Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Събудих се и си помислих...
Терасата I_icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 5:53 am by Катерина Петрова

» Стаята на Лиса Драгомир
Терасата I_icon_minitimeПет Яну 24, 2014 2:30 am by Раян Шелски

» Герои на мороите
Терасата I_icon_minitimeСря Апр 24, 2013 3:41 pm by vamp_girl_emily

» Стаята на Раян (18+)
Терасата I_icon_minitimeСря Авг 01, 2012 3:58 pm by Lissa Dragomir

» Порутиният пост:
Терасата I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:43 pm by Раян Шелски

» Пистата за бягане
Терасата I_icon_minitimeСъб Май 05, 2012 8:08 pm by Lissa Dragomir

» Кино `ProClaine`
Терасата I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 10:05 pm by Раян Шелски

» Фризьорския салон `Kashmir`
Терасата I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 4:59 pm by Раян Шелски

» Басейна
Терасата I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 am by Lissa Dragomir

Терасата 2919328F Ако искате да станем приятели, можем да разменим банери Тук
Терасата Svsfv12

Терасата

3 posters

Go down

Терасата Empty Терасата

Писане by Алис Денвърс Вто Юли 06, 2010 7:15 pm

Терасата 82
Алис Денвърс
Алис Денвърс
Админ и дампир новак
Админ и дампир новак

Брой мнения : 1038
Points : 1275
Reputation : 8
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : някъде там..

https://vampire-academy.all-up.com

Върнете се в началото Go down

Терасата Empty Re: Терасата

Писане by Елиза Харт Пет Юли 09, 2010 2:36 am

Елиза винаги си е падала по забранените неща. Ако нещо ѝ беше забранено , силата в нея да наруш правилото просто напираше повече и повече. Елиза знаеше , че тази част на академията е забранени и толкова повече ѝ се приизка да дойде. Без никой да я види или чуе , Ел се добра поне до терасата на забраненото крило. Изкаше ѝ се да влезе в библиотеката , но за жалост не можеше. ВСЕ ОЩЕ. Щеше да поработи над нови техники и щеше да се добере до бибиотеката. Все някога.
Когато се добра до терасата се усмихна самодоволно и седна на едно от диванчетата. Беше се облякла малко неприлично за академия , но това си беше Елиза. Винаги гледаше да наруши някое правило. Макър това да бе само нейната маска. Маската , която всички мразеха и незнаеха за истинската ѝ всъщност. Пък и Лиз неизкаше и да знаят.
Изведнъж Ел чу шум наистина малко се поизплаши. Ако беше някой от учителите или по - лошо. Ако беше няой о пазителите?! Елиза щеше здравата да си загази. Стана от дивана и се доближи до вратата. Опря се до стената , в ляво на вратата и беше поела отбранителна позиция поне засега.
Елиза Харт
Елиза Харт
дампир новак
дампир новак

Брой мнения : 21
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 07.07.2010
Местожителство : Everywhere I wish...

Върнете се в началото Go down

Терасата Empty Re: Терасата

Писане by Lissa Dragomir Пет Юли 09, 2010 2:45 am

Видях момиче да идва насам и бях убедена,че не епазител.Бях нова и се чудех накъде са стаяите на мороите.Но за едно бях сигурна-това бе Забраненото крило.Колкото и да нямах желание за неприятности,трябваше да отида и да накарам момичето да дойде с мен,за да си няма то проблеми.Тръгнах след него,като изобщо не разпознавах коя е в тъмното.Последвах я.Не мислех,че роклята ми е особено подходяща за принудително измъкване покрай пазители,но исках поне да опитам да я предупредя.Стигнах до ъгъла.Не чувах нищо освен собствените си токчета и парещия си дъх.Пристъпих напред и усетих,че някой ме притиска в стената с ръка върху гърлото.Затворих очи,а когато ги отворих видях...
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Терасата Empty Re: Терасата

Писане by Елиза Харт Пет Юли 09, 2010 3:04 am

- Лиса?! - Елиза беше доста учудена да види стара приятелка в академията. Е може би не ча толкова стара , но с Лис се познаваха от деца.
Елиза веднага я пусна и Ли си пое дълбоко въздух.
- Съжалявам. Неизках... Аз... Помислих си , че е някой от пазителите или някпой учител. - викна Елиза , но после веднага снижи , за да не я чуят. - Не че бих направила това на някой учител или пък пазител , но ти си ме знаеш. Винаги готова за екшън. - това бе един от любимите девизи на Елиза и Лис го знаеше.
Ел никога не би наранила Лиса за нищо на света. Само пред нея можеше да бъде себе си и все пак тя ѝ бе една от най - добрите приятелки.
Елиза Харт
Елиза Харт
дампир новак
дампир новак

Брой мнения : 21
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 07.07.2010
Местожителство : Everywhere I wish...

Върнете се в началото Go down

Терасата Empty Re: Терасата

Писане by Lissa Dragomir Пет Юли 09, 2010 3:15 am

Когато усетих,че вече мога да мърдам отворих очи и погледнах към момичето пред мен.Но това бе...това...
-О боже,Лиз,това си ти!-прегърнах я и след няколко секунди се усетих,че почти викам.Прехапах устна,за да не потуша напиращите емоции в мен.Отдръпнах се назад и я погледнах.-Какво правиш тук?За пазител ли се обучаваш?-имах толкова много въпроси.Бяхме се разделили,когато тя каза,че отива в Академията,за да се обучава.Тогава си нямах и на идея коя е Академията и дори в най-смелите си мечти не си и бях помислила,че ще я срещна...тук.Чак сега си спомних за какво бях дошла.
-Аз...исках да те предупредя да...не знаех,че си ти,затова...видях силует,твоят очевидно и реших да го последвам,за да му кажа,че...-говорех несвързано.Поех си дълбоко въздух.-Ако не се махнем оттук има вероятност да ни хванат и да си имаме огромни неприятности.Наистина големи.Аз току-що постъпих и нямам желание да ме изхвърлят.Предполагам,че и ти нямаш.-усмихнах и се и тръгнах да излизам,като я хванах за ръка.-Трябва да се махаме.-гледах я умоляващо.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
Морой с елемента дух
Морой с елемента дух

Брой мнения : 967
Points : 1015
Reputation : 12
Join date : 09.07.2010

Върнете се в началото Go down

Терасата Empty Re: Терасата

Писане by Елиза Харт Пет Юли 09, 2010 3:28 am

- Вярно. - каза леко намусено. - Хайде. - вече по - бодро и я хванах за ръката.
Тръгнаха нанякъде. Всъщност тръгнаха към стаята на Елиза , защото Ел изкаха да си поговореха насаме без няккой да ги подслушва или пречи. И единственото такова място беше стаята на Елиза. Почти никой не се усмеляваше да я доближи , защото не изкаха да се разбравят със злата Елиза.
Момичетата излязоха от стаята тичайки колкото могът по - бързо , но и двете бяха с токчета. Първо , беше си много трудно да тичаш бързо с токчета. Но Ел беше свикнала. Винаги носеше токчета и винаги се забъркваше в неприятности. Второ , сигурно са вдигнали шум до небесата и може някой да е чул. Някой пазител напрмерно. Но все тая. Вече бяха извън това крило и се запътиха вече по - спокойно към стаята на Елзи.
Елиза Харт
Елиза Харт
дампир новак
дампир новак

Брой мнения : 21
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 07.07.2010
Местожителство : Everywhere I wish...

Върнете се в началото Go down

Терасата Empty Re: Терасата

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите