитвала. Отдръпнах се за миг, но Дей не ме пусна и аз отново го целунах. Малко по- задълбочена, като накрая леко захапах долната му устна. Усмихнах се доволно, срещайки погледа му.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Чет Юни 09, 2011 5:03 am

Не очаквах да ме целуне толкова скоро и лек се стъписах.Но след това се оправих и не я пуснах от прегръдките си.Огледах лицето й и впих устните си в нейните.Бяха толкова сладки и сякаш се разтапях в тях.Удоволствието беше много по-голямо,защото доста време нямахме физически контакт.Натискът на целувката беше ту по-голям,ту по-малък,а накрая леко захапах езика й.След като най-сетне успях да отделя устни от нейните казах като погалих челюстта й.
-Устните ти определено ми липсваха.
поклатих глава,след коеот се усмихнах
-Е,ще сядаме ли на масата или..?
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Чет Юни 09, 2011 5:17 am

Засмях се леко.
- Да, ще сядаме.-отидох до моят стол и се настаних в него. Дей седна срещу мен и аз се въоръжих с търпение. Не знаех какво точно се прави на такива вечери, но ми харесваше идеята. Огледах се отново, а Дей леко се усмихна.
- Защо е всичко това?- вдигнах леко една вежда. Досещах се много добре защо е, но се правех на ударена. Също знаех и какво е моето решение...Наказанието се отменяше, но щях да го мъча още малко, докато му го кажа.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Чет Юни 09, 2011 5:21 am

-Ъм...просто за разнообразие.
засмях се
-Исках за миг да се откъснем от всичко и да си дадем малко почивка заедно.Не мислиш ли,че ще е хубаво?
усмихнах й се й налях вино в чашата й
-А колкото до вечерята...не знам какво точно трябва да правим,но мисля,че чакаме д ани донесат някаква храна..
огледах се и се усмихнах неловко
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Чет Юни 09, 2011 5:27 am

Разсмях се искрено.
- Радвам се, че не знаеш, защото и на мен ми е малко неловко. Просто не съм романтична.- вдигнах леко рамене.
- Разбира се, когато съм с теб е различно.- нимигнах му и една сервитьорка дойде. Прехапах устна, опитвайки се да измисля какво искам. "Пържени картофки с кола"- това бе отговорът, който за малко да изръся. След още няколко опита, ми хрумна нещо.
- Спагети "Болонезе".- накрая се реших. Погледнах Дей, който очевидно бе в същата дилема. Сдържах смеха си, опитвайки се да се разсеям. Започнах да гледам обстановката или да въртя чашата с виното в ръцете си. След минута-две Дей също поръча и аз срещнах погледа му.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Чет Юни 09, 2011 9:24 pm

Поръчах си същото като нея и отпих от чашата си с вино.
-Прекрасна си..не мога да ти се нагледам.
засмях се, след което доволната усмивка заигра по лицето ми...тя наистина беше удивителна...изглеждаше невероятно..
-Е,харсва ли ти идеята да дойдем тук?
повдигнах вежди и се загледах в лицето й като изучавах всяко нейно движение и мимика
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Пет Юни 10, 2011 2:19 am

Разсмях се, след което срещнах погледа му.
- Благодаря ти.- намигнах му.
- Ти също си невероятен.- изплезих му се, което бе пълна противоположност на цялата обстановка. Наклоних леко глава настрани.
- Тук е невероятно. Но ми се иска да знам причината да дойдем.- усмихнах се предизвикателно. Бях убедена, че той ще иска да има продължение на романтичната вечеря. Няколко дена...Това ли му бе лимита? Хм...Сериозно обмислях какво ще реша.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Пет Юни 10, 2011 2:22 am

-Причината.Хм добре.
отпих глътка от виното и започнах
-Ами причината е,че искам да сме само аз и ти.Без никой друг.От началото на връзката ни не мога да ти се насладя както трябва,а това въобще не е добре.
засмях се
-Можем да останем колкото е нужно.Колкото поискаш,стига само да сме заедно.
наклоних глава настрани и се усмихнах
Наистина исках всичко д ае наред.Знаех,че ако останем сами нещата ще се наредят и няма да има кой да ни пречи.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Пет Юни 10, 2011 2:47 am

Засмях се леко и станах от масата. Приближих се към него и му подадох ръка.
- Искаш ли да...се разходим?- вдигнах леко една вежда, задържайки ръката си във въздуха. Не бях особено гладна, а много исках да прекарам малко време с Деймън, като сме само двамата. И нямах предвид в леглото. Може би ски...Сноуборд. Не бях решила, но наистина исках да се забавляваме заедно. Първите няколко секунди той не хвана ръката ми и аз се реших да действам. Взех дланта му в своята и леко го дръпнах.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Съб Юни 11, 2011 4:50 am

Тя поиска да се разходим и аз се след няколко секунди размишление, хванах ръката и.
- Разбира се, г-це Никол.- наведох се и като истински джентълмен целунах горната част на дланта и. Бутнах стола си назад и срещнах погледа и. На лицето ми разцъфна онази моя неповторима крива усмивка, която напоследък бе преднацначена само за Ники. Можехме да разглеждаме мястото или да отидем на ски, оставих я тя да вземе решението, като преди това я попитах. След 15 минути вече обличахме ски облеклата и аз се опитах да не се смея на физиономията на Никол, когато трябваше да си сложи очилата.
- Нека ти помогна.- отидох до нея и нежно ги поставих на очите и, като внимавах да не я оскубя без да искам. Накрая я завъртях към мен и срещнах устните и за целувка. Не можех да и се наситя...
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Нед Юни 12, 2011 3:32 am

С Дей се върнахме изумително бързо до тук. Влязохме в стаята и аз моментално се запътих към банята. Но амо след секунда се обърнах към Деймън, който бе зад мен и срещнах погледа му.
- Ти стой тук.- сложих ръка на гърдите му, като погледът ми се плъзна по прозиращата му тениска. ПРехапах леко долният край на устната си и се дръпнах преди да е успял да ме целуне. Или аз да направя нещо подобно...Отидох до банята и пуснах топлаа вода от чешмата. Намокрих ръцете си, усещайки как кръвта бавно се връща в премръзналите ми пръсти. След това се съсредоточих върху основното нещо. Махнах тениската и свалих панталона. Останах по бельо и отново обух токчетата. Влязох в стаята като се подпрях на вратата на банята, гледайки Деймън предизвикателно.
- Как изглеждам?- облизах леко устни, след което бавно издърпах шнолата от косата си и тя се посипа по раменете ми.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Нед Юни 12, 2011 4:29 am

Тя беше...невероятна. Имаше толкова секси бельо. Предполагам се е досетила още като и пратих роклята какво всъщност ще е продължението на вечерта и затова сега ме изненада така приятно. Костваше ми почти всички усиля да остана на мястото си. В първият момент само гледах стъписано тялото и, след което се ухилих глуповата насреща и. Приближих се бавно към нея, взимайки я в ръцете си. Придърпах я към тялото си и я целунах страстно по устните. Едната ми ръка се разхождаше по гърба и, а другата шареше по бедрото и. Никога преди не бях искал толкова силно която и да е. никол бе...специална. Тя бе единствета за мен.
- Великолепна...- целунах устните и нежно, спускайки се надолу по врата и.
- Секси...- още една целувка, тази бе по челюстта и.
- Единствена...- прошепнах го с утни върху врата и. Усети как потреперва при целувката ми и се усмихнах доволно.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Нед Юни 12, 2011 5:20 am

Извих шия назад, наслаждавайки се на допира му. Придърпах го към себе си, махайки ризата му. Беше е преоблякъл и сега бе напълно сух. Всъщност донякъде съжалявах заради този факт. Направих няколко кръчки напред, което означаваше няколко крачки назад за Деймън. Бутнах го леко на леглото и той седна. Дръпнах се леко назад и сложих ръце на раменете си, плъзгайки ги леко надолу. Извих тяло и почти клекнах. След това се изправих и се приближих към него, бутайки го назад. Той легна, а аз бавно пропълзях върху него. Прекрачих го и проследих челюстта му с целувки.
- Обичам те...- прошепнах в ухото му, като нежно погалих лицето му.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Нед Юни 12, 2011 6:57 am

-И аз,скъпа.
усмихнах се и я целунах нежно
-Сега просто стой така и не мърдай.
намигнах й,преобърнахме се и тя застана отдолу
-Мисля..
шепнех като с устни слизах по шията й
-да се позабавляваме.
преминах към деколтето и корема,а ръцете ми се разхождаха по извивките ня тялото й
Станах за миг и извадих от хладилника ягоди и течен шоколад.Поставих ги на нощното шкафче и я прекрачих.Взех една ягода и я потопих в шоколада.Доближих я до устните йс,елд което плъзнах върха й по корема й.Облизах ивицата шоколад,като все още държах ягодата в ръката си.При допира с езика ми тя потръпна,а доволната усмивка се появи по лицето ми.Върнах се към лицето й и поставих ягодата в устата й,след което впих устни в нейните и взех ягодата от нейните устни.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Нед Юни 12, 2011 7:20 am

Искрено се изненадах, когато извади ягоди с шоколад. Още по-изненадана останах, когато плъзна ягодата по корема ми. Потръпнах щом облиза шоколадовата ивица. Тялото ми потрепери и аз се извих в дъга. Той ми даде ягодата, но съвсем скоро си я взе. Направих намусена физиономийка, което естествено бе шега. И двамата се засмяхме. Надигнах се леко, придърпвайки го към себе си. Целунах го страстно, желанието ми да го усещам близо до себе си, се засилваше.
- Имаш вкус на ягоди с шоколад.- отбелязах целомърдрено, след което облизах леко долната си устна.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Нед Юни 12, 2011 7:27 am

-Хм,тогава перфктно.
усмихнах се доволно и прокарах пръст по върха на носа й
-А сега да се върна към заниманието си.И между другото..красиво бельо.
намигнах й и спуснах полгеда си по тялото й
Върнах се към шкафчето и потопих пръста си в шоколада.След миг той се озова на устните й и гърдите й.След това малко"омазване" впих устните си в нейните.Бяха толкова ама толкова сладки...Не можх да се отделя от тях.Натискът на целувката се променяше.Накрая леко захапах долната й устна,а след това продължих надолу по гърдите й.Докато облизвах шоколада от там,пръстит еми палаво заиграха по корема й и не след дълго ръката ми се озова под бикините.Пръстите ми започнаха да правят въртеливи движния в областта, която беше най-възбудена.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Нед Юни 12, 2011 7:46 am

Знаех, че е намислил нещо. Може би това щеше да е "отмъщението му" за предишния път. Устните му се сляха с моите, а ръката му бавно се плъзна надолу по тялото ми. Съвсем скоро се озова под бикините ми и аз видимо потръпнах. Изстенах, прекъсвайки за миг целувката, след което устните ни отново се намериха. Дишането ми ставаше накъсано, а ръцете ми го придърпваха към тялото ми. Желанието ми да го усещам в себе си се засилваше с всяко едно движение. Размърдах бедра, притискайки тялото си в неговото.
- Деймън...- гласът ми звучеше измъчено.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Нед Юни 12, 2011 7:57 am

-Успокой се,красавице.
усмихнах й се като за миг спрях движенията си за да се успокои,не исках нищо да свършва бързо..След няколко секунди отново започнах малкото си мъчение.Устните ми си играеха по тялото й,а тя заби нокти в гърба ми.Тогава за миг извадих ръката си от бикините й й казах:
-Добре,давам ти да махнеш една дреха от мен,но след това продължавам,съгласна?
повдигнах вежда и я изправих в скута си,като я поех с ръцете си.
-Няма да спра.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Нед Юни 12, 2011 8:11 am

Стенех и се извивах в ръцете му, опитвайки се да не го драскам с нокти. Той спря за миг, повдигайки ме.
- Съгласна...- може би това бе единствената дума, която можех да кажа без запъване. Разкопчах колана на дънките му, смъквайки ги надолу по тялото му. Съвсем скоро той също бе по бельо и малка самодоволна усмивка се прокрадна на лицето ми. Но той съвсем скоро отново ме положи да легна на леглото. Знаех, че отново ще започне да ме "мъчи". Надигнах се и го целунах отново, вкусвайки този невероятен и неповторим вкус, който имаха устните му.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Деймън Салватор Нед Юни 12, 2011 8:21 am

-Хм,имам условие.Без целувки.
казах доволно,взех колана си и завързах ръцете й за леглото
-Нека бъде по-интересно.усмихнах се криво и взех купата с шоколад,бавно посипах от него по корема и бедрата й.Плъзах ръце по гърдите й и спрях до там.Бавно проследих шоколада стигащ до бикините й.Захапах ги и с едно дръпване бяха...скъсани.
-Упс..
казах невинно и продължих като дната ми ръка си играеше в интимната й част,а другата обхождаше едното й бедро,докато аз облизвах шоколада от другото.След това повторих същата процедура и с другото бедро.След като приключих с шоколада се придвижих леко нагоре и доближих устните ни на милиметри.
-Не сега, скъпа.
Виждах колко иска да ме целуне,но все още не беше време за това.Хванах сутиена й в средата ис едно дръпване вече го нямаше.Продължих с целувки надолу като руцете ми си играеха с гърдите й,а езика зае ролята на ръката ми преди.Тя леко присви крака и изстена.Но не спирах да правя движенията,които бяха придружени и от малки целувки.Ръцете ми ту играеха с гърдите й,ту се разхождаха по корема й.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 304
Points : 312
Reputation : 4
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Никол Уилямс Нед Юни 12, 2011 8:59 am

Той завърза ръцете ми и аз моментално започнах борба с колана. Исках да го целуна...Толкова много.
- Това е отмъщение а предишния път ли?- казах едва-едва. Дъхът ми излизаше накъсано, а тялото ме леко трепереше. Дей се спусна надолу с леки целувки, стигайки до онази част от мен, която копнееше за допира му. Свих леко бедра, но той ме накара да се отпусна. Изстенах, когато ме докосна, потрепервайки. Бях на път да свърша и виновникът щеше да е само Деймън.
- Деймън...Не спирай...- гласът ми потрепери накрая. Изстенах, псисвивайки бедра.
Никол Уилямс
Никол Уилямс

Брой мнения : 290
Points : 294
Reputation : 1
Join date : 15.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Хотела Empty Re: Хотела

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите